Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 17:54, 15 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
marba napisał(a)
Radziu, zostawiam dziś swój ślad w podglądaniu Twojego ogrodu. Ależ się u Ciebie dzieje, widać ogromne zaangażowanie i pasję. To raczej rzadkie wśród męźczyzn, tym cenniejsza Twoja obecność na forum.
Trzymam kciuki za wszystkie ogrodowe projekty, zwłaszcza te różane. Będę zaglądać.


Basiu, ale w trzymaniu kciuków rób sobie co jakiś czas przerwę, bo palce zdrętwieją Dziękuję

Zapraszam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
zoja 18:05, 15 lut 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Radziu2013 napisał(a)
Podobno pierwsze wschody już są Ale czego dokładnie to nie wiem...babcia nie powiedziała
Czy ziemiórki są czy nie, nie jest pewna Mam nadzieję, że jutro pojedziemy w odwiedziny, to będę mógł ocenić

Tajemnicza Babcia
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
marba 18:07, 15 lut 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Radziu2013 napisał(a)


Basiu, ale w trzymaniu kciuków rób sobie co jakiś czas przerwę, bo palce zdrętwieją Dziękuję

Zapraszam

Będę trzymać wirtualnie.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Radziu2013 18:11, 15 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
zoja napisał(a)

Tajemnicza Babcia


Nazw po prostu nie sprawdzała, bo naklejki były ponaklejane z tyłu
A o ziemiórkach powiedziała, że już w oczach jej się "motało", bo jak psikała zraszaczem to nie wiedziała czy to ziemia podskakuje czy muszki latają
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 18:12, 15 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
marba napisał(a)

Będę trzymać wirtualnie.


Ok
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:04, 15 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Nieeee, po prostu nie wierzę Wszedłem na Albamar żeby złożyć zamówienie na zaplanowane rośliny, a tam wszystkie te które miały stanowić najważniejszy szkielet rabaty i równocześnie te, których nigdzie w okolicy nie dostanę są WYPRZEDANE

Ależ ludzie są spragnieni wiosny...

Macie może jeszcze jakieś sklepy, które polecacie?
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
marba 22:23, 15 lut 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Najlepiej zamawiać zimą i poczekać do wiosny na dostawę. Szkoda.
Ale ja wolę zamawiać na jesień, bo rośliny dorodniejsze po lecie. Wiosną to są często tylko korzenie w ziemi, bo nadziemna część jeszcze nie wystartowała po zimie.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
zoja 22:24, 15 lut 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Widzisz, tak to juz jest - za rok i Ty zamowisz wczesniej...
Ja nie mam innego sprawdzonego
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Radziu2013 22:49, 15 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
marba napisał(a)
Najlepiej zamawiać zimą i poczekać do wiosny na dostawę. Szkoda.
Ale ja wolę zamawiać na jesień, bo rośliny dorodniejsze po lecie. Wiosną to są często tylko korzenie w ziemi, bo nadziemna część jeszcze nie wystartowała po zimie.


Widzisz Basiu...na jesieni nic nie zamawiałem bo jedną rabatę już w zeszłym sezonie zrobiłem i sobie odpuściłem. A z kolei w tym roku aż do jesieni czekać nie mogę, bo cały sezon nic nowego by nie powstało Że tylko korzenie po zimie są w doniczkach to mi akurat nie przeszkadza, dlatego że i tak trafiłyby one na początku do poczekalni (musiałoby się zwolnic miejsce po rabacie z bagienkiem, a to dopiero kiedy tulipany skończyłyby kwitnienie + podpędziłbym je żeby były większe) a dopiero potem na nową rabatę.
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:51, 15 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
zoja napisał(a)
Widzisz, tak to juz jest - za rok i Ty zamowisz wczesniej...
Ja nie mam innego sprawdzonego


Tak Już będę wiedział A jeszcze ostatnio przeglądałem stronę i sporo jeszcze było...a teraz...

Cóż...poszukam jakiegoś sklepu i wypróbuję Będziemy potem wiedzieć co i jak
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies