Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 06:44, 26 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
ElzbietaFranka napisał(a)





Trudno muszę zacytować fotkę to moja ulubienica u ciebie. Też widok codowne miejsce. Madziu zasiewy już zrobione opatulone dobrze.
Popatrz jaki beznadziejny ten kwiecień. Mam serce na ramieniu bo teraz +3 rano przymrozek będzie wszystkie oaki na drzewach przemarzną. Co za życie.

Pozdrawiam


Ela faktycznie kwiecień beznadziejny ,zimno ,co chwilę pada .....
zasiewy wzorem Jacka N. i Kasi B. pozasłaniane i widzę ,że faktycznie lepiej kiełkują i jest pod tą agro cieplej .....może nie wygląda to jakoś super ,ale spełnia swoją powinność

Ela -jestem u Ciebie też na bieżąco -wyczytałam ,że nową trawiastą robisz ....mało piszę ,poprawię się
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:45, 26 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Kim napisał(a)
Madziu
Przyszłam pochwalić wszystko warzywnik pierwsza klasa a reszta taka że mucha nie siada


Bożenko miło ,że zajrzałaś dziękuję za pochwały
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gosiek33 07:53, 26 kwi 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Magleska napisał(a)


jutro przepatrzę tą ziemię i zobaczę ,czy jestem w stanie coś powyciągać (trochę udeptałam tam )


Ciężko doświadczona będę upie...dliwa jeśli to taka turzyca jak na zdjęciu
skoro jeszcze nie zasypałaś innymi dobrami postaraj się wyciągnąć każdy biały korzonek tego dziadostwa. I przy pieleniu odkładaj to draństwo na jedno miejsce i potem oddaj na bio albo inaczej zutylizuj. Najważniejsze by nie dać się jej rozłazić w rabaty. Po latach na pocieszenie powiem, że pilnowanie każdego kiełka pomaga ograniczyć to draństwo


Podziwiam ogrom prac i czekam aż wszystko się znowu zazieleni i kolory pokaże
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kawa 12:18, 26 kwi 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Madziu ale mróweczka z ciebie!
ślicznie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
kerii 00:56, 28 kwi 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Witam Ale szalejesz kobieto, normalnie , warzywnik piękny u mnie na razie tylko sałata i rzodkiewka w donicy na balkonie Ja chyba jednak wolę kwiatki niż marchewki
____________________
Jola Moja glebo terapia
Magleska 13:47, 28 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Gosiek33 napisał(a)


Ciężko doświadczona będę upie...dliwa jeśli to taka turzyca jak na zdjęciu
skoro jeszcze nie zasypałaś innymi dobrami postaraj się wyciągnąć każdy biały korzonek tego dziadostwa. I przy pieleniu odkładaj to draństwo na jedno miejsce i potem oddaj na bio albo inaczej zutylizuj. Najważniejsze by nie dać się jej rozłazić w rabaty. Po latach na pocieszenie powiem, że pilnowanie każdego kiełka pomaga ograniczyć to draństwo


Podziwiam ogrom prac i czekam aż wszystko się znowu zazieleni i kolory pokaże


Gosiu postarałam się powyciągać ,jak najwięcej-na szczęście nie było tego dużo ....
nie dałam kartonów jednak .....postanowiłam Was posłuchać -dosypana ziemia ,teraz szlifowanie desek i malowanie skrzyń ....
wydawało mi się ,że szybciej się z tym warzywnikiem uporam ,ale to ciężka praca -samo uzupełnianie ziemią zajeło mi 2 popołudnia ...
przed skrzyniami będzie rabatka na jednoroczne ,tak jak z boku -narazie zdjęłam darń -jutro ,jak się wyśpię po pracy będę kończyć ....jak nie będzie padać ....
jak narazie bajzel na całego ....


tu jeszcze dojdą dwa prostokąty na agrest i porzeczki


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 13:47, 28 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Kawa napisał(a)
Madziu ale mróweczka z ciebie!
ślicznie


Kamila Buziaki ..... działam ,korzystam z pogody

tulipanki zostawiam ,bo za chwilkę będzie po nich

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 13:47, 28 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
kerii napisał(a)
Witam Ale szalejesz kobieto, normalnie , warzywnik piękny u mnie na razie tylko sałata i rzodkiewka w donicy na balkonie Ja chyba jednak wolę kwiatki niż marchewki


Jola wróciłaś fajnieeee
zajrzę do Ciebie pózniej

ja jakoś się przestawiłam i lubię marchewki też

Buziaki

coby nie było ,że tylko warzywka -więc trochę kadrów z ogrodu kwietniowego zostawiam




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 13:49, 28 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 13:50, 28 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies