Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Katkak 21:59, 14 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewunia melduję się i zaznaczam . I powiedz mi Ptaszyno proszę jak się nazywa ta cudna paprotka przy oczku? Poluję na taką. Wszystko masz bujne i cudnie rośnie, trawnik jak perski dywan. Nic tylko bosą stópką chodzić . Wątek sobie zaznaczam, bo to tylko moje wstępne obserwacje .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
eVka 22:00, 14 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291


Wszystkie rabaty różane obłożone są w połowie rozłożonym obornikiem. Aż miło popatrzeć
____________________
eVka 22:08, 14 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Katkak napisał(a)
Ewunia melduję się i zaznaczam . I powiedz mi Ptaszyno proszę jak się nazywa ta cudna paprotka przy oczku? Poluję na taką. Wszystko masz bujne i cudnie rośnie, trawnik jak perski dywan. Nic tylko bosą stópką chodzić . Wątek sobie zaznaczam, bo to tylko moje wstępne obserwacje .

Kasiu, witaj u mnie Miło Cię widzieć.
Co do paprotki zostawiałam sobie etykietę i jak wrócę do PL to ci napiszę Jest śliczna i dokupiłam drugą.
Bardzo dziękuję za miłe słowa, cieszę się, że podoba Ci się mój ogródek
____________________
Magleska 23:23, 15 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18300
Ewa kiedy wracasz z wojaży angielskie klimaty fajne ,najbardziej ta łączka kolorowa mi wpadła w oko ....

a teraz czekam na fotki z Twojego ogrodu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 23:46, 15 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magda, wracam w środę popołudniu i znów wyjeżdżam w czwartek do niedzieli, więc ciężko będzie że zdjęciami. Jestem bardzo ciekawa róż, pewnie już są w pełnym rozkwicie, powojniki też.
Angielskie ogrody cudowne. Chcę jeszcze przejść się do tutejszego ogrody botanicznego.
Buziaki
____________________
Kasiolaaa 07:06, 16 cze 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewunia dla mnie to zaszczyt ze moglam choc jedna cegielke włożyć w twoj ogrodek roze tak pieknie kwitną na jesien mam nadzieje ze i ty mi cos podradzisz bedziemy robic nowa rabatę
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 14:56, 17 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewunia dla mnie to zaszczyt ze moglam choc jedna cegielke włożyć w twoj ogrodek roze tak pieknie kwitną na jesien mam nadzieje ze i ty mi cos podradzisz bedziemy robic nowa rabatę

Oj to chyba dla mnie zaszczyt Tak mi super doradziłaś, zawsze będę Ci wdzięczna. A tak się broniłam przed tymi różami. Większość pisała, żebym nie szła w róże, bo na wiosnę takie nic i dopiero późna wiosną ruszają a te moje dosłownie chwilę są łyse i w połączeniu z lawendą, seslerią jesienną i miskantami ML tworzą piękną wjazdową rabatę.
Jak wrócisz do PL będziemy działać i u Ciebie
____________________
magda19831 07:46, 22 cze 2019


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
Ewa czy ja dobrze pamietam ze w zeszłym roku miałam wysłać do Ciebie werbene patagońską ? Jeśli nadal ją chcesz to pisz śmiało.
____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
eVka 09:07, 24 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
magda19831 napisał(a)
Ewa czy ja dobrze pamietam ze w zeszłym roku miałam wysłać do Ciebie werbene patagońską ? Jeśli nadal ją chcesz to pisz śmiało.

Uff jestem w końcu online w pełni, Gosiu, juz nie pamiętam jak to z werbeną było ale bardzo Ci dziękuję za nasiona, bo dostałam jesienią od Darii Wysiałam je do gruntu, więc nie wiem czy w tym roku coś z tego będzie
____________________
eVka 12:40, 24 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Plewienie, plewienie i jeszcze raz plewienie Podczas mojej 1,5 tygodniowej nieobecności wszystko zarosło niesamowicie, chwasty wysokości kilkudziesięciu cm. Szok. Dobrze, że lubię plewić Zostało jeszcze kilka małych rabatek i finito.
Podlewanie na szczęście dzisiaj mam z głowy bo trzy dni we Wrocku padało. Dopiero jutro uruchomię nawadnianie trawnika.

Zaległości na forum niesamowite, jakoś weny nie mam nadrabiać.

Fotki muszę porobić, bo wszystko porosło, busz na maxa

Pozdrówki!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies