Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty we włosach

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty we włosach

gosika67 21:12, 05 mar 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Oj dziękuję Ci bardzo za namiary, na pewno tam się wybiorę.Byłam w tym zamku.
Altana raz dwa była postawiona wczoraj. Muszę teraz jakoś to wszystko zaaranżować, rośliny, ścieżki itp. Bocianów u nas dużo, zawsze w jednym miejscu się zbierają , klekoczą niesamowicie, gdy odlatują do ciepłych krajów. Koło mnie nad Wartą jest miejsce pod ochroną, ze względu na to ptactwo i ich gody. Będę się odzywać do Ciebie na pw.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
_Martini_ 20:24, 07 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Cześć, ja z rewizytą. Ileż Ty tu masz tego dobra kolorowego! Człowiek zdjęcia ogląda i odruchowo mimowolnie się uśmiecha. Zazdraszczam sióstr ogrodniczek.
Urocze masz futrzaki. My mamy mały zwierzyniec, ale kot nie nasz, przychodzi na lunch ☺
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
gosika67 20:37, 07 mar 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Martini dziękuję za odwiedziny, będę częstym gościem u Ciebie i na pewno też będę się posiłkowć Twoim ogrodem. Do miłych odwiedzin na Twojej huśtawce.Pa.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 21:30, 08 mar 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witajcie też wysiałam nasionka i czekam.Pogoda taka sobie, wczoraj pod drzwiami na wycieraczce siedziała żaba, chyba coś się jej pomyliło, a może to oznaka ,że idą ciepłe dni.Jeszcze zdjęcia z ub.r.







____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Anda 21:36, 08 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33751
Ta żaba to pewnie zaklęty królewicz Zdjęcia ładniutkie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
gosika67 21:48, 08 mar 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Dziękuję Ewka za miłe słowa, idę za Waszym przykładem i zaczynam siewy, ale nigdzie nie mogę dostać werbeny padagońskiej, nigdy jej nie miałam, nie wiedziałam,że jest taka chodliwa.

Moje rododendrony w różnych odsłonach











____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Anda 22:15, 08 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33751
Gosiu, ja nie mam werbeny i wcale za nią nie tęsknie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Aurelllia 23:40, 08 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Tak Gosia bardzo trudno te nasiona dostać, nie wiem czy sklepy nie zamawiają ? czy kobitki tak szybko wykupują ? A rodki śliczne ja w tym roku też mam ochotę jakiegoś dosadzić mam już biały, fioletowy, to teraz jakiś inny kolorek, żeby wesoło było
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
23:47, 08 mar 2017
Gdzie Ty masz te rododendrony? Ja chyba patrzyłam nie na to co potrzeba jak byłam u Ciebie

Werbenę miałam w tamtym roku i..jak uświadomiłam sobie,że da sryliony samosiewu to wyrwałam co do jednej.
Walczę co rok z chwastami za miedzy i wolę nie walczyć dodatkowo z werbeną
Jak wzejdzie ok,niech już będzie u mnie ale jak nie wzejdzie płakać nie będę
Kupiłam nasiona niezapominajki dziś.Miałam kiedyś i wyginęła.
Widzę u Ciebie jest,śliczne te jej kwiatuszki oczka niebieskie
00:11, 09 mar 2017
Mam dla Ciebie irysy cebulowe,które sadzi się teraz na wiosnę i hiacynciki tez cebulowe.
A Dorota wiezie Ci liatry.
Podzielimy się z Tobą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies