Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

Aurelllia 12:51, 11 paź 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Witam was w ten piękny dzień - dzisiaj u mnie słoneczko, to i humor nawet dopisuje
Poranne zdjęcia cyknięte przed wyjściem z domu:


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 12:52, 11 paź 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
A załatwiając sprawy na mieście przy parkingu dorwałam tak ślicznie przebarwionego klona:
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
gogo 19:37, 11 paź 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Po takich widokach z rana to człowiek nabiera energii na cały dzień
A klon cudny i pewnie bez mączniaka
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
ElaS 20:15, 11 paź 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Aurelllia napisał(a)
Witam was w ten piękny dzień - dzisiaj u mnie słoneczko, to i humor nawet dopisuje
Poranne zdjęcia cyknięte przed wyjściem z domu:



Wyczuwam dobre fluidy
I jakie ogródkowe smaczki podobne. Kamienie, roślinki, rabaty ho ho.
____________________
Malwowy ogród
AnnaMS 20:24, 11 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Słoneczko jak na wiosnę Śliczna ta nowa rabata cytowana już przez Zanę Ale masz miejsca na chciejstwa, na różne pomysły, ile rabat już stworzyłaś, to tylko podziwiać i zazdrościć tak dopieszczanej działeczki
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Aurelllia 22:06, 11 paź 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Elu witam Cię u mnie Fajnie, że zajrzałaś
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 22:15, 11 paź 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Aniu o tym samym pomyślałam, jak robiłam te zdjęcia, że słoneczko oświetlało tą rabatkę jak na wiosnę Powoli, powoli z każdym rokiem wypełniam przestrzeń
Mam bardzo kiepską ziemię niestety, więc z każdym nowym nasadzeniem sporo czasu się schodzi, ale jak potem widzi się efekt to warto
Pod każdy krzew czy nawet malutką bylinkę kopię dołek odpowiedniej wielkości i zaprawiam kompostem i na start zawsze mają trochę lepiej, bo jakbym w ten piach wsadziła to by marnie z nimi było

____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 22:43, 11 paź 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Gogo tak bez mączniaka - aż podchodziłam kilka razy do niego i oglądałam czy gdzies białego nalotu nie ma
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
AnnaMS 22:58, 11 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Aurelllia napisał(a)
Aniu o tym samym pomyślałam, jak robiłam te zdjęcia, że słoneczko oświetlało tą rabatkę jak na wiosnę Powoli, powoli z każdym rokiem wypełniam przestrzeń
Mam bardzo kiepską ziemię niestety, więc z każdym nowym nasadzeniem sporo czasu się schodzi, ale jak potem widzi się efekt to warto
Pod każdy krzew czy nawet malutką bylinkę kopię dołek odpowiedniej wielkości i zaprawiam kompostem i na start zawsze mają trochę lepiej, bo jakbym w ten piach wsadziła to by marnie z nimi było


Też kopię dołki i zaprawiam pod każdą roślinę, ciągnę kilka worów z różnościami aby posadzić jednego kwiatka, masakra jakaś , ale nic już teraz nie wymyślę, prawie wszystko mam obsadzone ... czyli - witam w klubie
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
anabuko1 08:21, 12 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23548
Sezon nam się kończy to może dołków kopanie zakończone.
Widzę naprawdę masz ogrodowe kreacje. Nowy avatarek bardzo ładny.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies