Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 22:28, 09 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Sylwia możliwe bo ledwie żyję,ale tak pozytywnie

jeszcze ręce mnie bolą od przekopywania tego powiększonego kawałka rabaty .....ale fajnie - jutro będę odpoczywać ,bo pogoda coraz gorsza - wieje okropnieeee
Dobrej nocki buziak
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 07:31, 10 mar 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Fajnie się u Ciebie dzieje i nieźle to wygląda. Podobają mi się takie nawierzchnie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Magleska 07:55, 10 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Asia...ja u Ciebie ,a Ty u mnie
wychyliłam się tylko na chwilkę ,żeby cyknąć fotkę bałaganu z rana …..
może w środe ,lub czwartek uda mi się coś podziałać …..jak pogoda pozwoli


przy placyku...muszę wysadzić cyprysiki …...narazie dałam tam przy lampie trzmielinę …..i sama nie wiem ,czy ją tam zostawić … ot takie małe dylematy ogrodowe ....może dam ją na środek i tylko jakaś trawką podsadzę ….hmmm….


w drugą stronę nie skończone ….w poniedziałek po południu może skończą -5 płytek tam zostało do położenia


na szczęście nie mam żadnych własnych terminów całą wiosnę będę latać z roślinkami po rabatach nie śpieszy mi się
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Iwonka 08:10, 10 mar 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Magleska napisał(a)



Kochana już teraz natychmiast zamieniłabym się z tobą Widok za ogrodzeniem przepiękny!!! Ogródek młody, wszystko na tip top i nawet jak ciągle coś tam zmieniasz, to przyjemnie popatrzeć
Czytam że areał się powiększył No to będzie się działo
U nas też wieje jak diabli, ale dobrze, że masz w czwartek i piątek wolne, bo pogoda ma się poprawić. Ja też szykuję się wtedy na robotę
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
eVka 09:08, 10 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
No właśnie, gdzieś rzuciło mi się u Ciebie w oczy, że pisałaś o powiekszonym ogródku. Kupiliście tą działkę obok?
____________________
Magleska 09:26, 10 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Ewajuż sporo temu tylko do tej pory nie chciałam tam nic robić ,bo miałam nadzieję ,że syn zechce być obok …...….chcieć może i by chciał ,ale wiadomo kasa,a raczej jej brak ....kredyty itp...na razie za młody na takie rzeczy ….

i tam chcę owocowo-warzywną część mieć …. bo jak na razie służy jako kompostownik i koszone chwastowisko



obok placyku zrobię sobie kiedyś kuchnię letnią ,bo skrzynie pójdą na tamtą część -ale raczej nie w tym sezonie ….

mój zagajnik brzozowy ze ścieżką prawie jak w pinach haha ….….
mam nadzieję na czwartek i piątek ,że tu roszady będę robić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:31, 10 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Iwonka napisał(a)

Kochana już teraz natychmiast zamieniłabym się z tobą Widok za ogrodzeniem przepiękny!!! Ogródek młody, wszystko na tip top i nawet jak ciągle coś tam zmieniasz, to przyjemnie popatrzeć
Czytam że areał się powiększył No to będzie się działo
U nas też wieje jak diabli, ale dobrze, że masz w czwartek i piątek wolne, bo pogoda ma się poprawić. Ja też szykuję się wtedy na robotę


Iwonko powiększony już był dawno ,tylko nie używany ….

sporo pracy mnie czeka …..ale lubię taką robotę ,więc mi to nie przeszkadza
gorzej z gotowaniem …...szczerze nie lubię ,a muszę

w poszukiwaniu wiosny za mało mam wiosennych kwiatów -na jesień musowo krokusy ,przebiśniegi i iryski kupię


i widzisz -u mnie też bałagan




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
SlonecznyOgrod 12:22, 10 mar 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Łe no super, żeby mi tak ktoś sznurek rozciągnął
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
eVka 13:29, 10 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewajuż sporo temu tylko do tej pory nie chciałam tam nic robić ,bo miałam nadzieję ,że syn zechce być obok …...….chcieć może i by chciał ,ale wiadomo kasa,a raczej jej brak ....kredyty itp...na razie za młody na takie rzeczy ….

i tam chcę owocowo-warzywną część mieć …. bo jak na razie służy jako kompostownik i koszone chwastowisko



obok placyku zrobię sobie kiedyś kuchnię letnią ,bo skrzynie pójdą na tamtą część -ale raczej nie w tym sezonie ….

mój zagajnik brzozowy ze ścieżką prawie jak w pinach haha ….….
mam nadzieję na czwartek i piątek ,że tu roszady będę robić

Przegapiłam totalnie zakup działki obok. Fajnie, nieruchomości to zawsze dobra inwestycja.
Ścieżka w brzozowym zagajniku zawodowa myślę o czymś podobnym u siebie ale jeszcze nie wiem z jakiego materiału będzie
____________________
gosika67 14:05, 10 mar 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Robota wrze u Ciebie, piękne krajobrazy.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies