Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

sylwia_slomc... 23:23, 22 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Madzia zajrzyj tutaj i zobacz jakie rozmiary drzewa osiagaja po 20 latach
https://www.ogrodowisko.pl/watek/10107-ogrod-w-brzoskwini-pod-krakowem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 20:58, 23 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18519
deszczowymaj napisał(a)
Madziula ja tylko czytam ..i już nawet z czytaniem nie nadążam co Ty tam wyprawiasz

ps.fajne jarząbki


bo ja tak lubię Asiu

inka74 napisał(a)
ha, ha zastanawiam się ile czasu ci zajmie przeróbka a tu bach i już po )))))


Iwonka to dopiero początek zmian

porozsadzałam hortensje ,dosadziłam derenia ,klona sangokaku i jeszcze jednego klona ze skalniaka ….jeszcze kilka roszad będzie


anabuko1 napisał(a)

Madziulka podziwiam twoje zorganizowanie ,lad i porządek.
I piękny ogród oczywiście


Aniu dziękuję za komplementy fajnie ,że widzisz porządek ,którego ja jeszcze nie widze hihi
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:03, 23 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18519
Iwonka napisał(a)
Zima już minęła Normalnie Cię uwielbiam Moja krew, w gorącej wodzie kąpana Ale jaki spokój duszy, to najważniejsze! No i w ogrodzie jakoś bardziej poukładane. Buk pod domek - super! Drugi do syna - tu polemizowałabym. Drugie miejsce wskazane przez Anitkę jest super. Ale może tam wsadzisz coś takiego mega ekstra wypasionego. Żeby gwiazdorzył na maksa
Jarząby fajne, sama kupiłam jednego To nowość dla mnie, ale jaka piękna jesienią.
Domek przemaluj


Iwonko domek przemaluje jak będzie skończony


ta miejscówka wskazana przez Anitkę raczej odpada -w miejscu po skrzyniach będzie nudny trawnik


Ania111 napisał(a)
Ojej
Ja też nie ogarniam już
Tyle zmian
I to tak w krótkim czasie

Oj żeby u mnie się tak działo


haha ...ja sama już nie ogarniam

basia3012 napisał(a)



Madziu, jak napisałaś, że masz zimę na przemyślenie tej rabaty to trochę się zdziwiłam. Ja też taka jestem, jak mi się nie podoba to nie ma zmiłuj się, zmieniam i koniec. Po zimie może znowu, nikt nie powiedział, że nie.



Basiu czasem tak mam ,że impuls wpadnie do głowy i wtedy nie ma zmiłuj się -szybka myśl i łopata w ruch

na początku bycia na forum zachłysnęłam się innymi ogrodami i próbowałam je naśladować,a teraz znowu przerabiam pod siebie ….-chociaż wiele ogrodowiskowych połączeń mam w ogrodzie

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:09, 23 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18519
gierczusia napisał(a)


Ha, ha właśnie trenuję to samo brzozy bym chciała pod lasem..ale buka purple fountain teszzzz .. chyba je jakoś rozdzielę optycznie ale raczej ani z tego , ani z tego nie uda mi się zrezygnować


Ela właśnie dla mnie to jest najtrudniejsze - jest poukładać drzewne chciejstwa ,żeby pasowały do siebie ....ech ...na szczęście wszystko jeszcze młode i mogę przesadzać na razie do woli

Kasiolaaa napisał(a)
Madziunku te sciezki sa super jak w urzytkowaniu ? zastanawiam sie czy zrobic sciezke pod bramkami u psow i warzywniku czy ulozyc chodniczek z kostki zdanias sa podzielone w mojej rodzinie


Kasiu ja swoje ścieżki bardzo lubię ,w użytkowaniu też fajne -jedynie psica rozsypuje mi kamyczki

niestety nie pomogę Ci w wyborze ,czy kostka ,czy płyty ….musi się Tobie podobać

Kasiek napisał(a)
Ciesze sie ze zostawisz widok Zasloniecie go, byloby swietokradztwem


Kasiu masz rację na 100 procent

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:14, 23 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18519
Johanka77 napisał(a)
Tetris na grubo!


Asia cóż poradzić -taki typ ze mnie ,że przesadzam do skutku a w następnym sezonie od nowa hihi

mrokasia napisał(a)
Madziulka, Ty najpierw cicho siedzisz a jak zaczniesz to z grubej rury!

Domek spory, jasny będzie fajnie wyglądał .


Kasiu będzie jasno szary -tak jak Anitka radzi

Wiolka5_7 napisał(a)
Madziu działasz jak błyskawica !
Też jestem za jasnym domkien kiedy przemalowałam altanę z ciemnego brązu na jasny szary od razu wypiękniała

Macham pracusiu


Wiolu domek z ekspozycji ,to już niestety był pomalowany ,ale jak będzie skończony ,to będę go szlifować i malować od nowa

a czym malowałaś swoją altanę ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wiolka5_7 21:19, 23 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20510
Magleska napisał(a)


Asia cóż poradzić -taki typ ze mnie ,że przesadzam do skutku a w następnym sezonie od nowa hihi



Kasiu będzie jasno szary -tak jak Anitka radzi



Wiolu domek z ekspozycji ,to już niestety był pomalowany ,ale jak będzie skończony ,to będę go szlifować i malować od nowa

a czym malowałaś swoją altanę ?


Malowałam farbą do drewna Holzdur z Casto...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Magleska 21:23, 23 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18519
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wysuń srodkowego jarząbka do przodu.
Anitka dobrze radzi choć gdybys miała elewacji domu nie zmieniać kolorystycznie to bym zrobiła domek w tych samych kolorach co dom....pytanie jeszcze w jakich kolorach będzie wiata koło garażu
Masz moc kobieto, podziwiam


Sylwuś zanim wiata będzie to jeszcze kupę czasu upłynie -najwcześniej w przyszłym roku ….teraz inne wydatki

jarząbki zostawiam tak jak są ,bo pod nimi mam różności porozrzucane ….dosadziłam klona sangokaku ,derenia cousa ...i jeszcze kilka drobiazgów

na razie efektu nie widać ...ale mam nadzieje ,że będę w końcu zadowolona z tej rabaty



słabo widać te rotacje na tej rabacie musisz do mnie przyjechać ,to na żywo ocenisz ,czy lepiej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:25, 23 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18519
Misia napisał(a)
Myślę Madziu że ja przy Tobie to szara myszka jestem, mogę się schować z tym moim chrustem u Ciebie to dopiero szaleństwo tyle terenu nowego do osadzenia oj masz kobieto power


Misia power na razie padł łupło mnie cosik w plecach tak się kończą roszady drzewne
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:26, 23 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18519
Anitka napisał(a)
O matko i córko. Przyjrzałam się i faktycznie nie ma już brzozowego zagajnika.
Zaraz domek zniknie



haha aż tak zle nie będzie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:30, 23 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18519
Ania111 napisał(a)




Uwielbiam zmiany w ogrodzie ,
A najbardziej milion pomysłów na minutę ,
A w rzeczywistości okazuje się ,
że milion pierwszy jast najlepszy

Ale jak by tu nie wprowadzać zmian ,
W domu tak nie poszalejemy a w ogrodzie owszem ,

Altankę masz cudowną ,
ja nadal nic nie wybrałam
nie mogę się zdecydować ,
jest tyle fajnych



Aniu ja raczej nie miałam zbytniego wyboru co do altanki em zrobił mi niespodziankę -jedynie kolor mi nie odpowiada i będę ją przemalowywać po skończeniu

i masz racje -w domu zbytnio nie mam co zmieniac -mogę jedynie stół przestawić albo wzdłuż ,albo w poprzek i ewentualnie kolor ścian zmienić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies