Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

anna_t 10:18, 20 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
kasja83 napisał(a)

Chętnie zaczęłabym robić taki łuk, jak Ty...bo u mnie zaś niekończące się wędrówki po gabinetach.
ja ostatnio odkryłam Imunit i odpukać jest super
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 10:21, 20 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Agania napisał(a)


Przecudnie....masz rękę do podziałów

Klony Strzępiastokore ładnie u mnie rosną i mają ozdoną korę.

Na zakończenie mojego drzewostanu zdecydowałam sie na derenie jadalne, nie chirują i nic ich nie gryzie.
w sumie to dzielenie i sadzenie to największą frajda
Nad strzepiastokorym kiedy się zastanawiam ale jak kobitka w Arboretum mi pokazała takiego 5m i powiedziała że rośnie tu od 20lat to się wyleczyłam . Tyle czasu na efekt nie mam
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 10:24, 20 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Makusia napisał(a)
Nadrobiłam. Bez drzew bidulko zostałaś?? Ja nie doradzę, bo jak doradzę, to wiesz...brzozy
No właśnie- jak tam brzozy?
no właśnie jak tam brzozy? Niewiem nic niewiem nie mogę się zdecydować, padły grujeczniki i teraz chodzi mi wywalenia na przedplocie Jablonex i osadzenie 6jednakowych drzew... Może brzozy? Niewiem :/
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Kasya 10:45, 20 wrz 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42179
anna_t napisał(a)
no właśnie jak tam brzozy? Niewiem nic niewiem nie mogę się zdecydować, padły grujeczniki i teraz chodzi mi wywalenia na przedplocie Jablonex i osadzenie 6jednakowych drzew... Może brzozy? Niewiem :/


a moze 6 jabłonek ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
iwka 10:45, 20 wrz 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
co Ty mówisz, strzępiastokory tak wolno rośnie? był u mnie pierwszy na liście
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Margerytka40 11:06, 20 wrz 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Aniu,widzę dylematy z drzewostanem nadal. Nie doradzę bom zielona w tym temacie ale Royalyty mam i też mnie nie zachwyca,moja siostra też chce się jej pozbyć-coś w tym jest.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kawa 11:10, 20 wrz 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Margerytka40 napisał(a)
Aniu,widzę dylematy z drzewostanem nadal. Nie doradzę bom zielona w tym temacie ale Royalyty mam i też mnie nie zachwyca,moja siostra też chce się jej pozbyć-coś w tym jest.

a ja kupiłam w tym roku i chorowała jak diabli
ale czekam co pokaże w przyszłym roku
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
anka_ 11:12, 20 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
anna_t napisał(a)
w sumie to dzielenie i sadzenie to największą frajda
Nad strzepiastokorym kiedy się zastanawiam ale jak kobitka w Arboretum mi pokazała takiego 5m i powiedziała że rośnie tu od 20lat to się wyleczyłam . Tyle czasu na efekt nie mam
No to chyba ch... warunki miał. Sorki ale jak słyszę że strzępek wolno rosnie to mnie śmiech ogarnia. Ponad metr przyrostów rocznych (nawet w zaszłoroczne upały) to mało?


iwka napisał(a)
co Ty mówisz, strzępiastokory tak wolno rośnie? był u mnie pierwszy na liście
Iwonka nie słuchaj, dementuję plotki o powolnym wzroście...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kasya 11:15, 20 wrz 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42179
Kawa napisał(a)

a ja kupiłam w tym roku i chorowała jak diabli
ale czekam co pokaże w przyszłym roku


a na co chorowała ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kawa 11:15, 20 wrz 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
anka_ napisał(a)
No to chyba ch... warunki miał. Sorki ale jak słyszę że strzępek wolno rosnie to mnie śmiech ogarnia. Ponad metr przyrostów rocznych (nawet w zaszłoroczne upały) to mało?


Iwonka nie słuchaj, dementuję plotki o powolnym wzroście...

no właśnie Ania miałam ciebie i twojego strzępka dac za przykład
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies