Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

wiklasia 21:08, 14 cze 2018


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
kerii napisał(a)
Łanie u Ciebie po tych przesadzaniach

Zdradź tajemnice jakim cudem koło słonecznej lawendy( przecudnej), rośnie Ci tawułka

O teraz doczytałam,że nie tylko mnie zainteresował fenomen Twojej tawułki

Przecież to jasne - Magda czary uprawia
Oczarowała tu wiele osób (w tym mnie) metamorfozą swojego ogrodu, i to w jakim tempie uczyniła ! Nic to, tylko czary to muszą być.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Magleska 21:51, 14 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
Monia81 napisał(a)
Madzia przełożyłam kibicowanie ze znajomymi na sobotę tak więc w niedzielę jestem buźka

cieszę się ogromnie



Ile masz "smaczków" na płocie Mini domek obłędny! Kibicuję klonom u ciebie. Wcale nie są takie wymagające, a ten na pierwszym planie jest śliczny Pamiętasz nazwę? Wydaje mi się, że mam podobny, tylko mój tak przy ziemi rośnie a nie w górę.



Wszystko u ciebie Madzia takie słodkie, wymuskane, czuję że nie będę chciała w niedzielę wracać do siebie Zapowiada się spora ekipa, obiecuję że będę czuwać i zrobimy w końcu grupowe zdjęcie




cieszę się ......aż tyle komplementów aż nie wiem ,czy zasłużenie
czekam niecierpliwie ale nie będę mieć ,aż tak wymuskane ,jak u Ciebie ,bom zarobiona w tym tygodniu strasznie

Brzozowadziewczyna napisał(a)
Patrzę na ten Twój skalaniak teraz i tak sobie porównuję z pierwszymy jego zdjęciami, które pokazywałaś. Zmiany ogromne i świetne. Jakby dostał drugie życie
Ależ Ty masz widoki za płotem! Pozdrawiam ciepło!


bardzo bardzo dziękuję
u Ciebie też się pozmieniało przepięknie a tych wielkich brzóz ,to Ci zazdroszczę trochę cienia by u mnie się przydało


SlonecznyOgrod napisał(a)
Ogród zrobiony z grubsza, to teraz można balować
I w razie czego tyle ludzi do pomocy


dobrze ,że mam mały ogród ,bo jakbym miała ,tak wielki jak Twój ,to jeszcze długo bym go robiła ....teraz czekam ,aż roślinki urosną

zaglądam do Ciebie z pracy ,ale nic nie piszę ,bo z telefonu ,ale widziałam ,że pięknie się podziało


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:58, 14 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
AgataM napisał(a)
Jestem zachwycona... Ogród jak z katalogu....
Czyściutko, przepiękne kompozycje....
Gratuluję
Takie spotkania najdłużej zostają w pamięci Pozdrawiam gorąco


zarumieniłam się dziękuję
do katalogu to jeszcze dużo brakuje na zdjęciach nie widać brzydkich kadrów , np trawnik mam masakryczny


kaz742011 napisał(a)
Ogród zachwyca mnie nieustannie. Nie ważne czyimi oczami pokazany .I zazdraszczam warzywnika . Muszę w końcu o skrzyniach pomyśleć.


dziękuję a o skrzyniach pomyśl -naprawdę ,to najmniej wymagająca część mojego ogrodu
nie nadążamy jeść ,tego co urosło

anpi napisał(a)
Piękne u Ciebie obrazki kwiatowePozdrawiam


lubię kolorowo dziękuję

basia3012 napisał(a)
Madziu, ogród wzorcowy! Zdjęcia z lawendą przecudne, jak w jakimś katalogu ogrodowym. Zdjęcia z przedogródka pokazują przepiękne kule bukszpanowe. Czy Ty sama je tak wyhodowałaś? czy kupione były już takie? Pytam bo jeśli kupiłaś to chętnie dowiedziałabym się gdzie i po ile? Pozdrawiam serdecznie.


do wzorcowego ,to naprawdę jeszcze dużo brakuje każdy ogród można pokazać w samych ładnych kadrach ,a jest wiele miejsc wymagających poprawy ,tylko czasu i sił brak ,żeby wszystko porobić ,bo albo porządek w ogrodzie i bałagan w domu ,albo w domu ok ,a ogród chwastami zarasta

a kule kupiłam lokalnie ,za niewielkie pieniądze ,tylko je ciełam już dwa razy -na razie te kulki są trochę niewymiarowe ,ale może dojdę do wprawy
na priv Ci napiszę ,gdzie i za ile
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:05, 14 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
Anitka napisał(a)


A nas nie ma. Nie miał man kto fotki cyknąć, mój eM wilczycą był zajęty On "antyzdjęciowy", zawsze komuś coś utnie na zdjęciach.

ważne ,że wilczyca Was pokochała ,bo z tolerancją to u niej tak sobie


Anitka napisał(a)

W realu też jest ślicznie. Mam nadzieje, że znajomość do końca świata i jeden dzień dłużej. Zazdroszczę Wam niedzielnego spotkania, ale cieszę się, że byłam wsześniej to mi choć troszkę lżej będzie to przyszłe spotkanie przeboleć


a ja zazdroszczę Wam tych częstszych spotkań i wspólnych wypadów niestety za daleko mam na cotygodniowe wycieczki

ps mam nadzieję ,że po Twoim urlopie spotkamy się u Was wpraszam się na opowieści wakacyjne :
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:12, 14 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
Kasiolaaa napisał(a)
U Madzi zawsze jest slicznie a ta laweda taka gesta uwielbiam u kogos juz u siebie nie koniecznie hehe


Kasiu Ty za to masz przecudne różyczki ,bo moje marne z plamistością i mszycą
.. nie wszystko mi ładnie rośnie -ostrózki wycięłam ,bo też wyglądały okropnie
buziaki


la_estrellita napisał(a)
Oddam stodołę za takie widoki .

dawaj stodołę
przyda mi się

Kasia_CS napisał(a)
Ta kępa tawułki robi wrażenie! Moja w pólcieniu nie jest nawet w 1/10 tak Futuna jak Twoja na słońcu!


nic jej nie robię mam jeszcze białe i nie pamiętam jaką ,bo dopiero zaczyna ,musiałabym popatrzeć na zeszłoroczne fotki ....oczywiście nazw nie pamiętam
nie nadążam z forum
zaglądam do Ciebie też i raczej jestem na bieżąco ....
.poprawię się z pisaniem






____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:20, 14 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
mrokasia napisał(a)
No właśnie, też zwróciłam uwagę na te tawułkę!!! Nie przypala Ci jej? Bo moja jedna kępa, która ma słońce od 14 do wieczora ma przypalone liście i część końcówek pędów kwiatowych... Podlewam codziennie więc wilgoć ma. Miała ją cieniować limka, ale na razie tawułka jest równa wzrostem a większa w objętości więc z cieniowania nici...

Kasiu nic z nią nie robię -jest 3 sezon u mnie i dopiero dała czadu ,w zeszłym sezonie nie pamiętam ,czy ją przypalało rośnie na pełnym słońcu ,w glinie z domieszką lepszej ziemi i tyle po kwitnieniu ścinam kwiaty tylko
nawet porozsadzałam jej więcej -z boczku poodrywałam pędy i okazało się ,że mają korzonki -na razie stoją
moje jedne z ulubionych jeżówek na dobranoc



kerii napisał(a)
Łanie u Ciebie po tych przesadzaniach

Zdradź tajemnice jakim cudem koło słonecznej lawendy( przecudnej), rośnie Ci tawułka Moje nawet w cieniu usychają.

Myzianka dla psiny

O teraz doczytałam,że nie tylko mnie zainteresował fenomen Twojej tawułki


nie mam pojęcia ,czemu tak rośnie bez pieszczenia i miziania
dziękuję za komplementy i wilczycę pomiziam




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:26, 14 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
wiklasia napisał(a)

Przecież to jasne - Magda czary uprawia
Oczarowała tu wiele osób (w tym mnie) metamorfozą swojego ogrodu, i to w jakim tempie uczyniła ! Nic to, tylko czary to muszą być.

czary mary hihi dziękuję za komplementy
wszystko da się ładnie skadrować ,a w rzeczywistości nie jest tak cudnie
kilka ładnych kadrów na dobranoc

liatria zaczyna


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 22:32, 14 cze 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
Tawułki uwielbiam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 22:32, 14 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
alis napisał(a)

A i jeszcze możesz zrobić fotkę swojego miejsca z grillem? Jakie ma wymiary?

od góry placyk dla Ciebie


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:34, 14 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
sylwia_slomczewska napisał(a)
Tawułki uwielbiam

a ja Twoje bylinówki ,stoły i wszystkie nietuzinkowe pomysły
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies