Gdzie jesteś » Forum » Byliny » Z wizytą u Jana van den Top czyli hostowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Z wizytą u Jana van den Top czyli hostowy zawrót głowy

Gardenarium 21:18, 19 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Zadam pytanie w wątku o naszych hostach

http://www.ogrodowisko.pl/watek/95-funkie-hosta?page=24#post_9
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
recento 16:37, 20 gru 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 152
Jacku strona Jana ruszyła, tylko nie licz na jakies rewelacje jeśli chodzi o zdj. , bo z tym jest problem.Nalepiej pod tym wzgledem chodzi strona M.Fransena , mozesz ewentualnie jeszcze zobaczyc fotki na hostalibrary.org
____________________
goniak 17:42, 20 gru 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
recento napisał(a)
Jacku strona Jana ruszyła, tylko nie licz na jakies rewelacje jeśli chodzi o zdj. , bo z tym jest problem.Nalepiej pod tym wzgledem chodzi strona M.Fransena , mozesz ewentualnie jeszcze zobaczyc fotki na hostalibrary.org


Faktem jest, że Jan nie ogarnia wszystkiego i fotki to jego pięta achillesowa, ale nie wynika to z braku materiału do fotografowania tylko raczej z braku czasu. Byłam u niego kilka razy i całe dnie spędzałam w tunelach z hostami, w których można zapomnieć o całym świecie. Hostami zajmuje się sam, jest twórcą wielu nowości, godzinami może o nich rozmawiać .
Według mnie jest prawdziwym pasjonatem hostowym dlatego osobiście wolę odwiedzać jego gospodarstwo niż Fransena ale oczywiscie jest to tylko moja subiektywna opinia .
Te tunele mieszczą się w prywatnej części posiadłości Jana, ogólnie nieudostępnianej zwiedzającym.



















____________________
Małgosia mój zielony świat
akanta 19:23, 20 gru 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Faktycznie tu można dostać zawrotu głowy co wybrać !
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
jacek71opole 21:36, 20 gru 2012


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 20
Małgosiu,witam Cię serdeczniePrzyznaję,patrząc jedynie na zdjęcia można zapomnieć o rzeczywistości, a co dopiero być u Jana osobiście i móc podziwiać jego królestwo.Zdjęcia urocze.
[b]Recento[b] dziękuję za informację już byłem na stronie Jana,zdążyłem porównać ceny z cenami Marca.Różnic nie ma.Faktycznie zdjęcia są ubogie,ale jak wspomnieliście,nie to jest najważniejsze.Jak dla mnie to nazbyt szeroka gamma rodzajów, kolorów,wielkości itd.I wybrać coś ot tak na prętce,jest trudno.Recento,znalazłem kilka Mous-ów,które chciał bym kupić,są i inne,ale ograniczenia finansowe tym razem nie pozwalają zapędzać się nadmiernie Będę wdzięczny jeśli będę mógł skorzystać z Twojej wiedzy dokonywania zakupów...Wydaje mi się,że okres końca marca,kwiecień przyszłego roku będzie odpowiedni? Po świętach,kiedy będzie więcej czasu (o ile pozwolisz) napiszę o szczegółąch tego co chciał bym kupić w Prywatnej Wiadomości.Teraz muszę nieco ochłonąć i na spokojnie pobuszować u Jana Pozdrawiam.
recento 22:40, 20 gru 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 152
Ok.
specjalnie cen nie ma co porównywac, bo z reguły materiał od Jana jest ładniejszy,takze jak cos jest u Jana i Fransena , to lepiej brać od Jana .Takze ogladaj, ogladaj... i bedziemy cos zciagać.
Pozdrawiam
____________________
alinak 23:05, 20 gru 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
o mamo mnie już boli głowa jak to wszystko obejrzałam ...chyba sobie dokupię ogród sąsiadki to będzie nowe miejsce
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Nati 13:39, 27 sie 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
przecudownie tutaj
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Katkak 08:49, 29 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ale cudeńka. Mieć chociaż kilka z nich.. Mnie najbardziej podobają się te w odcieniach żółtych, to jak słoneczka w ogrodzie
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies