Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

TAR 21:47, 30 wrz 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7337
mnie tez sie podoba Ogrod z wilkiem moze zostac tylko dodac kolejny wątek. A jesli zmiana to "Wilczy pod gorami", prosty tytuł, niewydumany i bez zadecia i bez przymusu oryginalnosci szeroko pojetej . Taki swojski i łatwy do zapamietania a jakze prawdziwy.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Mgduska 08:59, 01 paź 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
SlonecznyOgrod napisał(a)
Dziewczyny, u mnie astry rosną w pieprzu, nie podlewam ich wcale i są mega wytrzymałe, żadnych oznak suszy, żadnych chorób.

Madzia chcesz zmienić swoją nazwę?



Masz dobrą ziemię, dobre odmiany i dobrze ukorzenione rośliny?

W każdym razie astry to nie są rośliny, które poleciłabym specjalnie na suche placki pod dużym drzewem. Zresztą astry, zwłaszcza te wysokie, najlepiej wyglądają w gęstych rabatach, które zasłaniają im nogi
____________________
Sałatka pokrzywowa
Kawa 10:47, 01 paź 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911

Madzia jak dla mnie wilczy pod górami albo jak jest ogród z wilkiem 2
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
TAR 14:31, 01 paź 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7337
Mgduska napisał(a)


Masz dobrą ziemię, dobre odmiany i dobrze ukorzenione rośliny?

W każdym razie astry to nie są rośliny, które poleciłabym specjalnie na suche placki pod dużym drzewem. Zresztą astry, zwłaszcza te wysokie, najlepiej wyglądają w gęstych rabatach, które zasłaniają im nogi


u mnie w poprzednim ogrodzie rosły na piachach, byly piekne, dorodne i zachwycajace. nikt nie mial takich marcinkow. w obecnym ogrodzie rosly chyba w zbyt zyznej i mokrej ziemi. tez ladne ale juz nie tak bogate w kwiaty. te same odmiany od tego samego producenta. wiekszosc porozdawalam, sobie zatrzymalam kilka sadzonek, bede je teraz sadzic w wiekszym piachu, slonecznym miejscu i porownam.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
sylwia_slomc... 14:53, 01 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Jedną stronę się za mało cofnęłam świetnie będzie z tymi trawiastymi prostokątami, nawiąże do poprzedniej części Judaszowiec świetne miejsce maRawena rządzi ogrodem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
malgorzata_s... 15:18, 01 paź 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Zostaw nazwę dodaj tylko część 2 i już Wszyscy wątek znają więc się nie pogubią
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Magleska 16:42, 01 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
masakra z tym wyborem
poczytałam Wasze propozycje i dalej nie wiem

antracyt napisał(a)
A mi się cały czas Ogród z wilkiem podoba

mi w sumie też ,ale na nowy chciałam coś nowego

Ania111 napisał(a)


Madzia

... chyba gdzieś nie doczytałam ,
zakładasz nowy wątek ???
dlaczego ???

chcę otworzyć nowy watek w naszych ogrodach ,a ten w planowaniu zamknąć -dużo stron ,a nic tu wnoszącego nauki dla nowoprzybyłych nie ma

Basieksp napisał(a)
Mi też podoba się Ogród z wilkiem, ale gdyby miała być zmiana to może WilczOgród

biorę wszystkie propozycje pod uwagę ale jeszcze mi serducho bardziej nie zabiło

deszczowymaj napisał(a)
W krainie wilka ?


w krainie wilka mi się podoba,ale już nazwa zajęta ....sprawdzam w google i wyskakują mi różne strony


Mgduska napisał(a)
"Kolorowo z wilkiem w tle" oddaje istotę Twojego ogrodu
Chociaż piesia bywa postacią PIERWSZOplanową.

Astry lubię Mam na oku parę, tzn w koszyku Brać czy nie brać? Nie mam takiej swobody sadzenia jak Ty - żeby posadzić jedno, muszę przenieść trzy inne, więc myślę - czy ja na pewno potrzebuję nowych roślin?


nie wiem czy potrzebujesz nowych roślin ja tam zbieracz jestem i jak widzę nowy kwiatek ,to nie umiem się mu oprzeć

z wilkiem w tle rozważam mocno ...

Anusia napisał(a)
Magda podalam propozycje ale jak dla mnie Ogrod z wilkiem najlepszy
Propozycja nr 3 to jedyne co wg mnie pasuje. Jak sama widzisz zdania bardzo podzielone.


Aniu wybór trudny ....pomyślę jeszcze ....do zimy daleko

sylwia_slomczewska napisał(a)
A co powiesz na "Wolf Garden" albo "Wilczy apetyt" To pierwsze to już masz tylko w naszym języku, tak byłoby level wyżej, a to samo, czyli ogród ten sam, ale też level wyżej


i jedno i drugie fajne
Wilczy apetyt...na ogród może tak bardziej .....dużo fajnych nazw już jest zajętych przez hodowle ,knajpy ,blogi ....
nowy wątek pewnie zimą założę ,więc na spokojnie mam czas do namysłu ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Ania111 16:51, 01 paź 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Magleska napisał(a)
masakra z tym wyborem
poczytałam Wasze propozycje i dalej nie wiem


mi w sumie też ,ale na nowy chciałam coś nowego


chcę otworzyć nowy watek w naszych ogrodach ,a ten w planowaniu zamknąć -dużo stron ,a nic tu wnoszącego nauki dla nowoprzybyłych nie ma


biorę wszystkie propozycje pod uwagę ale jeszcze mi serducho bardziej nie zabiło



w krainie wilka mi się podoba,ale już nazwa zajęta ....sprawdzam w google i wyskakują mi różne strony




nie wiem czy potrzebujesz nowych roślin ja tam zbieracz jestem i jak widzę nowy kwiatek ,to nie umiem się mu oprzeć

z wilkiem w tle rozważam mocno ...



Aniu wybór trudny ....pomyślę jeszcze ....do zimy daleko



i jedno i drugie fajne
Wilczy apetyt...na ogród może tak bardziej .....dużo fajnych nazw już jest zajętych przez hodowle ,knajpy ,blogi ....
nowy wątek pewnie zimą założę ,więc na spokojnie mam czas do namysłu ....



... to ja dorzucę swoja propozycję

Magleska i wilk
____________________
Ania Spelnione marzenie
Magleska 16:58, 01 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Rudolfina napisał(a)
Jako dziecko uwielbiałam "Domek na prerii" więc "Preriowa wataha" brzmi dla mnie świetnie


dziękuję za Twój głos jeszcze nie mam tego ....tak ...to to ...tak chcę
myslę


TAR napisał(a)


no i wszystko w porzadalu, bo moje nie toleruja duzych

jedno co łaczy starszego bialasa i twoja damese to piłka w paszczy on ma taka jedna zabawulke ulubiona i nigdzie jej juz nie sprzedaja, mamy jeszcze zapas 10 szt. czyli maks na 2 lata. Potem bedzie tragedia


ja kupuję w moim zoologu piłki -średnio starczają na pół roku -najbardziej lubi ,gdy jeszcze piszczą ....
a szukałaś na necie ...może gdzieś podobe mają ....

TAR napisał(a)
mnie tez sie podoba Ogrod z wilkiem moze zostac tylko dodac kolejny wątek. A jesli zmiana to "Wilczy pod gorami", prosty tytuł, niewydumany i bez zadecia i bez przymusu oryginalnosci szeroko pojetej . Taki swojski i łatwy do zapamietania a jakze prawdziwy.


Wilczy pod górami zostawiam do rozważenia
jeszcze mi przyszedł do głowy taki ....

1.Wilczy pod górami
2.W harmonii z wilczycą
3. Wilczyca w ogrodzie
4. Wilczy apetyt na ogród
5. Z wilkiem w tle

niektóre nazwy ,które mi się podobają są pozajmowane przez hodowle ,knajpy ,czy blogi ,nie chcę się narażać na jakiś plagiat
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 17:10, 01 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Anusia napisał(a)
No to kamien z serca.☺
Ja wybieram nr 3. Wilczy pod gorami. Po pierwsze wilczyca jest jedna. Po drugie mieszkasz w pieknej okolicy w otoczeniu gor.



1.Wilczy pod górami
2.W harmonii z wilczycą
3. Wilczyca w ogrodzie
4. Wilczy apetyt na ogród
5. Z wilkiem w tle


wilczy pod górami biorę też pod uwagę mocno .....ale jeszcze żadna nazwa na 100 procent do mnie nie przemawia


inka74 napisał(a)
może: Magleska w wilczej krainie Albo po prostu "Z wilkiem w tle" albo "Skarpa z wilkiem w tle"
Ogólnie twój ogród najbardziej kojarzy mi się ze skarpą, klonami i wilkiem. I przesympatyczną, ciepłą właścicielką Dla mnie twój ogród jest bardzo stonowany z nutkami głównie różu, czerwieni czy bordo. Te plamy kolorystyczne są doskonale wyważone z zielenią i szarością dodatków. I bardzo lubię twoją obecną nazwę wątku


z wilkiem w tle .....lub nawet bardziej z wilczycą w tle ....podoba mi się ....
myślę .....

Kawa napisał(a)

Madzia jak dla mnie wilczy pod górami albo jak jest ogród z wilkiem 2


kurczę ....i co wybrać nadal nie jestem przekonana ,ale kilka typów mam ....
muszę się z nimi przespać

Helen napisał(a)
Głosuję na 6


Helen
dziękuję za głos

anpi napisał(a)
Wilczogród?

MartaCho napisał(a)
Wilczogród mi też się podoba

sorki dziewczyny raczej nie -kojarzy mi się ze szrekiem w za siedmiogórogrodem ,czy jakoś tak tam było
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies