Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Gosialuk 20:35, 06 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Aniu wiedziałam, że jak wiosną przyjdzie, to się ogrodnik w tobie odezwie.
Iryski świętne - lubię ten kolor. Co to znaczy, że cię połamało? Pierwsze prace wiosenne dały w kość, czy choróbsko jakieś?
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Piotr_ 20:48, 06 mar 2019


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
A tu wiosna wiosna ach to ty....
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Mala_Mi 09:18, 08 mar 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gosialuk napisał(a)
Aniu wiedziałam, że jak wiosną przyjdzie, to się ogrodnik w tobie odezwie.
Iryski świętne - lubię ten kolor. Co to znaczy, że cię połamało? Pierwsze prace wiosenne dały w kość, czy choróbsko jakieś?

Nie mogę się zdecydować ciągle czy chorować czy nie..... a po pierwszych i jak na razie jedynych pracach w ogrodzie szala przeważyła na chorowanie. Mam ciągle zawalone zatoki.. idzie już oszaleć od tego szumu w głowie i zatkanego nosa.
Laryngolog nie pomógł, ale państwowa służba zdrowia nie zawsze leczy.. muszę poszukać jakiegoś innego doktora. A tu ciągle brak czasu.. na myśl, że jeszcze trzeba ogarniać ogród aż mi się niedobrze robi.

Niestety wiosna zapukała do drzwi.. by ogarnąć z grubsza potrzebuję co najmniej tydzień.. jestem przerażona.
Nawet fotek nie mam kiedy wrzucić.. robiłam zaraz po powrocie z nart..a tu tydzień zleciał.
Oczary.. jedne kwitnie jesienią a drugi wiosna, a takie same są.. Ten co kwitł jesienia to ma do teraz jeszcze liście, suche są ,ale są. A ten nie ma..




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 09:19, 08 mar 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Piotr_ napisał(a)
A tu wiosna wiosna ach to ty....

Niestety już wiosna.. zimą się nie nacieszyłam jeszcze..
Brak zimy spowodował ze do teraz hakonki i rozchodniki są ozdobne.. nie rozpłaszczyło ich..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 09:21, 08 mar 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
kasiek napisał(a)
O i u Ciebie te piękne iryski - musze je w koncu zdobyć Piękna łączka wiosenna

Kupuj, są ładne kwitną z krokusami, tylko krokusy do słońca się otwierają, a iryski bez różnicy na pogodę zdobią.
Widać że było pochmurno jak foty robiłam.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 09:25, 08 mar 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
yolka napisał(a)
Właściwy wg mnie kolor w ogrodzie już się pojawił
Przedwczoraj odprawiłam rytuał oczyszczania-papierowe ognisko było.... zdjęć nie mam.
O nartach nawet nie marzę w tym roku, poczekam na kolejny sezon

Byłam, ale nie powiem bym za dużo pojeździła, był to raczej wyjazd rodzinno-towarzyski. Zima zleciała raz dwa. A iryski kwitną tylko te w zaciszu i na wystawie południowej.
U mnie nie wolno palić ognisk. Wiec paniery wrzucam do niszczarki.. zabawa na godziny, ale wnuki zaczęły pomagać

I coś dla Ciebie.. niebieskie .. przylaszczki i przebiśniegi słabo u mnie się mnożą A takie śliczne.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylwia_slomc... 09:39, 08 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Aniu na spokojnie zdążysz wszystko poogarniać to dopiero marzec się zaczął...ja tak sobie ciągle powtarzam
Też mam porządki ledwo zaczęte dopiero, i też mnie choróbsko trochę połamało w tym tygodniu. Pomyśl o naświetlaniu zatok lampą nagrzewającą, mój tato w ten sposób uniknął zabiegu, stale Mu się wracały Sa takie lampy do naświetlań chyba nawet w marketach, nie strasznie drogie, a można w domu stosować w wolnej chili i kiedy jest potrzeba.
I nie tylko na zatoki pomagają, na stawy i kręgosłup też

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 09:47, 08 mar 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mala_Mi napisał(a)





Piękny...mój nie taki gęsty jak Twój, nie pamiętam nazwy odmiany u mnie to tylko oczar, u Ciebie?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mala_Mi 10:48, 08 mar 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Margarete napisał(a)
Zaglàdam bo wybudziłam się z zimowego snu i powoli rozkręcam się ogrodowo, a właściwie to najpierw ogrodowiskowo, bo tak naprawdę to latam po forum intensywniej a w ogrodzie nic jeszcze nie zrobiłam. Miałam zamiar ale nie - czekam aż będzie trochę cieplej i chociaż z pół godziny dłużej widno.
Po pracy ten dzień tak zasuwa do zmroku że ani się obejrzeć i już ciemno.
Fajne te twoje Muminki już - jak urośli - po dzieciach widać upływ czasu....po moich wnukach też....a my Aniu coraz młodsze . I oby tak dalej
Widzę że oddajesz się swojej narciarskiej pasji . Fajnie i życzę ci jeszcze paru takich wypadów bo śnieg w górach chyba jeszcze się trochę utrzyma.
Buziaki !

O nartach to już mogę zapomnieć, nie ogarnę czasowo. I finansowo....

Miałam założyć nowy wątek, ale chyba te na tym przegonię ten sezon
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 14:27, 08 mar 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agania napisał(a)

Piękny...mój nie taki gęsty jak Twój, nie pamiętam nazwy odmiany u mnie to tylko oczar, u Ciebie?


Na metce pisało oczar pośredni Westerstede
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies