Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

BKosimkArt 14:01, 25 lut 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Pomysłowe Radziu... chyba zastosuję
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Radziu2013 14:06, 25 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
BKosimkArt napisał(a)
Pomysłowe Radziu... chyba zastosuję

I wydaje mi się ze skuteczne bo dzisiaj aminek stoi prosto, a nie pochyla się do światła.
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
zoja 14:24, 25 lut 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Radziu2013 napisał(a)


U mnie wielokrotnego użytku to raczej nie będą miały, bo musiałem sreberko przykleić klejem na gorąca, bo inaczej się nie trzymało. Ale rzeczywiście, jak mam płacić za sreberko które wyrzucę, to lepiej opłaca się kupić koc wypadkowy. Zoja, a możesz podesłać link to strony, na której pisałaś o tym przyklejaniu?

Nie moge, to gdzies przy sezonie wysiewow. W pierwszym sreberko w drugim koc i teraz tez koc.
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Radziu2013 14:30, 25 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
zoja napisał(a)

Nie moge, to gdzies przy sezonie wysiewow. W pierwszym sreberko w drugim koc i teraz tez koc.


Ok, to odszukam w wolnej chwili
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
sylwia_slomc... 14:40, 25 lut 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Pięknie wszystko powschodziło i pomysły na doświetlenie fajne
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Radziu2013 14:52, 25 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pięknie wszystko powschodziło i pomysły na doświetlenie fajne


Ooo właśnie, Sylwia, mam pytanie. W mieszance nasion pustynnik/galtonia, czarne nasiona, to nasiona której rośliny?
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
zoja 15:25, 25 lut 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Radziu2013 napisał(a)


Ok, to odszukam w wolnej chwili


Nie szukaj -Twoj sposob jesr dobry
W pierwszym roku mialam regal oklejony sreberkiem - sciany, gora i dol polki. W nastepnym roku przypielam koc do zaslony i regal stal przy oknie, zaslona zaciagnieta wiec sreberko pracowalo. W tym roku mam inne okno i brak zaslony wiec co rano zarzucam koc na regal. Musze go zdejmowac zeby obejrzec roslinki, wietrzyc albo podlewac.
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Muszelka 17:18, 25 lut 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Takie "doświetlanie" roślin kocem termicznym, przypomina mi korzystanie z blendy (złotej lub srebrnej) w fotografii

Radziu, wielkie dzięki za odpowiedź. Nasionka naparstnicy purpurowej mam już zakupione. Zastanawiam się właśnie, czy już siać, czy jeszcze nie.
Wymyśliłam, że w tym roku uporządkuję i trochę zagospodaruję teren poza moją działką (z drugiej strony drogi). Nikt o niego nie dba, więc troszkę go upiększę
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
sylwia_slomc... 19:26, 25 lut 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Radziu2013 napisał(a)


Ooo właśnie, Sylwia, mam pytanie. W mieszance nasion pustynnik/galtonia, czarne nasiona, to nasiona której rośliny?

Teraz to już nie pamiętam, ale wydaje mi się, że większe nasiona były galtonii i chyba czarne właśnie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Radziu2013 21:13, 25 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
zoja napisał(a)


Nie szukaj -Twoj sposob jesr dobry
W pierwszym roku mialam regal oklejony sreberkiem - sciany, gora i dol polki. W nastepnym roku przypielam koc do zaslony i regal stal przy oknie, zaslona zaciagnieta wiec sreberko pracowalo. W tym roku mam inne okno i brak zaslony wiec co rano zarzucam koc na regal. Musze go zdejmowac zeby obejrzec roslinki, wietrzyc albo podlewac.




Myślę i myślę o tych wysiewach...I co mi chodzi po głowie?...namiot foliowy...nowy plan na ten rok
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies