Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

TAR 15:41, 01 kwi 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7271
Madziu ale masz wylizane, normalnie az mi wstyd u mnie po łebkach porzadek, byle suchelce obczyscic. Chyba tez pojade do ogrodnictwa po prymulki, sa takie sliczne. I te kolory. Nie wywiewa Ci kory?

Moje bialaski chociaz juz swoje latka maja 11 i 8 to wciaz zabawiaja sie jak mlodziaki plieczkami, skarpetkami, pluszaczkami. Chociaz Kasti juz za piłeczka nie gania za dlugo, spacerki tez coraz krotsze. Rano wygonic je spod koldry to wielka sztuka negocjacji i persfazji. Na szczescie sa łakome na kabanoski Teraz wola zagniwac na słoneczku na czyms miekkim a nie hasac i brykac. Starzeja mi sie psiunie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
sylwia_slomc... 15:57, 01 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Madzia Ty już nasadziłaś, nasiałaś w warzywniku Z czego robiłaś obłąki pod włókninę? Pomysł ze spinaczami superowy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
SlonecznyOgrod 16:56, 01 kwi 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Madzia, najwięcej roboty przy nowych nasadzeniach, potem jak już się rozrośnie to mniej tego chuchania wszystko wymaga Tak że tego... głowa do góry
Piękne masz prymulki i krokusiki Ależ to teraz cieszy, po tej zimie


Kostkę już myłaś?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Kasya 16:57, 01 kwi 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41813
mrokasia napisał(a)
Do Ciebie Magda to zaglądać nie można bo się człowiek dołuje. Jak można mieć już tak wysprzątane???

No dokładnie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasya 16:58, 01 kwi 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41813
Magleska napisał(a)

Fajny pomysł z klamerkami
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gosialuk 19:58, 01 kwi 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Szalejesz kobieto
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Magleska 20:07, 01 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
sarenka napisał(a)
Magda, a masz posadzone w odkrytych skrzyniach?

w odkrytych mam czosnek sadzony jesienią i dymkę z jesieni ,przezimowaną natkę pietruszki i selera .....dosiałam też pietruszkę koper ,marchew i przepikowane brokuły -nie wiem ,czy nie za szybko ,ale jak narazie stoją -jutro je chyba przykryję ,bo Święta mają być zimne .....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:08, 01 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
LIDKA napisał(a)
Jestem w szoku.

Przeleciałam od poczatku
Od maja do października jednego roku zrobiłaś piękny ogród.

Znam 120 stron. wieczorem przelece reszte wątku.
Te 120 stron dało mi nadzieje że jak się ostro wezmę za robotę to może na jesieni też będę miała na co popatrzeć.

Masz już piękniy ogród, dojrzały, konsekwentny, przemyślany. Podziwiam i zazdroszczę.


Lidka od początku ,to nie oglądaj ,bo się pogubisz większość rabat po 3,4 i 5 razy przerabiane .....i z tą konsekwencją to też nie do końca .....mam tak jak lubię po prostu


dziękuję za komplementy -od 5 lat tworzę ten ogród ,a dalej uważam ,że jeszcze wiele pracy przede mną

Ty też już masz bardzo ładnie -dojdziesz też do takiego etapu ,że sama będziesz wiedziała w jakim ogrodzie czujesz się najlepiej .....
ja nie potrafię doradzać niestety .....bo ogród to też kwestia gustu -każdemu z nas podoba się co innego ....nie wiem jak wybrać złoty środek

moja wiosna w donicach dla Ciebie -na żywo wygląda ładniej

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:08, 01 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
TAR napisał(a)
Madziu ale masz wylizane, normalnie az mi wstyd u mnie po łebkach porzadek, byle suchelce obczyscic. Chyba tez pojade do ogrodnictwa po prymulki, sa takie sliczne. I te kolory. Nie wywiewa Ci kory?

Moje bialaski chociaz juz swoje latka maja 11 i 8 to wciaz zabawiaja sie jak mlodziaki plieczkami, skarpetkami, pluszaczkami. Chociaz Kasti juz za piłeczka nie gania za dlugo, spacerki tez coraz krotsze. Rano wygonic je spod koldry to wielka sztuka negocjacji i persfazji. Na szczescie sa łakome na kabanoski Teraz wola zagniwac na słoneczku na czyms miekkim a nie hasac i brykac. Starzeja mi sie psiunie


Tarcia nie mam jeszcze aż tak wylizane popatrz niżej na fotki przy przyszłej wiacie ....walczę tam powoli .....pierwsza fotka tu jest przykadrowana

korę trochę mi wywiało na początku ,jak świeżo wysypałam ,teraz za to nornice i krety szaleją i na tej nowej długiej robią mi kaszanę ....
ale co zrobić

Białaski faktycznie mają już swoje latka moja też już ma mordkę siwą ,ale w sercu jeszcze maj jeszcze szaleje jak młódka

Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:09, 01 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia Ty już nasadziłaś, nasiałaś w warzywniku Z czego robiłaś obłąki pod włókninę? Pomysł ze spinaczami superowy


Sylwia z rurek pex czy pcv -na YT oglądałam filmik -naturalnie o ogrodach i J.N.
z nich robił ,więc też tak spróbowałam -muszę jeszcze dokupić na pozostałe 2,lub 3 skrzynie ,bo łatwo się je wygina i jak narazie są super -koszt jednej ,to ok 5 zł -ja kupowałam takie gotowe 2 metrówki ,a można też rolkę 25 m -cenowo to samo wychodzi ,tylko trzeba je pociąć ....
kupiłam też większą włókninę ,ale klamerki zostały na te bez pałąków .....pięknie to może nie wygląda ,ale spełnia swoją rolę

Ciasta już napiekłam haha
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies