Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

SlonecznyOgrod 11:57, 17 lut 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Basia robótki dziękują za uznanie. Zaraz pokażę następne, jak mówiłam prędzej już nie takie kolorowe...
U mnie w dzień, codziennie na plusie, bez wiatru bez śniegu i bez deszczu, deszcz to nie pamiętam czy w ogóle w tym roku padał. Było tylko trochę śniegu w połowie stycznia.
Jak ostatnio biegałam po lasach to widziałam, że się kurzy za przejeżdżającym samochodem , czyli przeschło z wierzchu.
Ale ziemię mam zmarzniętą i oczko głęboko zamarznięte, no może z wierzchu minimalnie się topiło na słońcu bo widziałam, że dzięcioł pił wodę.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 12:01, 17 lut 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Zgodnie z zapowiedzią pokazuję.
Miały być czarno białe , bo mają wpisać się w nowoczesny styl mieszkania klientki. Pani poprzeczkę mi wysoko zawiesiła, muszę kombinować żeby było na bogato , mega , ale tylko zimna biel i zimna czerń. Więc przebieram i wybieram żeby nie było cieplejszego odcienia bieli, żeby czarny był czarnym z błyskiem. żeby było elegancko, więc nie koronka a gipiura ...

Dekoracje mają mieć funkcje taką żeby można było postawić ale i powiesić i koniecznie na czarnej zawieszce. 5sztuk 12cm i 5 szt 30cm jaj, czyli jeszcze tylko 3 duże jaja, no i duże koniecznie czarne tło, białe tylko dodatki. Jednym słowem dużo czarnego.
A ja więcej myślę niż robię , myślę jak tu zrobić żeby było good.







____________________
DarciaSłoneczny Ogród
koliber 12:02, 17 lut 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
BasiaLT napisał(a)
Ależ z ciebie pracuś. U mnie bez śniegu ale cały czas na minusie wiec nic się nie da robić w ogrodzie.
Robótki ręczne rewelacja.


U mnie też przeważnie na minusie, ale ze śniegiem i też nic się nie da robić

Pozdrawiam
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 12:04, 17 lut 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Ależ cuda ja u Ciebie zobaczyłam. Też chcem takie
____________________
Zielona przestrzeń
Magleska 12:16, 17 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
piękne te czarno-białe,eleganckie najbardziej ta z różyczką mi się podoba zdolna jesteś
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Aurelllia 13:16, 17 lut 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Woooow, ale cudeńka Do wnętrza nowoczesnego idealnie będą pasować
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
SlonecznyOgrod 18:39, 17 lut 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
koliber - Aneta
Magda
Aurellia
dziekuję Wam za miłe słowa

Aneta, Rzeszów i okolice no wiadomo tam śnieg was lubi bardzo i zimą chłodniej niż w Wielkopolsce.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
koliber 19:26, 17 lut 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Lubi, aż za bardzo moim skromnym zdaniem
____________________
Zielona przestrzeń
patrycja 19:44, 17 lut 2018


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Też lubisz robić jajeczka?
Fajnie, zgapię od Ciebie.

Ja na swięta Bożego Narodzenia robiłam gwiazdki na choinkę. Pół rodziny obdarowałam
____________________
Patrycja mój ogródek
SlonecznyOgrod 21:55, 17 lut 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
koliber Ale za to prze pani u was więcej pada latem , a u nas pożal się Boże... całe lata suche,wszystko schnie, cały czas podlewanie, rośliny umęczone na tym palącym słońcu. Tylko co któryś rok przekropnie, ale potem jak nie pada to nie pada wiele tygodni.
A prognozy jak pokazują to tylko Rzeszów opady, często zazdroszczę tego.

patrycja Lubię robic i jajeczka i drzewka i wianki. Jak Ci się podoba to zgapiaj cieszy mnie to

O widzisz też już zaczynasz tworzyć, to bardzo fajnie. Bardzo pozytywne emocje wzbudzają takie ręcznie robione dekoracje.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies