Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Urszulla 23:48, 08 paź 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21885
Fajnie że masz chwile na ogród
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anabuko1 09:08, 09 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
Magleska napisał(a)


Ewa oby ….mam tyle pracy jeszcze w ogrodzie ….a w takiej zimnicy nic nie dam rady robić ,a zakupiłam derenia kousa -nie wiem ,gdzie go posadzić


i taką piękność


wiem ,gdzie posadzić ….tylko cekam na domek ogrodnika

Piękny i duży
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
eVka 11:33, 09 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)


Ewa oby ….mam tyle pracy jeszcze w ogrodzie ….a w takiej zimnicy nic nie dam rady robić ,a zakupiłam derenia kousa -nie wiem ,gdzie go posadzić


i taką piękność


wiem ,gdzie posadzić ….tylko cekam na domek ogrodnika

Ale piękności Madzia!!!! Derenie są boskie i China Girl (wiesz w tym sklepie gdzie widziałam śś) za mna chodzi ale drogaśny jest 280zł bo duży okaz.
NA pewno coś wykombinujez gdzie posadzić Terenu masz sporo.

Zimnica była okrutna ale od dzisiaj u nas ciepełko a weeken 21-22 stopnie, posadzę w końcu cebule

Klony palmowe u Ciebie to jakies mutanty jakie wielkie mają przyrosty. U mnie kiepsko rosną Chyba jednak kwasoluby mają się u mnie licho.

Widoczki ogrodowe zacne a ML szok, jakie wielke!!! U mnie ML-dwulatki chyba takie nie są. Super

Buziaczki kochana
____________________
Magleska 21:00, 09 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Gosiek33 napisał(a)
ML prawdziwe potwory, przepięknie wyglądają
Może zostaw je a hortensje i to co przed nimi rośne przenieś trochę do przodu?


Ładny mi stary ogród, dopiero co zakładany, faktycznie pięknie się rozrósł


Gosia niestety będę musiała zrobić przesadzanie na tej rabacie ,bo już ścisk niesamowity się zrobił ….ale przynajmniej mam roślinki na nową część

stary ogród faktycznie może nie stary ,ale rozrośnięty jakby miał z 5 lat

na pewno muszę hortensje przesadzić i zabrać ze 2 ML stamtąd
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:02, 09 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
MonikA napisał(a)
Nowa rabatka piękna, psicy trzeba wybaczyć mnie też szlag trafia na świeżo wykopane doły, no ale cóż


Monika wiele jej wybaczam ,ale czasem wkurzam się

MonikA napisał(a)

Mi też przyszły jeżówki i kolejna paczka w drodze, nie wiem jak będę sadzić, ale weekend ma być ciepły 21 stopni


mam nadzieję ,że weekend nam dopisze pogodowo ,bo też mam w planie podziałać ….może doczekam się domka ogrodnika w przyszłym tygodniu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:03, 09 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
deszczowymaj napisał(a)
Madziu ja Cię proszę..jaki burdello ? u Ciebie to nawet nieporządek jakiś taki poukładany


Asiu na zdjęciach trochę skadrowane mam nadzieję ,że w sobotę chociaż z grubsza uda mi się podziałać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:05, 09 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Basilikum napisał(a)
nacieszylam oczy twoimi obrazkami
w jesiennej odslonie tez pieknie
zakupy super, ja swoich letnich jeszcze nie do konca posadzilam ach ten czas, no poprostu mi ktos go kradnie


Iza dziękuję ,że zaglądasz ja u Ciebie po cichutku oglądałam młode owieczki i fajny sklepik …

mój czas też za szybko ucieka niestety

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:07, 09 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
anpi napisał(a)
Madziu fajne nowe nabytki...," Bez południa" kuszący tylko ta niepewność w zimowaniu pewnie tak jak z moją figą?


Aniu zamierzam go wsadzić koło domku ogrodnika ,który ma być w przyszłym tygodniu -mam nadzieję ,że przy ścianie domku będzie miał zacisznie od zachodniego wiatru ….ale czy przeżyje nie wiem -bardzo chciałabym
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:09, 09 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Wiolka5_7 napisał(a)
U mnie też zimnica....ale nowe zakupy posadziłam
Czekam na ciepełko , bo reszta prac czeka

Macham Madziu


Wiolu byłam u Ciebie i widziałam nowa ukończoną piękną ,elegancką rabatę i jeszcze oświetloną super działasz

i jeszcze ten pin u Ewy ach i och rewelka

dziś cały dzień kopałam ….od razu jakoś wszystko lepsze po takim zmęczeniu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 21:10, 09 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dlaczego jak pokazywałaś całkiem niedawno skończony ogród z pięknymi dwoma kwadratowym trawniczkami wiedziałam, że i tak będą przesadzanki i rozsadzanki U Ciebie chyba żadna rabata nie ustoi dłużej niż jeden sezon
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies