Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

ElzbietaFranka 23:33, 03 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
U mnie też tak sie dzieje ok tygodnia. Zamiast fotek małe ikonki. Nigdy nie miałam problemu z wyświetlaniem fotek.
Mam tel w Pley a w domu internet UPC duży silny pakiet. EM musi mieć szybki internet i nie ma problemu. Jak jestem w domu telefon się przełącza na internet domowy ikony dalej są.
Jutro zobaczę czy na stacjonarnym też tak się dzieje.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Aurelllia 17:01, 15 gru 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
W ogrodzie już świeci



i druga też



____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
ElzbietaFranka 22:34, 15 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Masz dwie choinki. Też przystroiłam dwie jeden świerk duży.
Jodła coś tam nie gra. Jelonka jak każdego roku mam.
Może jeszcze balkon zaświecę na wsi bo mam jakies tam zapasy świecidełek. Trzeba iść do piwnicy i wszystko znieść i po sprawdzać.

Ty wiesz Aurelia po tych pipidówkach jak jadę jak wszystko obstrojone. Maja girlandy na domach jak się patrzy. W przyszłym roku zrobię ładnie kontaktów musi mi elektryk zainstalować. Bez kontaktów to trzeba się bujać z tymi kablami (przedłużaczami).

A czego jak robiłaś foty nie właczyłaś lampy błyskowej.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Aurelllia 23:15, 16 gru 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Elu no własnie ja teraz żałuję, że przy robieniu elewacji zrobili tylko jeden kontakt...... i przez to te choinki na zmianę zapalam, bo tak to nie ma jak
Niby druga ma taką przejściówkę żeby wpiąć kolejne lampki, ale niestety te drugie kolorowe lampki mają inną szerszą wtyczkę i nie wchodzą do tych białych, także albo się pali jedna albo druga, na razie włączam tą z żółtymi lampkami bo ją bardziej widać od furtki
Ja codziennie spaceruję wieczorami, żeby się dotlenić lepiej i trochę więcej poruszać, bo tak to przez sezon zimowy i tą całą Covidową sytuację człowiek tylko w domu siedzi i idzie oszaleć czasami i na tych spacerach codziennie obserwuję jak dochodzi jakaś kolejna posesja, która zapala światełka na zewnątrz - ludzie chcą sobie tym chyba trochę uprzyjemnić ten czas Tak miło się to ogląda - te choineczki w tych lampkach u niektórych tylko w żołte światełka a u niektórych z kolei w kolorowych, albo te girlandy zwisające z podbitek no cudnie to wygląda jak spaceruję to tylko patrzę i się zachwycam
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
SlonecznyOgrod 22:25, 17 gru 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Ja też uwielbiam ten czas kiedy wszystko po zmroku błyszczy
Najkrótsze dni i jak miło jest jak się widzi tyle radości w każdym światełku
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Monia81 12:49, 31 gru 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8003
Aurelka wszystkiego najlepszego w Nowym roku oj musiałam trochę nadrobić , ale najważniejsze że udało się Wam kupić wymarzoną działkę oj wyszalejesz się przy tworzeniu ogrodu, zagajnik brzozowy cudo buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Aurelllia 21:50, 02 sty 2021


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Witajcie w Nowym Roku
Lampki u mnie świecą jeszcze - te kolorowe założyłam na bukszpana
Krokusy i irysy w niektórych miejscach już wyszły



____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
AnnaMS 22:31, 02 sty 2021


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2021 Gratuluję zakupu, piękna działka, nie mogę doczekać się nowego wątku, będę podpatrywać jak powstaje kolejny piękny ogród
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
anpi 22:44, 02 sty 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Ale fajnie wygląda ta świecąca bukszpanowa kula!
Kiełki i u mnie już wychodzą, choć wiem, że jeszcze do wiosny sporo czasu, to jednak już cieszą
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Kasya 11:34, 03 sty 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41821
Ja mam tylko świecące stroisze na tarasie
W zeszłym roku miałam lamki solarne
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies