Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

sylwia_slomc... 21:07, 19 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
1 i 4 do mnie przemawiają, ale dlaczego tam, miały iść na drugą działkę, czemu nie chcesz?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anna_t 21:08, 19 mar 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Zgadzam się z Przemkiem, zbyt cieniste to miejsce. Nawet jak świerki usuniesz
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AnkaK 21:12, 19 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Ha, skrzynie będą wędrować? Szalona baba! Jak już syn wszystko u Ciebie poprzestawia to zapraszam go do siebie. Ma cierpliwość chłop
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Magleska 21:22, 19 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Gardener27 napisał(a)
Kochana jak Ty te skrzynie będziesz układać jak tam taki spadek terenu ? część z nich będzie wkopana ? Na moje oko to nie masz wiele opcji ustawienia ich, raczej w rzędzie i prosto by nie powstał chaos i można by tam dojść bez zbędnych wygibasów.
Kurczę nie leży mi to miejsce jakoś. Z jednej strony ściana domu z drugiej urosną świerki a warzywa potrzebują dużo słońca.


Przemek tam właśnie jest na prosto

rośliny wszystkie idą stamtąd-świerki też ….siatka będzie ściągnięta -poszerzam ogród o drugą działkę ...za skrzyniami dopiero byłby spad ...i tam dalszy ciąg warzywno owocowy
śłońce jest tam prawie cały dzień -no od 15 zaczyna schodzić powoli …tak ,że jedna ze skrzyń miałaby trochę mniej …..ech pewnie dopiero jak wszystko wykopiemy stamtąd to na żywo przymierzanie najlepiej wyjdzie


ale dzięki za zdanie

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gardener27 21:26, 19 mar 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
A widzisz … na tym zdjęciu teren prosty.

Jakoś mi umknęło że hektarów przybywa. Zostaw skrzynie w spokoju, pewnie na nową działkę pójdą w następnym roku
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Kasiolaaa 21:31, 19 mar 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziu gratulacje powiekszenia dzialki to wspaniala wiadomosc ❤ widze moją psicę chasająca po ogrodzie dzieciaki masz swietne wiedza jak mamie sprawic przyjemnosc sliczne kwiatuszki wiosennie sie bardzo zrobilo
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Magleska 21:34, 19 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
sylwia_slomczewska napisał(a)
1 i 4 do mnie przemawiają, ale dlaczego tam, miały iść na drugą działkę, czemu nie chcesz?

Sylwuś dzięki
do skrzyń chcę mieć blisko-boso hihi ,bo tam głównie zielenina ,zioła ….na drugiej działce zrobię prawdziwy większy warzywnik-taki jak Twój -ten to taki podręczny



a przed skrzyniami ( pamiętasz ten grajdoł ) zrobie sobie kącik przydaśkowy -doniczki ,ziemia stolik itp. ….


tyle ma do wykopania w sobote

siatke będą ściągać za miesiąc
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:36, 19 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
anna_t napisał(a)
Zgadzam się z Przemkiem, zbyt cieniste to miejsce. Nawet jak świerki usuniesz


Ania dzięki za zdanie ,ale już postanowiłam hihi niepokorny typ ze mnie

chodzi mi tylko jak je ustawić ,żeby nie wyglądały jak kwatery cmentarne
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:38, 19 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
AnkaK napisał(a)
Ha, skrzynie będą wędrować? Szalona baba! Jak już syn wszystko u Ciebie poprzestawia to zapraszam go do siebie. Ma cierpliwość chłop


Aniu siła miłości haha żartuje ….raczej przekupstwo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:40, 19 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Gardener27 napisał(a)
A widzisz … na tym zdjęciu teren prosty.

Jakoś mi umknęło że hektarów przybywa. Zostaw skrzynie w spokoju, pewnie na nową działkę pójdą w następnym roku


Przemek na nowej działce już rozplanowane tu ma być pod ręką zieleninka ,maga ,pietruszka do zupy ,zioła ….żeby z domu pobiec boso po to co przydatne

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies