Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

kaz742011 22:52, 12 cze 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Ogród zachwyca mnie nieustannie. Nie ważne czyimi oczami pokazany .I zazdraszczam warzywnika . Muszę w końcu o skrzyniach pomyśleć.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
anpi 23:10, 12 cze 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8154
Piękne u Ciebie obrazki kwiatowePozdrawiam
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
basia3012 00:28, 13 cze 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9502
Madziu, ogród wzorcowy! Zdjęcia z lawendą przecudne, jak w jakimś katalogu ogrodowym. Zdjęcia z przedogródka pokazują przepiękne kule bukszpanowe. Czy Ty sama je tak wyhodowałaś? czy kupione były już takie? Pytam bo jeśli kupiłaś to chętnie dowiedziałabym się gdzie i po ile? Pozdrawiam serdecznie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Kasiolaaa 07:04, 13 cze 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
U Madzi zawsze jest slicznie a ta laweda taka gesta uwielbiam u kogos juz u siebie nie koniecznie hehe
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Anitka 07:45, 13 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Agania napisał(a)
Fajnie, że Anitka zostawiła tyle zdjęć

A gdzie Wy?

Fajny masz ryneczek bylinowy u siebie


A nas nie ma. Nie miał man kto fotki cyknąć, mój eM wilczycą był zajęty On "antyzdjęciowy", zawsze komuś coś utnie na zdjęciach.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 07:50, 13 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Magleska napisał(a)
Dziękuję Wam zbiorowo dziewczyny za komplementy

Z Anitką i jej emem nie mogłam się nagadać jakbyśmy sto lat się znali - przesympatyczni ,cudowni ludzie .......nawet nie wiem jak opisać ,że było to niezapomniane spotkanie i mam nadzieję ,że ta znajomość będzie trwać już wieki
Mój pies zapałał miłością w szczególności do Ema Anitki bo rzucał jej piłki hihi

Dostałam cudowny prezent ,obfocę go w środę

Zdjęcia oczami Anitki bardzo mi się podobają .....w realu nie jest ,aż tak ładnie
Ogólnie to grupa małopolska powinna się przeprowadzić bliżej mnie hihi ,albo ja bliżej nich
Wszystkie osoby ,które ostatnio poznałam w realu są świetne i mam wrażenie ,że znamy się sto lat ,albo i dłużej
Teraz niecierpliwie czekam na dziewczyny u mnie



W realu też jest ślicznie. Mam nadzieje, że znajomość do końca świata i jeden dzień dłużej. Zazdroszczę Wam niedzielnego spotkania, ale cieszę się, że byłam wsześniej to mi choć troszkę lżej będzie to przyszłe spotkanie przeboleć
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
la_estrellita 09:35, 13 cze 2018


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Oddam stodołę za takie widoki .
____________________
Agnieszka Gutlandia
Kasia_CS 09:41, 13 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ta kępa tawułki robi wrażenie! Moja w pólcieniu nie jest nawet w 1/10 tak Futuna jak Twoja na słońcu!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 10:18, 13 cze 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
No właśnie, też zwróciłam uwagę na te tawułkę!!! Nie przypala Ci jej? Bo moja jedna kępa, która ma słońce od 14 do wieczora ma przypalone liście i część końcówek pędów kwiatowych... Podlewam codziennie więc wilgoć ma. Miała ją cieniować limka, ale na razie tawułka jest równa wzrostem a większa w objętości więc z cieniowania nici...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
kerii 15:54, 13 cze 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Łanie u Ciebie po tych przesadzaniach

Zdradź tajemnice jakim cudem koło słonecznej lawendy( przecudnej), rośnie Ci tawułka Moje nawet w cieniu usychają.

Myzianka dla psiny

O teraz doczytałam,że nie tylko mnie zainteresował fenomen Twojej tawułki
____________________
Jola Moja glebo terapia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies