Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Waclaw 14:24, 15 paź 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Barwy jesieni urzekają
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Magleska 19:36, 15 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Nowa12 napisał(a)


Madzia co to jest te białe kwiatuszki?


Agata to astry ale nie wiem jaka odmiana
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:51, 15 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Nowa12 napisał(a)
Moje 2-letnie ML to może połowa z Twoich. Nic nie zżerają na rabacie .
Ja też w planach na przyszły rok mam delikatne uporządkowanie rabat.
Z naciskiem na delikatne bo natury swej nie zmienię .
Z jednej strony ci zazdroszczę bo masz jeszcze tyle przestrzeni dla Twojej niesamowitej kreatywności ale z drugiej strony wiadomo, że to czasem orka na ugorze.



Agatka ja już ze sobą nie walczę próbowałam być minimalistką ale mi nie wyszło nie umiem się ograniczać i nie chcę ….bo po co

a z tym powiększeniem ,to masz rację -plusy i minusy ,ale więcej plusów hihi

jak zrobimy wiatę i domek ogrodnika ,to już sporo terenu odpadnie ….poza tym potrzebuję więcej miejsca na warzywka ...więc też jak znalazł
ta nowa rabata mam nadzieję ,że nie będzie jakoś mega wymagająca ...drzewa,trawy i krzewy pewnie będzie się jeszcze zmieniać w przyszłym sezonie -bo najniższe piętro chcę dodać ….ale jeszcze nie wiem jakie albo zimozielone ,albo niskie trawki ...sama nie wiem co


dziś cały dzień poświęciłam na grabienie dosypanej ziemi ….doszła mi kolejna skarpa z którą nie wiem co zrobić ,em chce trawę ,a mi nie uśmiecha się kosić takiej skarpy

zastanawiam się ,czy nie posadzić na niej np.małych iglaczków ,może azalie ...

np.ta skarpa przy tarasie jest praktycznie bezobsługowa -podlewam ,czasem chwasta wyrwę ...może coś takiego powtórzyć ….albo ….pewnie coś wymyślę



a Ml mi rosną potfory może moją glinę lubią -trochę przeraża mnie ich rozrost
klony zaczynają jesienny spektakl

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:54, 15 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Kasiolaaa napisał(a)
Madziu u Ciebie robota pali sie w rekach a powiem ci ze te trawy u Ciebie to rosna jak na drożdżach jakos je specjalnie nawozisz ?


Kasiu raz dostały gnojówkę z pokrzyw i wiosną magiczną siłę ….tyle ...nic więcej im nie dałam

na wiosnę muszę ze 2 szt zabrać z tej rabaty



buziaki


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Urszulla 19:59, 15 paź 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21840
Rozumiem Twoje rozgoryczenie ale z mojej perpsektywy idziesz jak burza. Jak na coś trzeba dłużej poczekać to trzeba, nic się nie dzieje. Wystarczy tylko planować na dłuższy termin Pewnie patrzysz na Sylwię i masz kompleksy
Moim zdaniem masz bardzo ładnie i dość wykończone rabaty. Basen się zrobi, domek też stanie...fundamenty muszą swoje odczekać.....
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Magleska 19:59, 15 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Monia81 napisał(a)
Madziulka piknie jest... u Ciebie to chyba był lekki ten przymrozek, bo roślinki jeszcze cudnie kwitną klonika posadziłam, dostał miejsce przy oczku buziaczki


Monia cieszę się ,że taką fajną miejscówkę mu znalazłaś
moje już zaczynają kolorki zmieniać






i w końcu zaczyna się coś dziać z moim domkiem ogrodniczki
bałagan jak ta lala na razie




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:05, 15 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Waclaw napisał(a)
Barwy jesieni urzekają


Wacław uwielbiam taką jesień moc kolorów



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 20:15, 15 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18033
Uwielbiam Twoje klony i miskanty! I też dążę do jak najbardziej bezobsługowych rabat .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magleska 20:17, 15 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Urszulla napisał(a)
Rozumiem Twoje rozgoryczenie ale z mojej perpsektywy idziesz jak burza. Jak na coś trzeba dłużej poczekać to trzeba, nic się nie dzieje. Wystarczy tylko planować na dłuższy termin Pewnie patrzysz na Sylwię i masz kompleksy
Moim zdaniem masz bardzo ładnie i dość wykończone rabaty. Basen się zrobi, domek też stanie...fundamenty muszą swoje odczekać.....


Ula no Sylwii i Wojtkowi ,to nikt nie dorówna oni są niesamowici,pracowici i pełni pomysłów -uwielbiam ich obu ja niestety muszę jak w typowych kawałach swoje odczekać -musi mocy urzędowej nabrać itp.,itd....a ile jęczenia przy tym ,że sobie wymyśliłam ….

ani na basen ,ani na wiatę nie mam parcia ale domek bym chciała już -bo ten bałagan ,walające się doniczki ,taczki i narzędzia mnie drażnią -lubię porządek bardzooo i bałagan na dłuższą metę mnie męczy ….

tu na "starej " części mam zrobione i jest w miarę dobrze ,a drugą stronę troszkę do przyzwoitości doprowadzę przed zimą ….a w przyszłym sezonie będę dopieszczać

moja dzisiejsza praca

efekt żaden ,a jestem z siebie zadowolona wygrabiona prawie cała nawieziona ziemia nie zamierzam jakoś porządniej jej teraz równać ,bo po zimie na pewno siądzie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:20, 15 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
mrokasia napisał(a)
Uwielbiam Twoje klony i miskanty! I też dążę do jak najbardziej bezobsługowych rabat .


Kasiu dziękuję

... trzeba sobie ułatwiać potrzebuję pomysłów na nową bezobsługową skarpę



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies