Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Johanka77 06:23, 30 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)


Gosiu postarałam się powyciągać ,jak najwięcej-na szczęście nie było tego dużo ....
nie dałam kartonów jednak .....postanowiłam Was posłuchać -dosypana ziemia ,teraz szlifowanie desek i malowanie skrzyń ....
wydawało mi się ,że szybciej się z tym warzywnikiem uporam ,ale to ciężka praca -samo uzupełnianie ziemią zajeło mi 2 popołudnia ...
przed skrzyniami będzie rabatka na jednoroczne ,tak jak z boku -narazie zdjęłam darń -jutro ,jak się wyśpię po pracy będę kończyć ....jak nie będzie padać ....
jak narazie bajzel na całego ....





Madzia to jest mistrzostwo świata!
Będziesz miała najbardziej wypasiony warzywnik na Ogrodowisku

Ja wciąż zastanawiam się nad pierwszą skrzyneczką

Runianka mnie co raz bardziej kusi w Waszych ogrodach. Fajny temat, choć na razie miejsca dla niej u siebie nie widzę...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Agania 08:43, 30 kwi 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Magdusia dawno mnie nie było , ale myślami zawsze jestem z Tobą
Perfekcyjnie było i będzie szykujesz warzywnik super nowoczesny, gratuluję Wam,
bo nie wierzę, że masz jakąś ekipę do Tych prac?
Życzę Ci spełnieni marzeń przy realizacji wymarzonej szklarni
Madga pracusiu całuję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Magleska 13:24, 30 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
antracyt napisał(a)

Ale masz dorodną tą runiankę. Chciałam u siebie na froncie zrobić taką bezproblemową rabatę, ale u mnie runianka jakoś nie najlepiej się czuje i wygląda.

Zuza
dziękuję -ona teraz jest ładna ,a pózniej w lecie mi żółknie z nadmiaru słońca w szczególności ta przy platanie -jedynie ta przy klonach ma najmniej słońca i to jej służy ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 13:25, 30 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Kasya napisał(a)
Wyjątkowo piekny ten dywanik z runianki
U mnie miała być piekna w donicach i nie wyszło


Kasia dziękuję ..... może Twoja za dużo słońca miała ? ....nie wiem ,czemu nie wyszło -nigdy nie miałam jej w donicy ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 13:26, 30 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Roocika napisał(a)


Dzięki Magda za informacje
Pokrzywy Ci u nas dostatek ale o tym draństwie, znaczy turzycy to nie zdawałam sobie sprawy. Kolejny okropny chwast do tępienia, bo jeszcze powój u mnie jest i skrzyp...

Bardzo ładny ten zakątek Prosty i elegancki zarazem


Zakątek dziękuje
powój i skrzyp też niestety posiadam .....cóż zrobić .....musimy tępić to dziadostwo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
LIDKA 13:32, 30 kwi 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6633
Warzywnik cudny.
Podziwiam.
Pracowita babko
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Magleska 13:34, 30 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
SlonecznyOgrod napisał(a)
Ten iglaczek to najwidoczniej jakaś miniaturka


Daria pewnie tak
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 13:34, 30 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
sylwia_slomczewska napisał(a)
Widzę, ze nie tylko my ściągamy darń i powiększamy przestrzeń na nowe rabaty Madzi u mnie tulipany dopiero się rozkręcać zaczynają, a u Ciebie już rodek kwitnie


Sylwia to ten jeden z pierwszych -Pj elite....on najszybciej zaczyna ....piękny jest co roku

ściągania darni mam dość -wczoraj robiłam do upadłego -korzystałam z wolnego dnia ....a dziś nie mam siły nic robić ,a do pracy trzeba iść

ale zrobiłam wszystko co zaplanowałam .....

zaraz zajrzę do Ciebie ,gdzie tą darń ściągasz

masz tu przedsmak mojego warzywnika ....jeszcze dojdzie jeden prostokąt na agrest ....ale muszę trochę odpocząć ...
jak trawka urośnie ,to będzie ładniej ....


na rabacie przy skrzyniach wysiałam wszystkie nasiona kwiatów ,jakie miałam -ma być łąka kwietna ,a co wyjdzie -to się okaże




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 13:39, 30 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Agatorek napisał(a)
Kilka dni mnie nie było i prawie 10 stron do nadrobienia .
I to z jakimi zdjęciami, fiu fiu.

Warzywnik - skrzynie, po prostu rewelacja . Super wykonane, bardzo ładne. I ścieżki wokół nich też super
Jak do jakiegoś katalogu z podpisem „jak powinien wyglądać idealny warzywnik”

Kloniki z runianką ładnie wyglądają. Bardzo gęsta jest


dziękuję za tak miłe komplementy ....warzywnik nabiera powoli wyglądu ,tak jak sobie wymyśliłam ......jeszcze ostatnie szlify i uznam go za skończony
do poprawki ścieżka -sama układałam i krzywo trochę trzeba się ze sznurkiem i poziomicą zaprzyjaznić

tu jeszcze dojdzie łuk -pergola ,taki jak przy domku -mam nadzieję ,że syn mi go dzisiaj poskręca

o taki -ten też jeszcze nie wypoziomowany i nie wbity
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 13:43, 30 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
anpi napisał(a)
Madziu, pięknie Ci idzie zagospodarowywanie tej drugiej części działki. Trawnik maleje w zastraszającym tempie Warzywniaczek elegancki! Sadek rośnie, rabaty się zagęszczają
Wiosna subtelna w lila kolorze Już kwitnie Ci jakaś azalia?


Aniu dziękuję Kochana
byłam dziś w szkółce-kupiłam klematisy ,ale gapa ze mnie telefonu ze sobą nie wzięłam i nie popatrzyłam ,czy są te co chcesz ....ale w przyszłym tygodniu tam znowu będę ,to obiecuję spojrzeć -będę dzwonić ,jak coś



a azalia mi jeszcze żadna nie kwitnie -to pierwszy rodek Pj Elite

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies