Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe szaleństwo ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe szaleństwo ...

sierotka 20:43, 05 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
A właśnie ,ze piękne szkoda ze tak daleko mieszkasz miałabym chętkę na parę takich a one ciężkie są
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Nowalijka 20:47, 05 kwi 2019


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
sierotka napisał(a)
A właśnie ,ze piękne szkoda ze tak daleko mieszkasz miałabym chętkę na parę takich a one ciężkie są

Lekkie, skrzaty są z kulek z folii aluminiowej, wazy tylko cement, ktorym są oklejone.
Sierotko, chętnie zrobię Ci na pamiątkę. Tylko co byś chciała, skrzata, ptaszka, misia....
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
sierotka 20:52, 05 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
O jej skrzata to ja tez o czymś pomyślę a o czym marzysz by mieć w ogrodzie ?powiedz proszę
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Nowalijka 20:54, 05 kwi 2019


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
sierotka napisał(a)
O jej skrzata to ja tez o czymś pomyślę a o czym marzysz by mieć w ogrodzie ?powiedz proszę

Pomysle poznej, a skrzata zrobię jak najszybciej.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
sierotka 21:00, 05 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Powolutku nie spiesz się bo masz dużo pracy wszyscy wpadliśmy do ogrodów ufff a tak dużo prac ja sprzedalam swój domek i teraz ogród ,przeprowadzka z domku to masakra jakaś i kupiec co chce go wcześniej odebrać niż uzgodnilismy w umowie ufffff no ale to sąsiad to musimy się sprężyć
I jeszcze dom i życie towarzyskie ;

To pomysl kochana co ja mogę mieć by Tobie sprawiło radość to postaram się mieć ha ha
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Nowalijka 21:30, 05 kwi 2019


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Udało mi sie zrobic zdjęcia bakopie

Kupiłam też nawóz, ktory podobno mozna użyć tylko taz w sezonie...
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 21:33, 05 kwi 2019


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
19 marca dosiewałam pomidorki krzaczaste, paprykę i pietruszkę. Co do papryki to wzeszła tylko ODA, MIRA jest uparta...

____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Aurelllia 21:35, 05 kwi 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Ojej Elu już bakopa ? a ja jeszcze bratków nie kupiłam Tak tak ten nawóz działa długo, miałam go kiedyś, tylko mówią, że ta osłonka się rozpuszcza a mi się nie rozpuszczała i zostawały takie puste żółte kuleczki w ziemi
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
sierotka 21:37, 05 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Tez go stosowałam kiedyś jest doskonały pamiętam ze ogrodnik kazał mi go stosować w maju .Stosowałam go do tuj chyba i innych krzewów .
To prawda zostają żółte kuleczki .Tak tylko raz się go stosuje w sezonie .
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Nowalijka 21:39, 05 kwi 2019


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Aurelllia napisał(a)
Ojej Elu już bakopa ? a ja jeszcze bratków nie kupiłam Tak tak ten nawóz działa długo, miałam go kiedyś, tylko mówią, że ta osłonka się rozpuszcza a mi się nie rozpuszczała i zostawały takie puste żółte kuleczki w ziemi

Cos w tym jest, nieraz jak kupujemy kwiaty w doniczkach to one mają tez te kuleczki, i one są i są...i nie chcą zniknąć. Ja jestem wariat, nie mogłam się oprzeć bakopie
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies