Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Alija 15:01, 04 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 9057
Miłego świętowania i dużo, dużo zdrowia!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
pestka56 18:06, 04 kwi 2021


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4557
Wiosny w sercu Twoim i bliskich Ci osób
____________________
Kasia
hankaandrus_44 20:40, 04 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7225
U mnie tez okrojone gotowanie, prawie tyle co normalnie w niedzielę, no może potrawy ciut inne.

Ogrodowo jakoś radzę, jeszcze pół ogrodu do wypucowania, ale już się nie denerwuję. Ma być 2 tygodnie przekropnej pogody, to wszystko bujnie i niedoróbki zakryje.

Miłego domowego.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
SlonecznyOgrod 20:44, 04 kwi 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Ela odpoczynek, Ci się należy, bo narobiłaś się ostatnio w ogrodzie, a jeszcze po świętach ciąg dalszy, więc życzę Ci z okazji świąt spokoju i wytchnienia
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
TeresaSz 14:10, 05 kwi 2021


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Elu, bardzo dziękuję za info o niezapominajkach będę musiała więc jeszcze pomyśleć, bo bardzo nie lubię roślin nad którymi nie mam kontroli. A może smagliczka się sprawdzi w cieniu, tez się rozsiewa ale można ją okiełznać. Masz może jakieś doświadczenia a nią albo inne pomysły na rośliny cieniolubne?
____________________
Ogród ze skarpą
ElzbietaFranka 20:30, 05 kwi 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14075
TeresaSz napisał(a)
Elu, bardzo dziękuję za info o niezapominajkach będę musiała więc jeszcze pomyśleć, bo bardzo nie lubię roślin nad którymi nie mam kontroli. A może smagliczka się sprawdzi w cieniu, tez się rozsiewa ale można ją okiełznać. Masz może jakieś doświadczenia a nią albo inne pomysły na rośliny cieniolubne?




Niezapominajki trzeba pisadzuc w jakimś kącie ogrodu i tam niech się sieją.
Smagliczka nadmorska pięknie wygląda ale też jak niezapominajka sama się rozsiewa i nie daj Bóg aby się rozsialam w kamykach. Smagliczka kwitnie do póki mrozy nie przyjdą. Rozsiewa się nie ziemsko.

Róża Sunny skay




To smagliczka pomorska


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:19, 05 kwi 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14075
Dzisiejsze fotki







____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:31, 05 kwi 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14075
CD

Młode stipy samosiejki









Po prawej piwonia drzewiasta w zeszłym roku kupilam

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
daszum 20:54, 06 kwi 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4427
Ela te stipy samosiejki będziesz wykorzystywać? Jeśli nie, to mnie by się przydały
Wokół moich stip nic się nie rozsiało.

Śliczny jest Twój cyprysik nutkajski. Ja dzisiaj wywaliłam dużego cyprysika, który czwarty rok był na granicy życia i śmierci. Mam jeszcze cztery inne
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
ElzbietaFranka 21:09, 06 kwi 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14075
daszum napisał(a)
Ela te stipy samosiejki będziesz wykorzystywać? Jeśli nie, to mnie by się przydały
Wokół moich stip nic się nie rozsiało.

Śliczny jest Twój cyprysik nutkajski. Ja dzisiaj wywaliłam dużego cyprysika, który czwarty rok był na granicy życia i śmierci. Mam jeszcze cztery inne





Danusiu chętnie bym oddała jak bym miała nadmiar. Uwielbiam stipy. Jest taka sprawa, że nie wiem jak moje staruchy zimę przetrwały.
Jeszcze poczekaj na stipy za wcześnie na nie moze dam rady się podzielic ale nie obiecuję. Nie wszędzie jeszcze zajrzałam.
U nas to nie tak jak u was ciepło. U nas zimno i ledwo co z ziemi wychodzi.
Bo nieraz myślisz jakiś śmieć trawiasty rośnie a to stipa. Ona mała i bardzo delikatna. Ta co na fotach to wschody wiosenne z zeszłego roku już ładne.

Może pokażą się małe siewki z nasion 2020/21.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies