Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 13:50, 19 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
gobasia napisał(a)
Noo Radziu...masz pomysły ,że ho ho

Babcia juz wie o Twoich planach ,czy masz wolna rękę


Basiu, kreatywnym trzeba być

Lepiej postawić babcię przed faktem dokonanym Cały czas się pyta po co mi cement ale ja jej tylko odpowiadam że będzie mi potrzebny Muszę gdzieś tylko schować te worki ( bo znając moją babcie to jak by za długo leżały to by je otwarła, zrobiła zaprawę i zaczęła obrzucać ściany z cegły (albo nie wiadomo jeszcze co)...już nosiła się z takim zamiarem ale ugasiłem jej ambicje)
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 13:50, 19 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Anda napisał(a)


Wez taki obornik spod spodu, taki juz odlezany. Jesli bedzie mozliwosc dostania tylko swiezego, to go gdzies odloz na kompost. Swiezy moze byc za ostry.


Ok, dzięki za podpowiedź
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
zoja 14:00, 19 sty 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Radziu2013 napisał(a)


już nosiła się z takim zamiarem ale ugasiłem jej ambicje)


cudne
Wy z Babcią to chyba podobne charakterki jesteście
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Radziu2013 18:54, 19 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
zoja napisał(a)


cudne
Wy z Babcią to chyba podobne charakterki jesteście


I tak i nie Uparci jednakowo (dobra, ja może trochę bardziej,ale wydaje mi się że to dobrze bo jak już postawię sobie jakiś cel to choćby nie wiem co, dążę do jego zrealizowania, natomiast babcia w tych sprawach niekiedy się poddaje), dlatego często myślę sobie że "trafiła kosa na kamień". Łączy nas wiele rzeczy ale i wiele różni np. ja nie przejmuję się za bardzo tym co mówią ludzie ( to po części też przez to że uwielbiam psychologię, mówców motywacyjnych itd.), dlatego też jeżeli już coś robię to po to żeby podobało się mi, żebym to ja był zadowolony ze swojej pracy, ubrań itd. Zawsze też mówię że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, z których za szybko rezygnujemy...do babci nie zawsze jednak trafia to przesłanie

Ale dlatego że różnimy się a jednocześnie jesteśmy do siebie podobni, jakoś to wszystko gra i jest GIT (choć nieraz są niemałe sprzeczki)
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Maly_Bialy_D... 17:37, 20 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Radziu dziękuję serdecznie za nasionka teraz poproszę o instrukcję kiedy co mogę wysiewać, już się nie mogę doczekać
P.S. ale masz ładne pismo
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
gosika67 19:34, 20 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Radziu co z Twoimi różami, zamawiałeś? Jakie?
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Radziu2013 12:28, 21 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
"Ulepimy dziś bałwana?
No chodź zrobimy to..."

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Nowalijka 12:34, 21 sty 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Radziu ok 10 jechałam do sklepu. Nie padało. Po 40 min wyjechałam z parkingu podziemnego i doznałam szoku. Biało, wszystko zasypane... Cale czas pada. Zima pełną gębą.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Radziu2013 13:04, 21 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Maly_Bialy_Domek napisał(a)
Radziu dziękuję serdecznie za nasionka teraz poproszę o instrukcję kiedy co mogę wysiewać, już się nie mogę doczekać
P.S. ale masz ładne pismo


Dziękuję

Masz wiadomość pv
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 13:09, 21 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
gosika67 napisał(a)
Radziu co z Twoimi różami, zamawiałeś? Jakie?


Na razie nie Ale zamówię na pewno
Na liście mam: Mme Isaac Pereire, Ghislaine de Feligonde, New Dawn i może Graham Thomas ( może bo mam niepewność czy jednak będzie dobrze wyglądał tam gdzie chciałbym go posadzić...jest piękny i na pewno do mnie trafi, ale chyba jeszcze nie teraz i nie w tym miejscu)
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies