Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 19:33, 17 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Makusia napisał(a)
Madziu wypowiem się, co do skarpy
Myślę, że powinnaś zrealizować swoje zamierzenie i nie obsiewać jej trawą.Z Twoim zmysłem i doświadczeniem "skarpowym" stworzysz coś świetnego i wpisującego się w dotychczasowy styl


Makusiu mówisz i masz wszystkie roślinki własne -nic a nic nie kupiłam wszystko z własnych podziałów ….na razie szału nie ma


trawy
-chyba jakieś turzyce -zabrane ze skalniaka ,rudbekie ,1 kalina ,1 brzózka i tulipany van ejki …..nie wykończone jeszcze ,bo kory zabrakło z 3 stron obfocona ku pamięci





____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:38, 17 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
AgnieszkaW napisał(a)
Zaglądam i wszystko podziwiam. Buziaki


Aga cieszę się ,że zaglądasz
jeszcze tu uporządkować i na ten sezon koniec prac ….oby bo mam powoli dość tej orki

i dla odmiany coś ładniejszego -klony ,które uwielbiam w każdej odsłonie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 20:07, 17 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
No widzisz i już skarpa obsadzona
Odpisałam Ci u mnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasiolaaa 20:12, 17 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziu czy jak kosisz trawe to ta kora nie zachacza ob kosiarke bo sama chcem nasypac taka kore wiosną i niewiem a bardzo mi sie to podoba co do rozplenicy Hamern chcialam ja zamowic aze tak zakrecona bylam ze juz drugi raz trawy domowilam ze o nich zapomnialam po raz drugi ehhhhh
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 20:43, 17 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magda, powiedz co Ty dajesz tym klonom że takie rosną? No ja nie wiem co jest z moimi, niemrawe jakieś. Twoje to mutanty, tak szybko rosną!

Ale masz roślin z podziału, kochana sama dla siebie szkółką roślin jesteś jaka to oszczędność kasiorki Też powoli zaczynam korzystać ze swoich siewek etc. Fajne to
____________________
Magleska 21:01, 17 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
sylwia_slomczewska napisał(a)
No widzisz i już skarpa obsadzona
Odpisałam Ci u mnie


Sylwia byłam ,widziałam ….muszę poszukać tego odcinka

powolutku doprowadzam do w miarę ładu na nowej części -jeszcze domek i warzywnik ….jeszcze z 2 tygodnie ładnej pogody potrzebuję i koniec na ten sezon ….już jestem trochę zmęczona
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:06, 17 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Kasiolaaa napisał(a)
Madziu czy jak kosisz trawe to ta kora nie zachacza ob kosiarke bo sama chcem nasypac taka kore wiosną i niewiem a bardzo mi sie to podoba co do rozplenicy Hamern chcialam ja zamowic aze tak zakrecona bylam ze juz drugi raz trawy domowilam ze o nich zapomnialam po raz drugi ehhhhh


Kasiu tu gdzie mam obrzeża to nie zachacza-kółkiem jadę po obrzeżu ...a tam gdzie nie ma ,to niestetety trochę łapie korę ….

rozplenice są śliczne ,ale wielkie rosną -ja już z 6 szt ze skalniaka przesadziłam, bo tak się rozrosły ,że pożarły inne rośliny -myślę ,że ponad metr im trzeba zostawić ….i u mnie się sieją na potęgę
buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:12, 17 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
effka napisał(a)
Magda, powiedz co Ty dajesz tym klonom że takie rosną? No ja nie wiem co jest z moimi, niemrawe jakieś. Twoje to mutanty, tak szybko rosną!

Ale masz roślin z podziału, kochana sama dla siebie szkółką roślin jesteś jaka to oszczędność kasiorki Też powoli zaczynam korzystać ze swoich siewek etc. Fajne to


Ewa nie wiem czemu tak rosną nic im nie daję ….rosną w ciężkich warunkach ,na skarpie wietrznie ,słonecznie ,nie okrywane ….hmmm



własne siewki sa fajne mam teraz pełno siewek stipy -jak znalazł na nową część -ale to dopiero wiosną -zobaczę czy przeżyją ……

....a jak macierzanka żyje ?

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 21:29, 17 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Wrzuciłam zakupy wczorajsze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eVka 21:39, 17 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)


Ewa nie wiem czemu tak rosną nic im nie daję ….rosną w ciężkich warunkach ,na skarpie wietrznie ,słonecznie ,nie okrywane ….hmmm



własne siewki sa fajne mam teraz pełno siewek stipy -jak znalazł na nową część -ale to dopiero wiosną -zobaczę czy przeżyją ……

....a jak macierzanka żyje ?


No nie, w takich warunkach i takie okazy a u mnie dopieszczone i dupa

Macierzanka ma się super, jutro pokażę fotki
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies