Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

hankaandrus_44 20:43, 25 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
I ślimaka i poskrzypkę już spotkałam i.... bbabach. Ale już trzeba miec oczy naokoło głowy. I już 2 kleszcze u siebie po wizycie w ogrodzie. To chyba przez sarny u mnie się one pokazały. Musze poprosić, żeby wet coś dał na kleszcze dla psa. We wtorek ma narkozę/ pies nie wet/ Trzymaj kciuki.



Lekarski tydzień u nas.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
oliwka 21:02, 25 kwi 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Haniu super zdjęcie nad morzem - żywotna babeczka z ciebie
Trzymam kciuki za pieska. U nas dalej nawadnianie nie zrobione, mąż musiał dokupić przejściówki do programatora w piątek. W sobotę wizyta u teściów a dziś przyjechali znajomi. Wszyscy jesteśmy po szczepieniu w tym tygodniu pfizerem.
Lecę pochować hakonki bo na noc zapowiadają przymrozek. Ehhhh co za pogoda!!!
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Gosialuk 21:04, 25 kwi 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5295
Niestety ślimaki nagusy młode też już miałam "przyjemność" widzieć i kleszcza również pies przyniósł. One niezniszczalne są.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Basieksp 21:30, 25 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Nasza piesia też już kleszcza miała, ja jak na jagody pojadę, to zawsze jakiegoś złapię Haniu a co z piesiem, że narkoza będę mocno trzymać kciuki
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 21:47, 25 kwi 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Czytam że piesio przed narkozą...będę trzymać kciuki...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
hankaandrus_44 23:19, 25 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
PIes ma chorą szczękę, bo jeden kieł mu został, i podszedł ropą. Ma antybiotyk, ale pan nie chciał go stresowac na żywca, i chce podać narkozę i mu szczękę przejrzeć w rtg co mu jeszcze dolega poza tym, no i ta rana musi mieć szansę zagoić się bez komplikacji. Pies jest nerwowy i obolały, i zabieg nie byłby ze spokojnie leżącym pacjentem, stąd narkoza. Może to długo nie będzie trwało, mam taką nadzieję.


A MOŻE chodzi też mu o kjasiorkę, która za to dostanie, to nie jest wizyta po tabletki na robaki i kleszcze.

Mam cichą nadzieję, że pies sie wybudzi i będzie sprawny po kilku dniach.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 23:42, 25 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Wybudzi się napewno
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Milka 07:39, 26 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hankaandrus_44 napisał(a)
PIes ma chorą szczękę, bo jeden kieł mu został, i podszedł ropą. Ma antybiotyk, ale pan nie chciał go stresowac na żywca, i chce podać narkozę i mu szczękę przejrzeć w rtg co mu jeszcze dolega poza tym, no i ta rana musi mieć szansę zagoić się bez komplikacji. Pies jest nerwowy i obolały, i zabieg nie byłby ze spokojnie leżącym pacjentem, stąd narkoza. Może to długo nie będzie trwało, mam taką nadzieję.


A MOŻE chodzi też mu o kjasiorkę, która za to dostanie, to nie jest wizyta po tabletki na robaki i kleszcze.

Mam cichą nadzieję, że pies sie wybudzi i będzie sprawny po kilku dniach.

Też mam taką nadzieję
Biedny psiak, ale bardzo wiekowy. Nie znam nikogo, u kogo by tak długo piesek żył, bardzo dbasz o niego.
Ciekawe co u mojej wyjdzie.
A kasę jednak mocną ściągają, ostatnio sporo mi na psiaki i kota poszło, ale cóż, kocham i ratuję.
Magnolia śliczna
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Roocika 08:31, 26 kwi 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
W narkozie mniejszy stres dla psiaka... szczególnie jak boli.
Haniu, ja wczoraj przyniosłam kleszcza... Na sobie.
Pozdrawiam i miłego tygodnia.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
hankaandrus_44 08:52, 26 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
No właśnie, teraz nie ma gwarancji, że z własnego ogrodu go nie przyniesiemy. Trzeba się pilnowac.
Kiedyś tylko z psiego spaceru były "zrzutowce" teraz wszędzie się to rozlazło. Zima jest potrzebna, chociażby po to, żeby je troche przyhamować. O te dwa wylęgi mniej by było.

U was biało? U mnie był przymrozek, ale tylkom przez godzinę było mniej niż zero.

Miłego tygodnia.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies