Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

gosika67 22:09, 19 mar 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Cześć Daria, byłam dziś w lidlu i mają jeszcze nasze ramki.Do Kraśnicy też jeździmy, a do Gozdowa jeździsz? Ja i moje siory tam się zaopatrujemy też.Pamiętaj,że jak coś będę miała co Cię będzie interesować to Ci użyczę. Ja jestem chętna na dalie.
Kany mam. Mogę ci sprezentować irysy, hostę i inne, zobaczymy.
O rany już po 22.00 pora szykować się do spania.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
22:29, 19 mar 2017
Daria ale pracy sobie naszykowałaś na ten rok.Plany wspaniałe,życzę fajnego zrealizowania.
My tez lubimy planować i potem odhaczać z listy punkt po punkcie,cieszy to niesamowicie.
Ale masz super Teściową.Wspólne wypady do szkółek to jest to
Zadzwoń do Kraśnicy czy mają już otwarty sezon by na próżno nie jechać.
Nasza pobliska szkółka już otwarta,jak byłam ostatnio to porządkowali rośliny na placu.
22:39, 19 mar 2017
Ale masz fajnych gości, ciemiernik piękny donica również
SlonecznyOgrod 11:34, 20 mar 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Witam wszystkich zaglądających


Nowalijka jak zaczęłam się więcej przyglądać ptakom, obserwować je - kupiłam nawet lornetkę w tym celu, to od razu zauważałam więcej różnych ptaków, których wydawało mi się ,że nigdy nie widziałam.

Gosia no hej, do Gozdowa też jeżdżę. Do Kraśnicy jest kawałek drogi, na co tam polujecie? Ja jak jadę to tak ogólnie wszędzie zajrzę i do Casto.., Leroy Mer.., Brico Mar.., do Laskówca w Koninie też wstępuję.
Dalie dostaniesz, szykuj miejsce. Juki mam też w nadmiarze i zielone funkie, ale i nasiona kwiatów przeróżnych.

Ania O tak z teściową moją można konie kraść do tego zakręcona ogrodowo. Tylko pyta mi się stale pojedziemy, pojedziemy po kwiaty?
No właśnie muszę się zapytać czy juz coś mają.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Donia72 12:17, 20 mar 2017


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Odnośnie teściowych...mój mąż nie może się nachwalić swojej teściowej(mojej mamy).
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Agania 22:35, 23 mar 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj Daria wpadłam się raczej tylko przywitać, bo już mi śpioch na oczy spada

Piękną zimę zdążyłam zobaczyć

O świerkach napiszę Ci jutro, jest wiele odmian o żółtych przyrostach

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
SlonecznyOgrod 20:57, 24 mar 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
No właśnie chciałam kupić świerk z kontrastującymi przyrostami. A Ty takie masz. Jak widzę u kogoś to wolę się poradzić,bo ważne żeby nie przemarzały.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
gosika67 08:39, 25 mar 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witaj Dario co tam u Ciebie? Ja w Gozdowie jeszcze nie byłam , poczekam jak rośliny będą miały listki. Wczoraj byłam na naszym rynku na targowicy, mieli już iglaki , bukszpany i inne krzaczki ozdobne, nie mówiąc o balkonowych:bratki stokrotki, prymule,skalnice, goździki.

Dziewczyny o świerkach też sobie chętnie poczytam i pooglądam Agatko u Ciebie.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
SlonecznyOgrod 11:03, 25 mar 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Gosia ja w Gozdowie byłam we wtorek, kupiłam jodłę koreańską za 15zł, chciałam kupić świerka białoboka ale 70 zł malutki i nie kupiłam, Świerk Inversa młody mały ponad 100zł Trawy nie oznaczone mix, mix, mix i nie kupiłam. Berberys listków nie miał i też nie podpisany. Roślin więcej nie kupiłam, tylko techniczne rzeczy jeszcze.
A na rynku to tak ostatnio prawie co każdy wtorek jeździłam,prędzej kupiłam dwa bukszpany pstrokate, potem ciemiernika, a ostatnio iglaka niebieskiego na pniu Cyprysika Groszkowego i azalię, bo nie miałam nigdy.
zamierzam kupić jeszcze sporo iglaków, no i takich karłowatych na skalniak.
Kaliny posadzę, już mam, tylko miejsce nieprzygotowane.
Napaliłam się na perukowca jeszcze i na trawy.

Gosia a u Ciebie widziałam jasno zielony krzaczek masz berberysa zielonego czy to coś innego?

Dzisiejsze zdjęcia ptaków.

Dzwońce i wróbel


Kopciuszek

Samica kopciuszka
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Aurelllia 11:06, 25 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Ale fajnie pozują a kopciuszek porannej kąpieli zażywa
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies