Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

hanka_andrus 12:39, 24 lip 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ok. Rezerwuję go dla Ciebie.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Radziu2013 12:40, 24 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
hanka_andrus napisał(a)
Ok. Rezerwuję go dla Ciebie.

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
ElzbietaFranka 15:35, 24 lip 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13888




Wymieniłbym jeszcze uschniętą brzozę, której widać tylko pień i myślałem nad powtórzeniem cisa, albo posadzeniem migdałka ( wolałbym chyba migdałka)...

Mam nadzieję, że mnie rozumiecie...chciałbym trochę to uporządkować, ale zachowując oczywiście wszystkie kolorki i swobodę w roślinach...




Radziu nie waz sie zaslaniac roslinami tego pieknego muru tylko kulki.

Trzmieline zoltozielona mam wiec moge. Polecic, bialo zielona tez ładna tez mam ale w krzaczku. Moim zdaniem zielona jest bardziej zywotna.
Krwawnica piekna.
Radziu odnosnie trawnika. Masz kosiarke? Skos trawnik krotko glege zhakuj kup worek lub wiecej ziemi do trawnika kup trawe Wimbledon podlewaj i czekaj. To nie jest wcale taki duzy wydatek a bedziesz mial spokoj.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 15:46, 24 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
No proszę to się nazywa wczasować
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 15:46, 24 lip 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ale ja dawno u Ciebie nie bylam
super wycieczka
na pewno sie zainspirowales
podgladam troche rabatkowe zmagania, Ela ma racje tylko sie nie waz tego muru zaslaniac. Bo Ciotki Klotki Ci najazd zrobia
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Radziu2013 23:18, 24 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
ElzbietaFranka napisał(a)




Radziu nie waz sie zaslaniac roslinami tego pieknego muru tylko kulki.

Trzmieline zoltozielona mam wiec moge. Polecic, bialo zielona tez ładna tez mam ale w krzaczku. Moim zdaniem zielona jest bardziej zywotna.
Krwawnica piekna.
Radziu odnosnie trawnika. Masz kosiarke? Skos trawnik krotko glege zhakuj kup worek lub wiecej ziemi do trawnika kup trawe Wimbledon podlewaj i czekaj. To nie jest wcale taki duzy wydatek a bedziesz mial spokoj.



Elu, no na tym zdjęciu "pseudo trawnik" był już na granicy w skali brzydoty...ale to też przez suszę...trawka czy nawet koniczyna która rośnie uschnęła i zostały tylko takie badyle jak na fotce... ale koszone jest

Teraz po deszczach jest dużo lepiej...ale to nie jest jeszcze trawniczek do gry w golfa...

Elu, że kaski na to dużo nie stracę to wiem...ale nie przkonuje mnie kompletnie opcja rycia "łomem" całego podwórka...a tam kamienie, cegły, dachówki, kawałki szkła, złom, można napotkać jakieś szmaty i Bóg wie co jeszcze... Ale trzeba będzie się za to zabrać...wyjścia nie ma...


____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 23:19, 24 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)
No proszę to się nazywa wczasować


Oj Sylwia...z wczasów to wróciłem z bąblami na klatce, schodzącą skórą na plecach i 'pokrzywką' od słońca na brzuchu...ale fakt...chwile w Hortulusie bardzo miłe
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 23:22, 24 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Basilikum napisał(a)
ale ja dawno u Ciebie nie bylam
super wycieczka
na pewno sie zainspirowales
podgladam troche rabatkowe zmagania, Ela ma racje tylko sie nie waz tego muru zaslaniac. Bo Ciotki Klotki Ci najazd zrobia


Iza...ciotki i bez tego mile widziane Furtka zawsze otwarta Bufet też się znajdzie
A najazd może się zawsze przydać Na ciacho ale i do jakieś małej pomocy
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
gogo 23:33, 24 lip 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Cześć Radziu, współczuję poparzeń, kuruj się , bo ogród czeka.
Ale mam dobrze, nie ruszam się z domu, a jestem na wczasach z forumowiczami, oczywiście dzięki zdjęciom.
Cieszę się, że już podjąłeś decyzję o ogrodzie, tak ja pisałam, to Tobie ma się podobać.
Podwórko masz takie jak ja, bez łomu ani rusz. Dziwię się, że wyschła koniczyna, u mnie tylko ona jest zielona na trawniku.
A jak zalegniesz po pracy, to możesz spać na dworze, jest tak ciepło
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Radziu2013 23:36, 24 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Elu, przekopałem trochę swój wątek...tak to wygląda...



Więc...przekopanie kilkunastu centymetrów chyba nic by nie dało...a glebogryzarka...jedynie bym ją mógł na tym posuć...

Ale Iza coś wspomniała o najeździe ciotek... To to może być jedna z milszych prac………………………………………………………………………..żartuję oczywiście...dla nich pozostawiłbym plewienie
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies