Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Kasia1980 14:42, 09 paź 2020


Dołączył: 27 wrz 2020
Posty: 318
Madziu , te Twoje piękne rozplenice to jaka odmiana ? Ja kupiłam little Bonny to te same?
____________________
Moja Sielanka
abiko 20:54, 09 paź 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Ślicznie masz z tymi rozplenicami..
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
ewsyg 09:38, 10 paź 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Madzia, ja też muszę pochwalić rozplenice i cały ogród. Jestem zaskoczona ilością skarp w twoim ogrodzie,.ale pięknie sobie z nimi radzisz.
Czy żabki przyszły do mini oczek wodnych, które jak pamietam robiłaś w kastach budowlanych ? U mnie ruch był spory . Jedne wychodziły, a drugie już czekały w kolejce . Czasami w jednym oczku było ich wiecej.

Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
kasiek 15:08, 10 paź 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Madziu skarba z rozchodnikami oszałamiająca, ale Ty masz troche tych skarp, trudniej się na nich sadzi i pielęgnuje a u Ciebie wzorowo
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Magleska 06:52, 11 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18622
Kawa napisał(a)
Madzia perzu współczuję mam to samo
i powój jeszcze w tym roku się jakoś uaktywnił
podziwiam ze jeszcze masz wenę na prace w ogródku
ja nic tylko wycinam to co trzeba żeby wiosną było mniej pracy
w sumie jakoś sobie teraz rabatki radzą chociaż pasowowałoby chwasty tu i ówdzie powyrywać, ale i się nie chce

skarpa cudnie się prezentuje

Kamila
ja już też zakończyłam wczoraj ciężkie prace-trzeba sobie coś zostawić na przyszły sezon-poszerzyłam tylko 2 kawałki na nowej -reszta wiosną ....nie chce mi się już ...
zostały mi do posadzenia cebule-ale mam ich malutko i wysypanie rabat korą ....

Buziaki


Kim napisał(a)
Madziu podziwiam nieustannie Twój power fotki bajeczne ogród zachwyca pięknie masz ❤



Bożenko dziękuję za komplementy ja też stale podziwiam postępy prac u Ciebie
ten sezon przyniósł wiele zmian

anabuko1 napisał(a)

Bardzo malowniczo w tych jesiennych barwach i roślinach ta rabata się prezentuje.
Pięknie


Aniu jesień uwielbiam i zależało mi mieć tyle przebarwiających się roślin -skoro chwalisz,to chyba mi się to udało


deszczowymaj napisał(a)
Madziu ..

Ja nie wytrzymiem jak Ty masz pięknie te rozplenice ach och i Oooo

Cudne rabaty tworzysz ..i widzę ,że z robotą ani myślisz zwolnić Podziwiam

Cmok


Asia obrosnę w piórka tak chwalisz ,że aż mi głupio ....

to też kwestia fotek -dobre światło ...jakbym dziś cykała zdjęcia ,to szału by nie było-pada i jest zimno, buro i ponuro
ale wczoraj była piękna pogoda i uwieczniłam pazdziernikowy ogród -zaraz powstawiam fotki
wczoraj pokończyłam cięzkie pracena ten sezon -kolejne w nowym sezonie

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:57, 11 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18622
popcorn napisał(a)
Cudo! Z rozplenicami skarpa - też taką chcem!


Karola
cieszę się ,że zajrzałaś do mnie
dziękuję za pochwały
a ja trzymam kciuki za Twojego psiaka jestem na bieżąco u Ciebie ,ale nie zawsze piszę ....

podoba mi się Twoja nowa szklarnia ...ja też zrobiłam sobie miejsce na przyszły sezon


MonikA napisał(a)
Podobno perz nie lubi obornika, tak słyszałam od teściowej


Monika nie wiem ,czy czegoś nie lubi
podobno nie lubi niskiego koszenia -wtedy sam ginie .....
a ja koszę niziutko ,a i tak przy poszerzaniu rabat wyciągam długaśne korzenie ....

Roocika napisał(a)
Moj perz o tym nie wie rosnie jak dziki na oborniku...a mam właśnie taką przerosnieta perzem kupkę obornika...


oooo widzisz ,czyli obornik lubi

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:02, 11 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18622
beata_m napisał(a)
Madziu Twoja skarpa z rozlpenicami jest bajeczna! Teraz ma swoje 5 minut uświetnia cały ogród macham ciepło kobieto

a co do kopanie to hmmm małe motto Digging (in) the garden is good exercise czyli aerobiki fitnesy itp już nie są nam potrzebne


Beata skarpa teraz ma swoje 5 minut -ale wyobraz sobie wiosną -te ścinanie traw i sprzątanie na niej wtedy mam ochotę wszystko z niej wyrzucić i zostawić same iglaki
dziękuję za komplementa

motto warte zapamiętania

Kasia1980 napisał(a)
Madziu , te Twoje piękne rozplenice to jaka odmiana ? Ja kupiłam little Bonny to te same?
[/quote

Kasiu
moje to te większe hameln ....te little mam na innej rabatce


Ślicznie masz z tymi rozplenicami..


Aga dziękuję cieszę się ,że Ci się podoba
Buzaki

kasiek napisał(a)
Madziu skarba z rozchodnikami oszałamiająca, ale Ty masz troche tych skarp, trudniej się na nich sadzi i pielęgnuje a u Ciebie wzorowo


Kasiu dziękuję bardzo

taki mam teren -że skarpa skarpę pogania ,a i tak cały teren spada w dół
niektóre mam zrobione bezobsługowo ,bo nie wyrobiłabym się z pielęgnacją ....
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:05, 11 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18622
ewsyg napisał(a)
Madzia, ja też muszę pochwalić rozplenice i cały ogród. Jestem zaskoczona ilością skarp w twoim ogrodzie,.ale pięknie sobie z nimi radzisz.
Czy żabki przyszły do mini oczek wodnych, które jak pamietam robiłaś w kastach budowlanych ? U mnie ruch był spory . Jedne wychodziły, a drugie już czekały w kolejce . Czasami w jednym oczku było ich wiecej.

Pozdrawiam


Ewa dziękuję za pochwały

...tak ,żabki mam w kałużach -co tam podchodzę ,to któraś skacze

oglądałam wczoraj fotki u Ciebie ,ale byłam tak padnięta ,że nie miałam głowy do pisania ....te pergole i mazury -wszystko śliczne........więc wiesz.....zaglądam .....ale nie zawsze słowo pisane zostawiam .....
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:25, 11 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18622
Iwonka napisał(a)
Madzia już się gubię co gdzie u ciebie rośnie
Zabrałaś te przebarwione vanilki z nowego frontu? Czy mnie się już wszystko miesza
Kształt rabat na nowej jest rewelacyjny. Fajne proporcje w stosunku do trawnika.
Dobrze, że przesadziłaś te cisy. Jeśli tam jest ciągły zastój wody to nie ma się co szarpać. Za to szmaragdy uwielbiają takie stanowiska. W moim żywopłocie na drugiej działce doskonale widać, gdzie mają wodę a gdzie nie. Różnice w wysokości są ogromne.
Perzu z tą plątaniną korzeni nie zazdroszczę. Masakra, ile tego masz.
Ja zaczęłam tylko darń przewracać bo szybko się przerabia, chwasty rosną ale nie aż tak.
Sił kochana życzę! Ma być pogoda tylko przez dwa dni... a potem deszczowo, trochę buuuu prawda
Buziaczki


Iwonka
przyjedz ,to na żywo zobaczysz roszady

ale to takie zamiany z miejsca a na b ,z b na c i z c na a czyli ,tylko właściciel je widzi
zabrałam przebarwione vanilki do wiśni ,a tu dałam limonkowe hortensje Mohito ....
zainspirowałam się kolorystycznie Danusią -limonkowa i różowa -chociaż u mnie ,to marna imitacja ,bo rośliny zupełnie inne

perz ....ech ...to jest jakaś masakra .....ale wczoraj zakończyłam cięzkie prace na ten sezon-w 3 miejscach poszerzyłam rabaty na nowej -kolejne poszerzenia w przyszłym sezonie ....dość mam ....więc w tym sezonie jeszcze nie będzie tych nowych kształtów
pogoda się popsuła ,czas odpocząć .....co prawda zostały mi cebule do posadzenia i wysypać korą ....ale to już drobiazgi ....

tu masz tą limonkową rabatkę na nowej części w całości





a za stolikiem na prawo zaczyna się ta długaśna rabata ,gdzie na początku są wiśnie z memory i tam jest różowa -tam przesadziłam Vanilki

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:28, 11 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18622
Skończyła się piękna pogoda ,ale wczoraj było jeszcze słonecznie ,więc nacykałam mnóstwo fotek -zamęczę Was nimi

Pazdziernik w Wilczym ogrodzie


przedogródek

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies