Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 21:22, 09 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Margerytka40 napisał(a)
Jeśli trawy to może Red Baron, carex Bronze Form a może turzyca muskegońska np. Little Midge tyle, że ona jednak lubi wilgotno.

Asiu dzięki .....bronze form tam już mam kawałek dalej ,tylko muszę inaczej posadzić ....tu ...na zielono - bym chciała jakieś niskie trawki .....chyba
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:26, 09 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Kasiolaaa napisał(a)
Madziu tamta perspektywa bardzo mi sie podowa nigdy tamtej strony lewej nie widzialam wiem kochana co czujesz po stracie kochanej mamy to jest straszne ale powiem ci ze ja mam 32 lata w kwietniu skoncze a jutro jest 5 rocznica smierci mojego wspanialego tatusia dobija mnie to ze nie moge pojsc na cmentarz swieczke zapalic bo jestem daleko a jeszcze bardziej dobija mnie to ze w takim wieku poszedl na tamten swiat ❤

Kasiu bo tam nie ma co pokazywać .....koszone chwastowisko narazie

Bardzo wczesnie straciłaś Tatę .......współczuję bardzo ...... niestety takie ,to nasze życie nieprzewidywalne ....dziś się jest ,a jutro ...... ech .....dobrze ,że mamy ogródki i można na chwilkę oderwać się od smutku .....

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:28, 09 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
SlonecznyOgrod napisał(a)
Faktycznie teraz widzę za cisami przelotówkę, a cisy na brzegu rabaty.

Stipę można posadzić w towarzystwie konwalnika lub kostrzewy.


Daria konwaliki mnie nie lubią mam kilka i jakieś marne ..... ale kostrzewa ....hmmmm może faktycznie dobrze ,przy stipie wyglądać dzięki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wiolka5_7 21:30, 09 mar 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Ciekawe czy mnie konwalnik polubi,bo chcę kilka kupić
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kasiolaaa 21:32, 09 mar 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
masz racje Madziu dobrze ze chociaz w ogrodzie mozna podzialac poplanowac pocieszyc sie roslinkami troszke zapomnienia
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
sylwia_slomc... 21:32, 09 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Pogoda do bani, ale i tak widzę, że podziałaliście z ekipą Fajnie zaczyna wyglądać, spina ścieżki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 21:34, 09 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
abiko napisał(a)
Madzia.. i myślisz, że masz aż tak ułożonego psiaka
Fajnie będzie

Aga poznałaś ją ,to wiesz jakie z niej ADHD ,ale mam taką nadzieję ,że jest coraz starsza i będzie coraz spokojniejsza ......najlepiej reaguje na k.....a od razu ogon i uszy skulone i potulna jak baranek
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anda 21:35, 09 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Psica super zareagowała Oby tak zostało
Fajnie to wyglada co juz zrobiliście
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Magleska 21:36, 09 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Wiolka5_7 napisał(a)
Ciekawe czy mnie konwalnik polubi,bo chcę kilka kupić

Wiola On ładnie wygląda w żwirku .....bo w korze ,to jakoś się gubi ....chyba ,że będzie go bardzo dużo i z czymś kontrastowym zestawiony ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:36, 09 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Kasiolaaa napisał(a)
masz racje Madziu dobrze ze chociaz w ogrodzie mozna podzialac poplanowac pocieszyc sie roslinkami troszke zapomnienia

Kasiu buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies