Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi 2017

Anda 08:21, 29 mar 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33636
Krokusiki cudne, a sieczkarnia wygląda profesjonalnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosiek33 08:26, 29 mar 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ależ sprzęt, od dawna powinnaś taki mieć
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Mala_Mi 10:48, 29 mar 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ha, ha, ha.... zaskoczyła mnie ilość odwiedzających.. aż mi się miło na serduchu zrobiło. Praktycznie mnie nie na forum, wrzuciłam zdjęcia dla samego faktu, że tu jest mój dziennik ogrodowy. Straciłam wszystkie foty, mam tylko to co jest tu na Forum. Dodatkowa motywacja by jednak kontynuować wpisy.
Przepraszam, że nie odpowiadam każdemu, ale czytam wszystko i doceniam Wasze wizyty.

Sieczkarnię trzeba było kupić już dawno temu.. masz rację Gosiaczku.
Danusia, u Ciebie kwiatów moc.. i będzie coraz więcej, w takich rękach jak Twoje to będzie ocean krokusów, a teraz podejrzewam, ze jest tylko morze


Dzięki uprzejmości sąsiadki co przechodziła obok mamy pamiątkowe foto z akcji "żal ale nie ma innego wyjścia". Z ciężkim sercem wycinam, ale po pierwsze posadziłam na rurze wodociągowej (!) po drugie wyrosło tak ogromne, że wszystko mi wywaliło z rabaty. To było już ogromne drzewo. Tu już końcówka tego co zostało. Dziadki same dały radę...brawo MY


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gosiek33 11:13, 29 mar 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Świerka wyciągnęliście z korzeniami czy to co w ziemi zostało?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
kasia1 11:49, 29 mar 2021


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Brawo Wy! Ale super machina ta sieczkarnia. Takiej potrzebuję
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
jolanka 11:55, 29 mar 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16491
Pamiętam u swoich dziadków taką sieczkarnię, która była napędzana tzw kieratem prowadzonym przez konia. Ale lubiłam obserwować jak to działało. Oj, daaawno to było

Sieczkarnia, sieczkarnią ale mnie się oprócz oczywiście krokusików kubek do kawy podoba Też bym się kawy w takim napiła
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
AgnieszkaW 12:19, 29 mar 2021

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Sieczkarnia super, mieliśmy podobną, jak byłam mała, cięła i rozdrabniała słomę, pokrzywy i jeszcze chyba coś, ale nie pamiętam co... Kręciłam korbką z boku i to siekało. Krokusy śliczne. Wycinka? wiem, co to znaczy, bo my w zeszłym roku wycinaliśmy świerki, które 'wchodziły' na dom...(ot, takie błędy niedoświadczonego ogrodniczkowania sprzed kilkunastu lat...), gałęzie leżą na kupie do dzisiaj, choć już nie koło domu...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Basilikum 13:25, 29 mar 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Mala_Mi napisał(a)
Ha, ha, ha.... zaskoczyła mnie ilość odwiedzających.. aż mi się miło na serduchu zrobiło. Praktycznie mnie nie na forum

Aniu bo my Cie Kofamy i czekamy tu zawsze
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
sylwia_slomc... 19:47, 29 mar 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
A my nim w ogóle pomysł na ogród się urodził taka sieczkarnię na złom wywieźli, oj głupia ja i mój Emuś, a tak by się teraz przydała...
Ściskam Kochani i pocieszę, że ja też dopiero teraz sprzątam na wyścigi z czasem i pogodąDziś miałam w planie ciąć clematisy i róże, a skończyło się na pościąganiu siatek i włókniny z drzewek bo co chwile padało.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosialuk 20:46, 29 mar 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5305
Aniu my tu zawsze czekamy na Ciebie. Ilekroć znajdziesz czas.
Może producenci sprzętu ogrodniczego dostrzegą potrzebę unowocześnienia takiej sieczkarni. W końcu ogrodników jest co raz więcej.
Masa tej roboty i jeszcze wycinka na wysokościach. Ja w sobotę suchą śliwę wycięłam, a jeszcze dwie zostały.
Krokusowe rzeczki cieszą oczy. I iryski też śliczne.
Pozdrawiam serdecznie i oby wszelkie zarazy omijały Twój ogród.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies