Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

deszczowymaj 17:54, 15 paź 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
ElzbietaFranka napisał(a)
To są delicious cendy. Zbudowaly krzak z flancy. W tle delicious Nugat.



Bardzo ładne krzaczki i co najważniejsze .. zapączkowane w przyszłym roku będzie szał

Ja moje jeżówki od wiosny do czasu aż pojawią się pierwsze pąki kwiatowe ( raz na 2-3 tyg.) podlewam gnojówką z pokrzyw ..po tym eliksirze bardzo szybko rozrasta się kępa

Taki sam efekt da podsypanie ich azofoską
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
ElzbietaFranka 19:55, 15 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
deszczowymaj napisał(a)


Bardzo ładne krzaczki i co najważniejsze .. zapączkowane w przyszłym roku będzie szał

Ja moje jeżówki od wiosny do czasu aż pojawią się pierwsze pąki kwiatowe ( raz na 2-3 tyg.) podlewam gnojówką z pokrzyw ..po tym eliksirze bardzo szybko rozrasta się kępa

Taki sam efekt da podsypanie ich azofoską





Trudno wybrać pokrzywę czy azofoske. Ja też od czasu do czasu podlewam eliksirem z wrotyczu lub skrzypu. Pokrzywy wiosna nazbieram bo najlepszy efekt z nich jest.
Jeszcze sobie myślę, że dobrze też zrobić gnojówkę że skórek banana eliksir zawiera dużo potasu jest bardzo dobry na korzenie rośliny. W każdym razie podlewam nim pelargonie i inne kwiaty doniczkowe wyśmienicie rosną i kwitną fiolki. Przez ostatnie 2 tygodnie podlewalam róże mają dużo paczkow, ale juz chyba się nie rozwiną.

Dziękuję, że zajrzałas.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
zawitka 08:40, 16 paź 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
ElzbietaFranka napisał(a)





Trudno wybrać pokrzywę czy azofoske. Ja też od czasu do czasu podlewam eliksirem z wrotyczu lub skrzypu. Pokrzywy wiosna nazbieram bo najlepszy efekt z nich jest.
Jeszcze sobie myślę, że dobrze też zrobić gnojówkę że skórek banana eliksir zawiera dużo potasu jest bardzo dobry na korzenie rośliny. W każdym razie podlewam nim pelargonie i inne kwiaty doniczkowe wyśmienicie rosną i kwitną fiolki. Przez ostatnie 2 tygodnie podlewalam róże mają dużo paczkow, ale juz chyba się nie rozwiną.

Dziękuję, że zajrzałas.



A jak robisz eliksir z bananów.Zalewasz wodą i już?????
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
ElzbietaFranka 10:07, 16 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
zawitka napisał(a)



A jak robisz eliksir z bananów.Zalewasz wodą i już?????





Obieram banany że skórek wrzucam do wiadra i zalewam woda. U nas się je dużo bananów w domu. Ja to co najmniej 2 dziennie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
gosika67 19:31, 16 paź 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Elu fantastyczne kolory, trawy zawsze mus u Ciebie obejrzeć.Wszystkie czarują.Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
pestka56 23:22, 16 paź 2020


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Ela, priv
____________________
Kasia
greg66 10:52, 17 paź 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
Elu zamówiłem:
Schizachyrium scoparium 'Ha Ha Tonka' (trawa preriowa)

Calamagrostis 'Cheju - Do' (trzcinnik)

Panicum virgatum 'Diwali' (proso

Rozmawiałem z właścicielką powiedziała, ze w poniedziałek wyślę jak przyjdą to ci powiem jak duze sadzonki.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ElzbietaFranka 13:28, 18 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
greg66 napisał(a)
Elu zamówiłem:
Schizachyrium scoparium 'Ha Ha Tonka' (trawa preriowa)

Calamagrostis 'Cheju - Do' (trzcinnik)

Panicum virgatum 'Diwali' (proso

Rozmawiałem z właścicielką powiedziała, ze w poniedziałek wyślę jak przyjdą to ci powiem jak duze sadzonki.




Dobrze Grzegorz.

Wczoraj byłam na wsi. Bardzo źle u mnie wody mam od groma wszystkie zbiorniki mam zapełnione i nie tylko. Pod stopami chlupie.







Trawy Memory po lewej po prawej wanilla skay bardzo ładna kwiaty jasna oliwka

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
hankaandrus_44 13:52, 18 paź 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7186
Ale piękne zdjęcia! Mimo wody po kostki. Ale maślaczków zazdroszczę. Brawo! I nawet kania się trafiła!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
ElzbietaFranka 14:18, 18 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
Dzięki Haniu, że wpadłaś.
Drętwo na dworze jak Janie lubię takiej pogody. Jest bardzo mokro.
Idę zaraz się gdzieś przejść bo zwariować można od tego siedzenia w domu. Chociaż na godzinkę do lasu.



W przyszłym sezonie sieje dalie kolnierzykowe wszędzie aby było kolorowo do samych przymrozków





____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies