Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 17:17, 19 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
inka74 napisał(a)
różnią się niestety te moje i to bardzo. Już nawet zeszlifować próbowałam ale one nie są barwione powierzchniowo

Kobieto, wykuruj się najpierw.


Iwona kuruję się …...

tu nic się nie dzieje

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 17:25, 19 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
anulajda napisał(a)



Kochane masz dzieci wiedzą jak mamusię uszczęśliwić
A odnośnie wiśni Burgundy R.ja je bardzo lubie kupiłam je malutkie za grosze aby mi szybko przesłoniły od ulicy taras a te 10 metrów co piszesz to chyba wtedy by osiągneły jak bym je dopieszczała nawozami i podlewała regularnie,moje po pięciu latach bez cięcia maja max 2,5 metra wysokości korony .Jestem zdania że nic w ogrodzie nie jest wieczne a jak zawadzać będą wielkoścą to poprostu skróce koronę i tyle albo całkowicie usunę z ogrodu i posadze coś innego ale teraz są spoko, nie chorują żadne robaczki się ich nie imaja, wiosną pięknie kwitną.


Aniu bardzo Ci dziękuję za tą opinię Kochana jesteś

a dzieciaki moje faktycznie spisały się na medal


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gardener27 18:31, 19 mar 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Również głosuję za pociągnięciem tej ścieżki z płyt aż do góry, fajnie się będzie chodziło i wizualnie będzie grało.

Kwiatuchy wiosenne przepiękne Donice pooglądaj sobie na stronie sklepu, tych moich w odcieniach szarości niestety nie ma ale pewnie znajdziesz coś ciekawszego.

Dużo zdrówka
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
SlonecznyOgrod 18:49, 19 mar 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Nie przedobrzysz, będzie fajnie.
Rabaty się rozrosną to się wyrówna, tzn. nie będzie widać przewagi ścieżek, kamieni tak jak zapewne teraz myślisz.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Magleska 19:49, 19 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Gardener27 napisał(a)
Również głosuję za pociągnięciem tej ścieżki z płyt aż do góry, fajnie się będzie chodziło i wizualnie będzie grało.

Kwiatuchy wiosenne przepiękne Donice pooglądaj sobie na stronie sklepu, tych moich w odcieniach szarości niestety nie ma ale pewnie znajdziesz coś ciekawszego.

Dużo zdrówka


Przemku dziękuję za Twoje zdanie

….donice na taras i przed dom to nawet takie jak Ty masz ,to myślę ,że by mi nawet grały kolorem z oknami

jedynie na dolny betonowy placyk chyba nie ….narazie muszę się zadowolić tymi co mam ,ale porozglądam się na spokojnie
Miłego wieczoru
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:50, 19 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
SlonecznyOgrod napisał(a)
Nie przedobrzysz, będzie fajnie.
Rabaty się rozrosną to się wyrówna, tzn. nie będzie widać przewagi ścieżek, kamieni tak jak zapewne teraz myślisz.


Daria dziękuję Ci ….teraz tylko z panami -jeśli w końcu przyjdą musze zagadać o kosztach i terminach

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:57, 19 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Dziewczyny Kochane proszę o głosowanie
która wersja ustawienia skrzyń warzywnych do Was przemawia ( żeby nie wyglądały cmentarnie )


chodzi o to miejsce ...tu będą -to jest to same miejsce co w zeszłym roku się zastanawiałam
syn w sobotę ma przenosić cieszy się ….wiecie jak bardzo hihi tym bardziej ,że trzeba wszystko wykopać co tam rośnie


a tu w miejscu skrzyń będzie oczko zaraz przy skalniaku na dole ,a dalej trawnik znowu w kwadracie




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Nowa12 20:10, 19 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Mnie się podoba numerek 3.
Ale pamiętam w zeszłym roku jak sąsiad sobie wykostkował cały przedogródek i wkomponował tylko podwyższane betonowe donice.
A że one były prostokątne to naprawdę wyglądały jak nagrobki. Sam się z tego śmiał a potem zastanawiał, czy ma to przerabiać .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Magleska 20:32, 19 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
jeszcze kilka wersji ustawień
kombinacji...... 10 naprodukowałam





i dół ogrodu cały rozplanowany trawnikowo wygląda tak ten ostatni zielony kwadrat przeciąga się na kolejną kartkę ….


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gardener27 20:56, 19 mar 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Kochana jak Ty te skrzynie będziesz układać jak tam taki spadek terenu ? część z nich będzie wkopana ? Na moje oko to nie masz wiele opcji ustawienia ich, raczej w rzędzie i prosto by nie powstał chaos i można by tam dojść bez zbędnych wygibasów.
Kurczę nie leży mi to miejsce jakoś. Z jednej strony ściana domu z drugiej urosną świerki a warzywa potrzebują dużo słońca.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies