Gdzie jesteś » Forum » Byliny » Z wizytą u Jana van den Top czyli hostowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Z wizytą u Jana van den Top czyli hostowy zawrót głowy

Jagna 09:21, 26 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
goniak napisał(a)
Niedawno odbyły się coroczne dni otwarte u znanego hodowcy i autora wielu nowych odmian host.
Po raz kolejny wybraliśmy się z mężem na wycieczkę do Barneweld, by znowu napawać sie pięknem tych fantastycznych roślin.
Pokonaliśmy trasę 1000 km ( w jedną stronę), ale było warto
Różnorodność host , u których w zasadzie nie kwiat stanowi o ich urodzie jest wręcz oszałamiająca !!!
Co roku pojawiają sie nowe odmiany, coraz piękniejsze
Chciałabym Was - forumowiczów zabrać na tę wirtualną wycieczkę do fantastycznie bogatego świata host

Na początek przedstawiam Jana - ten pan z bródką ( po prawej mój M ), niesamowity pasjonat hostowy, o hostach może rozmawiać godzinami.





A nie wiesz czy ma Fire Island? Może ta po lewej to ona?
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
goniak 23:21, 27 cze 2011


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276

Nasze zakupy wyglądały tak - dodam tylko, że nie był to jedyny wózeczek



____________________
Małgosia mój zielony świat
monteverde 14:20, 28 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
to musiał Wam taniej puścić) porób zdjęcia odmian i pokazuj)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Sebek 14:21, 28 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Osz Ty - gdzież to tyle się Wam zmieściło?!?!?!?, podziwiam i zazdroszczę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
goniak 23:53, 28 cze 2011


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
monteverde napisał(a)
to musiał Wam taniej puścić) porób zdjęcia odmian i pokazuj)

Bardzo proszę, w katalogu, na mojej stronie znajdziesz sporo zdjęć
Aktualizację przewiduję dopiero na jesieni, bo teraz doba za krótka !!

http://efektownyogrod.pl/SYS/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=51

____________________
Małgosia mój zielony świat
recento 11:05, 28 lip 2011


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 152
Mam pytanie , czy ceny na miejscu takie same jak w katalogu? Mozesz podać pare przykładów , bo te wózeczku rzeczywiście imponujace .Widziałas moze odmiane Extreme ?
pozdrawiam
____________________
Gardenarium 11:25, 28 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tomku, dzwoniłam do Gosi, bo ona jest chwilowo nieobecna bez dostępu do internetu i z tego co się dowiedziałam ceny zależą od tego ile bierzesz. Podobno nikt nie wyszedł stamtąd niezadowolony
Jednym słowem - można negocjować

Extreme jest - kosztuje dużo - 30 euro.

Gosia ją ma i jest niezadowolona, mówi że niestabilna jest i jej co roku wychodzi niebieska, choć zna osoby co mają i dobrze. Odpowie Ci bardziej szczegółowo, jak będzie miała dostep do netu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:28, 28 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Coś dla Ciebie specjalnie


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:32, 28 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Hosta "Extreme" - ładna jest
http://www.mailorderplants4me.com/products/1853
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
recento 20:39, 28 lip 2011


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 152
Dzięki Danusiu."Myszki" rewelacja,dawno czegos tak pieknego nie widziałem.Ciekaw jestem ilu letnie?Z drugiej strony jak wsadził po kilka sztuk to jest to do osiagniecia po dwoch latach.
Zdjecia od Jana tez super ,oj zazdroszcze.....W sumie fajna opcja pojechć bezposrednio do szkółki, dwa lata temu było troche narzekań na materiał ,który wysyłał Jan/ wiekszość tzw "startery"/. a jego strona www, pozostawia wiele do zyczenia.Interesuje mnie czy autorka relacji była moze u Marco ?Bo do niego z checia bym sie wybrał./to drugi wielki holenderski hodowca .
Pozdrawiam
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies