Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

Milka 08:23, 23 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale super zdjęcie!
Kiedy szczepienie?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
gobasia 08:34, 23 kwi 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Haniu następny tysiąc za Tobą....Zycze Ci jeszcze dużo dużo stron na Ogrodowisku
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
hankaandrus_44 09:32, 23 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Basiu, już nawet nie liczę tych tysięcy. Ale za życzenia dziękuję. bez O. byłabym juz starym zgredem.


Irenko. za 5 dni szczepienie. też Pfizerem.

Zbyszku, dziękuję za odwiedziny. Dobrze czasami wspomnieć młode lata.


Pogodnego nieba
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 09:44, 23 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10257
I ja życzę, kolejnego tysiąca
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Mala_Mi 10:19, 23 kwi 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
hankaandrus_44 napisał(a)


Ciekawe jakie teraz hasełka w sieci? Nie jestem w temacie.



Haniu takich fotek jeszcze tysiące chcę oglądać

Ta fotografia oddaje całą Ciebie, brawo dla fotografa.. świetnie Cię uchwycił


A współczesnych haseł lepiej nie znać. Dla zdrowia psychicznego.. i zależy która stonkę czytasz.. bo albo ****** albo inne farmazony. Co jedne to głupsze.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
hankaandrus_44 12:23, 23 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Aniu, wiem, kiedyś też takie były.
Dziadek mówił taki wierszyk:

Nasi jadą, wasi idą.
Nasi waszych podwiozą.
Wasi naszym wódki kupią,
Nasi waszym skórę złupią.

Czyli co? Zawsze muszą być lepsi i gorsi? Czy taka jest nasza natura ludzka, że musi mieć na kimś się wyżyć. Jak w przyrodzie. Nawet tchórzliwy zając uciekający przed ogarem, zadowolony jest z siebie, jak mu żaba spod stóp umknie, bo to znaczy, że go się boi.

Pamiętajmy, że na strachu przed czymś, przed kimś, świat stoi. Ci co niczego sie nie boją, szybko odchodzą. Dziś takim strachem jest covid. Ale trzeba strach eliminować, szczepić się. Nawet jakby trzeba było powtarzać szczepionkę co jakiś czas. a mamy ją teraz teoretycznie za darmo. Bo sami za nią zapłaciliśmy z włanych podatków. Potem będziemy dodatkowo płacić. Ale i tak szczepić się będę. Bo niedowiarków , co są przeciw, jest jeszcze dużo, Dobrze by było, żeby chociaż połowa obywateli dała się nakłuć. W średniowieczu pół Europy wymarło na cholerę, czarnąospę, tyfusy, gruźlicę. Dziś o tych chorobach nie słyszymy, mamy inne groźne mutacje. Świat idzie na przód,
Czy z postępem?
Z technologicznym tak, Ale umysły nam się kurczą z uwagi na brak wykształcenia. Nieukami lepiej rządzić, Wystarczy jednego złotoustego mówce na trybunę wywindować i wszystkich przekona, Nie dajmy się wpędzić w maliny, Miejcie swoje przemyślenia. Żyjcie własnym rozumem, a nie rozumem wujka Edka, czy Babci Krysi. To jest Wasze życie i Waszych dzieci i wnuków w przyszłości. Nie bądźcie jak kamyczki na plaży, gdzie wielka fala porywa za każdym razem w inną stronę.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Joku 12:27, 23 kwi 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12147
Cała masa ładnych pogodnych zdjęć u ciebie. Może też się zmobilizuję i wyruszę nad morze?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
hankaandrus_44 13:48, 23 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Jolu, póki jest słońce i nie ma ludzi zbytnio, warto wybrać się. Od Ciebie to przecież nie jest tak daleko. Dzisiaj już chyba tak nie dmucha.
Piesek nie mój. Przyłapany w kadr.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Dorota123 15:26, 23 kwi 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Widzę, że ogród poszedł w odstawkę, humor dopisuje i wybrałaś się nad morze. Z ziemi Sandomierskiej nad morze kawał drogi ostatni raz byłam prawie 5 lat temu i chyba to był ostatni wypad tak daleko.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
hankaandrus_44 17:55, 23 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Po dwóch dniach cięcia róż i innych gałęzi musiałam spowolnić i wyleczyć rękę od bąbli po sekatorze. Dziś już prawie dobrze, to może jutro się uda znowu zrobić wypad, choc na godzinę.

Ja mam 13 km szosą, do plaży, a i tak nie jestem tam często. MNie z laską po piachu niezbyt dobrze się chodzi, nawet na bosaka. Najlepięj wędruje mi się w zimie. Piach jest zmrożony i po wierzchu twardy, Trochę sie zapada, ale lekko sie idzie. Teraz to grzęźnie się po łydki, a przy wodzie to trzeba miec refleks, żeby nie wpaść po pas.

Zresztą, czasami wyjazd odpuszczam, bo to już nie dla mnie, szczególnie latem,jak jest tłoczno na plaży.
Ale innych zachęcam. Warto .


____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies