Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

chelll 07:57, 05 lip 2018


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Aniu, dziękuję. Na pierwszym zdjęciu widać nasze oniemienie na widok ogrodu. Nie wiedziałam, gdzie oczy skierować . Wiele gatunków, o których nie słyszałam. Tyle roślin, wszystkie kwitną. Rewelacyjne zestawienia, o których nawet bym nie pomyślała. Trawa jak dywan, mięciutka i zieolna. Naprawdę. Zdjęcia oddają tylko część tego, co warto zobaczyć. A my widzialysmy pewnie ze 33%. A te paprocie... I mogłabym tak jeszcze długo, ale po co, kiedy każdy, kto był u Ciebie, zrozumie, o czym mówię.
Magiczny ogród i magiczne miejsce, a Ty wielka. Rozpisałem się, mimo że z telefonu. Zdjęcia, gdy wrócę do domu, pewnie jutro wieczór dopiero. Pozdrawiam!
____________________
Handmade by Elka
08:35, 05 lip 2018
juz sie zastanawiałam ile czasu bedziesz sie regenerowac po baletach weekendowych ....a tu taka miła niespodzianka

fajnie was widzieć odstrzelone w kiecki ....jak nie z ogrodu))
Mala_Mi 17:34, 05 lip 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wam się wydaje, że ja tylko na kolanach w ogrodzie ryję .... a to g.. prawda
Na upał najlepsza zwiewna kiecka A poza tym jakoś tak wyszło

Kfiotki oglądać i komentowań a nie stroje


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 17:37, 05 lip 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
chelll napisał(a)
Aniu, dziękuję. Na pierwszym zdjęciu widać nasze oniemienie na widok ogrodu. Nie wiedziałam, gdzie oczy skierować . Wiele gatunków, o których nie słyszałam. Tyle roślin, wszystkie kwitną. Rewelacyjne zestawienia, o których nawet bym nie pomyślała. Trawa jak dywan, mięciutka i zieolna. Naprawdę. Zdjęcia oddają tylko część tego, co warto zobaczyć. A my widzialysmy pewnie ze 33%. A te paprocie... I mogłabym tak jeszcze długo, ale po co, kiedy każdy, kto był u Ciebie, zrozumie, o czym mówię.
Magiczny ogród i magiczne miejsce, a Ty wielka. Rozpisałem się, mimo że z telefonu. Zdjęcia, gdy wrócę do domu, pewnie jutro wieczór dopiero. Pozdrawiam!


Resztę powiedziałam przez telefon.. niedosyt był.. musiałam Ci poględzić na telefonie


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 17:38, 05 lip 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasya napisał(a)
O matko... jakie wy eleganckie wszystkie...takie suknie ! ...ja nie mam takiej


Faktem jest że w sukienkach chodzę bardzo bardzo rzadko .. jak coś odkorbi.. albo musze
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 17:45, 05 lip 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
eee_taam napisał(a)
juz sie zastanawiałam ile czasu bedziesz sie regenerowac po baletach weekendowych ....a tu taka miła niespodzianka

fajnie was widzieć odstrzelone w kiecki ....jak nie z ogrodu))


Ha, ha, ha..... zawsze mówię ,że jak ja się ubiorę inaczej to to kazdy widzi

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
yolka 19:08, 05 lip 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
masz p.w.
Może dziewczyny słyszą zza płotu stukanie - są minus 40
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Kindzia 19:56, 05 lip 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Chodź zobaczyć Grzesia u mnie
Buziak
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gosialuk 21:01, 05 lip 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5305
Kwiatki u Ciebie w ogrodzie śliczne cały cały czas. Do tego nas przyzwyczaiłaś, a ty w sukience to rarytas rzadki.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
chelll 23:10, 05 lip 2018


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Ta, specjalnie te sukienki włożyłyśmy, przecież będziemy w Internetach
Tak wyglądają dwa szczęśliwe człowieki. Pierwszy człowiek - ja, bo spełniło się moje ogrodowe marzenie - zobaczyć ogród, który mnie zainspirował i Ania, która to marzenia pozwoliła spełnić, wpuszczając mnie do swojego ogrodu. Za co serdecznie dziękuję.

A tu kilka fotek, mało, bo z wrażenia nie wiedziałam co pstrykać.
Zestawienie rewelacyjne: stipa i krokosmia. Oczu nie można oderwać.

Wypasione jeżówki, jedne z wielu...

Rabaty pełne po brzegi .

Kontarstowe zetawienia:


I trawa jak na stadionie w Barcelonie, miękka, zielona, puszysta.
I cycki glicynii, szał.


Aniu, przepraszam ,ze się tak poszarogęsiłam u Ciebie. U mnie mały ruch A mus się pochwalić
____________________
Handmade by Elka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies