Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 22:59, 12 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Katkak napisał(a)

patrz: nie 3, a 5 Ci wcisnęłam bez żadnego trudu


Heheh Kasiu, uwierz że tam i z 10 by się zmieściło

A myślisz o trzmielinie białej czy złotej? Bo mi chyba bardziej biała by pasiła jako kulki...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 23:00, 12 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Katkak napisał(a)
tylko tak w tył rabaty bardziej je daj, bo na zdjęciu zbyt przodu mi wyszły . I trawiszcza jakieś koniecznie, co?


Trawiszcza koniecznie miałem je tutaj na uwadze nawet bez kulek

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 23:01, 12 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)

W Wojsławicach się na takie napatrzyłam i sama się zastanawiamNa fotkach są w wątku z wyprawy


Teraz latam między wątkami...zacząłem przeglądać wątek z wyprawy na nowo...mam nadzieję, że jutro dotrę do końca
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Katkak 23:02, 12 lip 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Radzio ja wole trzmieliny żółte, ale wybierz to co sam lubisz, bo jedne i drugie są bomba
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:06, 12 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Radziu2013 napisał(a)


Teraz latam między wątkami...zacząłem przeglądać wątek z wyprawy na nowo...mam nadzieję, że jutro dotrę do końca

Tam jest raptem 10 stron na razie, ale będzie więcej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Radziu2013 23:13, 12 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)

Tam jest raptem 10 stron na razie, ale będzie więcej


Wiem bo wątek mam otwarte, ale chcę nadrobić jeszcze inne
Ale już tam idę
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
gogo 23:28, 12 lip 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Radziu, najładniejsza jest żółtozielona, u mnie rośnie w nogach karagany, ma 3 lata, a rośnie od małego patyczka. Dobrze, że drabiny są, pasują do stylu ogrodu. Czyściec też ciekawy, ale lubi piasek, jak miałam w dobrej ziemi, to zaczął gnić. Ale coś srebrnego to niegłupi pomysł, mam wstawione zdjęcie bylicy Schmidta. Huśtawka, łoże, słusznie, po ciężkiej pracy będzie gdzie odpocząć
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Anda 07:03, 13 lip 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Hej Radziu Przyznam, ze trzmieliny tam kompletnie nie widzę. Wg mnie będzie zbyt formalnie, nie ta bajka. Masz piękną wiejską/angielską rabatę. Pionowe akcenty możesz wprowadzić sadząc tam malwy po murem w nieregularnych grupach. Będą się miały o co oprzeć U Danusi w nowych rabatach w jej Anglii trzmieliny też nigdzie nie ma
Ewentualnie na murze możesz poprowadzić jakąś różę.
Obwódka owszem, ale nie po całości. To też da taki formalny charakter. Ta rabata wcale nie jest chaotyczna, a jeśli chcesz ją troszkę ugrzecznić, to daj w nieregularnych odstępach przy brzegu przywrotnika. Ma duże, ładne liście i pięknie podkreśla inne rośliny. Bylica Szmidta też pięknie wygląda przy brzegu, jest taka puchata
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
nicol21 22:15, 14 lip 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Cześć Radziu! przyszłam tutaj z któregoś wątku bo zaintrygowało mnie to co możesz zrobić na wsi - sama ze wsi pochodzę i szukam pomysłu na wstawki roślin u rodziców, bo raczej takich fajnych rabat tam nie stworze.
Powiem Ci że bardzo klimatycznie te rabaty Ci wychodzą, choć chyba głównie pokazujesz tą przy dawnym budynku gospodarczym/stodole. fajnie to wygląda, wszystko bujnie kwitnie do tego bardzo trafnie powstawiałeś a to krzesło, a to banke na mleko a to drabinę. i rośliny też b.fajnie dobrałeś że pasują do takich klimatów.

Super jest! chętnie zobaczę kolejne kawałki ogróka!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
gogo 22:00, 15 lip 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Halo Radziu, zamilkłeś, chyba odpoczywasz od nadmiaru podpowiedzi Pamiętaj jednak, że to Tobie ma się podobać
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies