Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na 300 metrach kwadratowych

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na 300 metrach kwadratowych

EwaG 19:03, 10 wrz 2013


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Przetacznik napisał(a)
Ewo jak fajnie było znów się spotkać i to w większym gronie : ) Twoje szczegółowe zdjęcia bardzo lubię, no i torba mnie zachwyciła czy to Maroko? Pozdrowienia


To było niezwykłe spotkanie. Tyle nowych osób i ogródków.

Torba rzeczywiście z Maroka (kolory berberyjskie)



Fragment jednego z ogrodów (pisałam o ogrgodach marokańskich na blogu)


A niebo jest strasznie niebieskie!

____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Debra 19:13, 10 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
EwaG napisał(a)


To było niezwykłe spotkanie. Tyle nowych osób i ogródków.

Torba rzeczywiście z Maroka (kolory berberyjskie)



Fragment jednego z ogrodów (pisałam o ogrgodach marokańskich na blogu)


A niebo jest strasznie niebieskie!



Piękna torba. Wspaniała ilustracja zestawienia barw. Niby wściekłe, a jak śliczne.
A niebo prawie jak zawoje Tuaregów
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
EwaG 21:34, 21 wrz 2013


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Debro, dobre porównanie! A czy już degustowałaś napój? Mój małżonek strasznie ciekawy wrażeń (podobno odpowiedni do ogrodu).

A u mnie już pierwsze piękne przebarwienia jesienne. Zaczął "ciasteczkowy japończyk"
i tawuła brzozolistna (naprawdę piękny krzew o białych kwiatach, ciemnozielonych, jakby aksamitnych liściach i pięknym przebarwienu jesiennym; chyba niedoceniany, dobry do zadarniania, bo się rozrasta wszerz).

Grujecznik







Tawuła








A kto zgadnie co to?


____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Debra 18:40, 25 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
EwaG napisał(a)
Debro, dobre porównanie! A czy już degustowałaś napój? Mój małżonek strasznie ciekawy wrażeń (podobno odpowiedni do ogrodu).

A u mnie już pierwsze piękne przebarwienia jesienne. Zaczął "ciasteczkowy japończyk"
i tawuła brzozolistna (naprawdę piękny krzew o białych kwiatach, ciemnozielonych, jakby aksamitnych liściach i pięknym przebarwienu jesiennym; chyba niedoceniany, dobry do zadarniania, bo się rozrasta wszerz).

Grujecznik







Tawuła








A kto zgadnie co to?




Ewo, w ostatnie zimne wieczory trafiła sie okazja do degustacji. Ciekawy trunek, chociaż wsciekle pomarańczowy kolor mnie na początku nieco wystraszył. Ciekawy, bo łączy moc rodzimej bazy z delikatnością wręcz kobiecą i egzotycznym aromatem. Podziekowania raz jeszcze.

Zdjęcia jesienne cudne, a zagadka jak dla mnie za trudna

____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
EwaG 07:41, 26 wrz 2013


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Debra napisał(a)


Ewo, w ostatnie zimne wieczory trafiła sie okazja do degustacji. Ciekawy trunek, chociaż wsciekle pomarańczowy kolor mnie na początku nieco wystraszył. Ciekawy, bo łączy moc rodzimej bazy z delikatnością wręcz kobiecą i egzotycznym aromatem. Podziekowania raz jeszcze.



Debro, przepraszam ale nie mogę uwierzyć, że wino ma pomarańczowy kolor! Miało być czerwone!
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Debra 10:14, 26 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
EwaG napisał(a)


Debro, przepraszam ale nie mogę uwierzyć, że wino ma pomarańczowy kolor! Miało być czerwone!


No to pomyliłam butelki!
Ja z wrażenia po spotkaniu nie wiedziałam, co od kogo do mnie trafiło. Było wino, ale była też butelka z tym drugim niezwykłym napojem. Ale zabawnie musi byc czytac mój opis trunku, który miał być czerwonym winem. A tego jeszcze nie wiem, bo czeka na lepsze czasy

____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
EwaG 21:21, 01 paź 2013


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Wybaczcie, ale nie mogę się powstrzymać (pewnie i tak mało kto tu zagląda, powody wiadome - nie jestem zbyt towarzyska, nie udzielam się, nie wymieniam poglądów itp.)
"Ogród" a właściwie park na pierwszym planie





____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Joku 21:32, 01 paź 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12159
Ja zaglądam prawie zawsze jak pojawisz się na pierwszej stronie Naszych Ogrodów (na szwędanie się po dalszych nie mam czasu). Piękne zdjęcia.
Jak ma się twój balkon?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Debra 22:32, 01 paź 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
EwaG napisał(a)
Wybaczcie, ale nie mogę się powstrzymać (pewnie i tak mało kto tu zagląda, powody wiadome - nie jestem zbyt towarzyska, nie udzielam się, nie wymieniam poglądów itp.)
"Ogród" a właściwie park na pierwszym planie







Ewo, piękne zdjęcia, ale tak tu jest, że jedne są z góry uznane za piękne i będzie lista pochwał, dla innych trzeba konesera

Ja jestem sort-off towarzyska, ale i tak mało kto do mnie zagląda. Możesz się udzielać, lub nie, ale i tak to nie ma znaczenia.
Ale czy to w ogóle ma znaczenie

A zdjęcia obejrzałam z przyjemnością. niezwykłe i i jak sądzę, wymagają niezwykłych umiejętności. Obiektywy nie wystarczą
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
marzena 23:40, 01 paź 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
przepiękne te zdjęcia !
____________________
marzena O....!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies