Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

AgataM 22:22, 17 lut 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Aleś ty zdolna... Fiu fiu Piękności jajeczka
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Annak 22:36, 17 lut 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Niesamowicie misterna robota, podziwiam za cierpliwość i bardzo ciekawe kompozycje
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
SlonecznyOgrod 11:58, 18 lut 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
AgataM napisał(a)
Aleś ty zdolna... Fiu fiu Piękności jajeczka


Dziękuję, u mnie jajeczka królują teraz, a u Ciebie nieprzerwanie metaloplastyka robi furorę

Annak napisał(a)
Niesamowicie misterna robota, podziwiam za cierpliwość i bardzo ciekawe kompozycje


Dzięki, to fakt trochę tego dłubania jest, przekłada to sie na dziesiątki godzin. Kiedyś liczyłam czas przez ile zrobię jeden kwiatek ze wstążki, ale już nie pamiętam, czy 15 minut czy więcej. Dużo też myślenia, żeby dopasować dobrze ale jak ktoś lubi to go to nie męczy, tak jak z ogrodem - jak ktoś nie lubi z kolei to męczy go bardzo. Czyli najważniejsze chęci, trzeba to lubić
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
AgataM 12:29, 18 lut 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Już napisałam.... Obiecuję poprawę
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
SlonecznyOgrod 12:54, 18 lut 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Uduszę Cie
Aż musiałam wrócić do Ciebie i zobaczyć co tam napisałaś.
No wiesz Ty co ?? Ty dobrze wiesz o co mi chodziło. No żebym musiała się jeszcze tłumaczyć z podziwiania.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
gabriela_kra... 20:08, 20 lut 2018


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Dobry wieczór, pięknie tu, będę zaglądać, pozdrawiam
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
AgataM 20:30, 20 lut 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
SlonecznyOgrod napisał(a)
Uduszę Cie
Aż musiałam wrócić do Ciebie i zobaczyć co tam napisałaś.
No wiesz Ty co ?? Ty dobrze wiesz o co mi chodziło. No żebym musiała się jeszcze tłumaczyć z podziwiania.


Dario, jest mi niezmiernie miło, gdy czytam tyle miłych słów na temat mojego ogródka. Ale też podświadomie wiem, że chyba za bardzo skupiłam się tutaj na dekoracjach. Myślę czasami, że może to przeszkadzać, stąd moje takie uwagi.... Pozdrawiam gorąco
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
SlonecznyOgrod 18:20, 25 lut 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
gabriela_krajewska napisał(a)
Dobry wieczór, pięknie tu, będę zaglądać, pozdrawiam


Witam , witam, zapraszam , rozgość się, jest mi bardzo miło

AgataM napisał(a)


Dario, jest mi niezmiernie miło, gdy czytam tyle miłych słów na temat mojego ogródka. Ale też podświadomie wiem, że chyba za bardzo skupiłam się tutaj na dekoracjach. Myślę czasami, że może to przeszkadzać, stąd moje takie uwagi.... Pozdrawiam gorąco


Powiem Ci prawdę, powiedziała mi to kiedyś pewna Aniaaa "tak naprawdę ogród tworzą przydaśki", a ona ma prześliczne dodatki , dekoracje, przydaśki w swoim ogrodzie. Zwabiła do swojego ogrodu tysiące osób, sama nie mogłam się na to wszystko napatrzeć, miała tego dużo, pięknie wszystko wpasowane w ogród, nic nie zagracone broń Boże. Choć nie miała oczka, nie miała kantów, całych rabat jednogatunkowych, to i tak wszyscy zachwycali się jej biżuterią. Kurdę to było magiczne... Jeszcze wczoraj wspominałam jej dzwonki w ogrodzie, przypomiały mi się gdy moja teściowa przywiozła sobie dzwonki ogrodowe z Zakopanego, też bym takie chciała
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 18:37, 25 lut 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Zima bez śniegu, bez deszczu. Już jest strasznie sucho, na leśnej drodze juz dawno widziałam, że się kurzy. Na początku stycznia był śnieg, nawet sporo ale od tamtej pory praktycznie nic. Ani deszczu ani śniegu, prószyło ostatnio tylko tyle co by kurz osiadł.
Temperatury ok -10, w nocy do -14 w dzień -6, ale teraz właśnie wieczorem temperatura szybko spada i -10 stopni. Zastanawiam się czy to roślinom nie zaszkodzi. Jeden różanecznik to już na pewno kaput,ale on już jesienią zachorował.




____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Milka 18:43, 25 lut 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jajeczka super
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies