Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Basieksp 20:07, 25 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10190
Klonik pięknie wygląda w tych promieniach ale podoba mi się też ta ścieżka z brzózkami, narazie widać, że młode drzewka, ale już jest fajnie podoba mi się
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
eVka 11:11, 26 maj 2022


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Basieksp napisał(a)
Klonik pięknie wygląda w tych promieniach ale podoba mi się też ta ścieżka z brzózkami, narazie widać, że młode drzewka, ale już jest fajnie podoba mi się

Dziękuję, ten klonik jest cudny! Brzózki zaledwie 3-4 letnie ale z czasem nabiorą ciałka i będzie lasek.
____________________
ElzbietaFranka 15:59, 26 maj 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
effka napisał(a)

Wrocław zawsze do przodu z rozwojem roślin i pogodą. Po ostatnich mocno ciepłych dniach wszystko ruszyło. dolewam co jakiś czas ogrodowi wody, choć od wczoraj pada, więc jeszcze bardziej wszystko się rozwinie.

Dzięki, dzięki, z tym trawnikiem to tyle zabawy, że powoli mam dość... Najchetniej zostawiłabym tylko mały placyk i ściezki a z reszty zrobiła rabaty



Tak trawnik to zabawa na szczęście ja się tym nie zajmuje. Nasz już ma 10 lat i zaczynają go atakowac różne rośliny łąkowe,najgorszy to jaskier, mlecz, kurdybanek.
Trzeba pryskać.
Już nam minąło szaleństwo, że musi być perfekcyjny. Najważniejsze aby był zielony
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
eVka 14:54, 27 maj 2022


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
ElzbietaFranka napisał(a)



Tak trawnik to zabawa na szczęście ja się tym nie zajmuje. Nasz już ma 10 lat i zaczynają go atakowac różne rośliny łąkowe,najgorszy to jaskier, mlecz, kurdybanek.
Trzeba pryskać.
Już nam minąło szaleństwo, że musi być perfekcyjny. Najważniejsze aby był zielony

U nas ja głównie jestem ogrodowa, mąż bardziej od przycinania drzew Ja pryskam trawnik Mniszkiem na dwuliścienne.
____________________
KasiaBawaria 18:17, 27 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
effka napisał(a)
Majowe widoczki



Śliwy do cięcia, wczoraj udało mi sie tylko dwie przyciąć na mega wysokiej drabinie (miałam lekki zawał jak cięłam nożycami, musze koniecznie kupić nożyce akum. na wysięgniku)



Kanty przycięte



Piekne te brzozy. A powiedz mi, czy bardzo brudza? A te sliwy to jakie?
____________________
Zapraszam na kawe
eVka 14:03, 01 cze 2022


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
KasiaBawaria napisał(a)


Piekne te brzozy. A powiedz mi, czy bardzo brudza? A te sliwy to jakie?

Dziękuje Kasiu, brzozy wogóle nie brudza, to Doorenbosy, jakoś nie widze na razie ich uciążliwości w ogrodzie. Może jak będą wielkie będzie inaczej.

Śliwy to Pissardi.
____________________
ajka 23:24, 20 wrz 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3963
A ty już tak całkiem się na insta przeniosłaś? Brakuje mi twojego ogrodu.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
eVka 20:51, 23 wrz 2022


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
ajka napisał(a)
A ty już tak całkiem się na insta przeniosłaś? Brakuje mi twojego ogrodu.

Hej, jakoś tam wyszło... Aż mam wyrzuty sumienia. Obiecuję nadrobić zgłoście i być bardziej aktywna! Tymczasem parę jesiennych ujęc mojego ogrodu.

____________________
eVka 20:54, 23 wrz 2022


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Piękna jesień się dzisiaj zapowiedziała. U nas byli cudne słońce i ciepełko. W weekend ma być nawet 20 stopni!
Miskanty w tym roku mizerne, susze je dobiły i mają mało.kwiatostanow i są mniejsze niż w zeszłym roku.

____________________
eVka 20:56, 23 wrz 2022


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Bambusy w donicach cały czas piękne. To fargesie.



Hakonki metrowe

____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies