Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

deszczowymaj 20:36, 13 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Jakie piękne foty nowa rabata nabiera masy wcale nie wygląda na taką młodziutką
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Magleska 21:07, 13 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18596
Nowa12 napisał(a)
Nudź ile tylko możesz . Ja się nigdy nie znudzę Twoim ogrodem. I skalniakiem. Zmiany na skalniaku dla mnie niezauważalne bo jest nieodmiennie pięknie.


Agatko dziękuję to ponudzę jeszcze kilkoma

zmiany w skalniaku mało zauważalne ...ale tu masz dla porównania -morning ligty przesadziłam na drugą część( zeżarły ambrowce ,które coś nie chcą się przebarwić ) i rozsadziłam rozplenice -bo też już były na ścisk i wszystko pożerały -6 sztuk wyleciało na drugą stronę


jeszcze te 2 muszę przesadzić ,bo pożerają lawendę i miłorzęba

musisz mnie odwiedzić ,to będziesz zauważała takie drobne zmiany

ice dance też mnie kochają i rosną jak głupie -z jednej strony to dobrze ,bo będę mieć roślinki na nowe rabaty ,ale z drugiej …..cały czas wszędzie rozgrzebane i nie skończone …

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:18, 13 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18596
effka napisał(a)
Kochana napatrzeć się nie mogę na te Twoje kolory, faktury, kształty. Masz rację, nie do końca jarzę teraz gdzie co jest przez to powiększenie terenu. Znaczy wiem, po której stronie powiększył się ogród ale poszczególne rabaty już mi się mylą. Może mi się uda w przyszłym roku w końcu wpaść do Ciebie.

Ewa dziękuję za komplementy ….chociaż wszędzie mam rozgrzebane
musisz koniecznie przyjechać ,to wtedy ogarniesz szybciutko ,gdzie co jest


tu po prawej kończy się stara część ,a gdzie widać palety zaczyna nowa …...na przeciwko palet ma być domek ogodnika


w miejscu palet będzie basen

i dalej w lewo -nowo powstające rabaty

aż do przodu -totalne burdello -jeszcze kupa pracy przede mną

bałagan na całego -w tym sezonie na pewno nie skończę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 21:21, 13 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)

Ewa dziękuję za komplementy ….chociaż wszędzie mam rozgrzebane
musisz koniecznie przyjechać ,to wtedy ogarniesz szybciutko ,gdzie co jest


tu po prawej kończy się stara część ,a gdzie widać palety zaczyna nowa …...na przeciwko palet ma być domek ogodnika


w miejscu palet będzie basen

i dalej w lewo -nowo powstające rabaty

aż do przodu -totalne burdello -jeszcze kupa pracy przede mną

bałagan na całego -w tym sezonie na pewno nie skończę

O mamo aż głową boli patrząc na ten teren, tyle roboty ale kochana, Ty siłaczka jesteś Już lepiej kumam co gdzie jest po tych fotkach.
U mnie basen będzie w miejscu placyku na palenisko a jesienią basen do garażu a palenisko na placyk
____________________
Magleska 21:22, 13 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18596
anpi napisał(a)
Jestem ciekawa domku ogrodnika Fajne niedzielne foteczki.Mimo słoneczka już takie nostalgiczne widoczki...


Aniu ja też jestem go ciekawa co prawda wiem jak wygląda ,ale nie wiem jak będzie wyglądał już poskładany i na miejscu


widoczki już mocno jesienne ale dziś taka była cudowna pogoda ….taką jesień lubię ….moc kolorów i słoneczko napstrykałam fotek jak głupia



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:41, 13 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18596
deszczowymaj napisał(a)
Jakie piękne foty nowa rabata nabiera masy wcale nie wygląda na taką młodziutką


Asiu innym obiektywem cykana stan jej jest jeszcze mocno w trakcie prac i na pewno w tym sezonie nie skończę

faktyczny stan tej nowej rabaty widać w poście do Ewy jeszcze długa droga i dużo pracy przede mną -na razie posadzone drzewka ,krzewy i poprzesadzane trawy

…. jeszcze kilka ładniejszych kadrów znalazłam

….lecę zobaczyć do Ciebie


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Nowa12 22:12, 13 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Magleska napisał(a)


Aniu ja też jestem go ciekawa co prawda wiem jak wygląda ,ale nie wiem jak będzie wyglądał już poskładany i na miejscu


widoczki już mocno jesienne ale dziś taka była cudowna pogoda ….taką jesień lubię ….moc kolorów i słoneczko napstrykałam fotek jak głupia





Madzia co to jest te białe kwiatuszki?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:22, 13 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Moje 2-letnie ML to może połowa z Twoich. Nic nie zżerają na rabacie .
Ja też w planach na przyszły rok mam delikatne uporządkowanie rabat.
Z naciskiem na delikatne bo natury swej nie zmienię .
Z jednej strony ci zazdroszczę bo masz jeszcze tyle przestrzeni dla Twojej niesamowitej kreatywności ale z drugiej strony wiadomo, że to czasem orka na ugorze.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kasiolaaa 22:53, 13 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziu u Ciebie robota pali sie w rekach a powiem ci ze te trawy u Ciebie to rosna jak na drożdżach jakos je specjalnie nawozisz ?
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Monia81 19:21, 14 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Madziulka piknie jest... u Ciebie to chyba był lekki ten przymrozek, bo roślinki jeszcze cudnie kwitną klonika posadziłam, dostał miejsce przy oczku buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies