Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 19:55, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Monia81 napisał(a)
Madzia widzę, że domek stoi, Emuś dał radę, pozdrów Go od nas i pochwal za robotę skrzynie to już zakończyły swoją wędrówkę, fajną im miejscówkę dałaś a z tymi umbrami to tak ci powiem jak u mnie,najpierw chciałam, ale tak jak ci mówiłam, formalnego ogrodu nie mam, więc jakoś mi nie pasują, u Ciebie mi to też lekko zgrzytało, hmmm brzozy, nie wiem czy byś ich już tam za dużo na tej rabacie nie miała... trudny wybór...
buziaczki


Monia właśnie mi też te umbry zgrzytają mocno ech …

.ema pochwalę ,jak skończy ten domek -za szybko nie ma co chwalić -mam nadzieję ,że nie będzie to za pół roku

a jakie byś tam drzewa oprócz brzóz widziała ? ….

fotka ta sama dla przypomnienia ,żebyś nie musiała daleko szukać

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:59, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Kasiolaaa napisał(a)
Madziu jak tam wasi sasiedzi kumplujecie sie ? pewnie podziwiają twoj piekny ogrod wszyscy sąsiedzi i pewnie tak pieknego niema w calej okolicy


Kasiu z sąsiadami dobrze nie kumplujemy się jakoś mocno ,ale w zgodzie żyjemy tylko bez kawek ,herbatek ,odwiedzin -ot takie pogaduszki przy płocie ale czasem po sól ,czy cukier wpadamy do siebie hihi i dzwonimy ,żeby pilnować domów jak się wyjeżdża ….a w okolicy sa piękne ogrody mój wcale nie taki najpiękniejszy -zależy co kto lubi

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Monia81 20:02, 20 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Madzia, a może coś typu nigra, pissardi, ciemne liście na tle brzóz wyglądały by super... ja mam klona royal red posadzonego przed swoją brzozą i już mi się podoba... a chcesz coś kolumnowego czy jednak właśnie takiego rozpierzchłego??
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Magleska 20:11, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Monia bardziej rozpierzchłego -coby sąsiadów troszkę zakryć
a glediczja ? a może ze 3 serby po trójkącie …serby mam na drugiej części przy zwykłych brzozach i całkiem mi się podobają -tylko one są tam za brzozami,ale powtórzenie jakieś by było ….ech chyba rozwalę tą rabatę całą ,bo nie mogę nic sensownego wymyśleć i czym dłużej na nią patrzę tym coraz mniej mi się podoba



….ech chyba rozwalę tą rabatę całą ,bo nie mogę nic sensownego wymyśleć
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Ania111 20:16, 20 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Magleska napisał(a)


Aniu lubię zmiany hihi i póki nie poczuję ,że to jest to ….to zmieniam

altanka jeszcze wymaga wykończenia ,ale już stoi jeszcze w środku nie mogę gratów układac ,bo i okienka i listewki i daszek -trochę jeszcze pracy przy nim zostało

skrzynie były z boku domu ...nie wiem ,czy zostaną białe
teraz do niczego nie pasuje ten biały

Miłego wieczorku


Madzia ,
Biały uwielbiam ,
Dla mnie skrzynie to bajka ,
I do tego biały domek


Ale drewno też mi się podoba
Miałabym dylemat


Najważniejsze ,żeby Tobie się podobało
I żebyś czuła się w nim dobrze ,( nawet jak pomalujesz na różowo ) hihihi
____________________
Ania Spelnione marzenie
Monia81 20:22, 20 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Madzia Ty nie rozwalaj rabaty, przeca ona śliczna... zastanów się na spokojnie, serby po trójkącie też dobre rozwiązanie, bo cały rok zielone i na pewno zasłonią sąsiadów... glediczja u dziewczyn przecudna...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Wiolka5_7 20:27, 20 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Magleska napisał(a)


Wiola dziękuję za odwiedziny

doradz z drzewami plisss

dosadzić brzozy po całości ,czy nuda ?




Madziu u mnie też na tapecie drzewa...
Miałam już nic nie kupować ha ha

Też chcę posadzić brzozy doorenbos żeby cień dawały od południa...

Kurczę ,wiesz co jak co,ale nad drzewami.to zawsze długo się zastanawiam...bo to nie krzew czy trawka....i to dla mnie twardy orzech do zgryzienia....

Nie wiem co Ci doradzić... Madziu sadź najlepiej to co Ci się podoba....ja do buków i grabów kolumnowych chcę dosadzić rozczapirzone brzozy dla kontrastu,bo taką miałam wizję i myślę ,że się nie pogryzą
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Magleska 21:03, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Ania111 napisał(a)


Madzia ,
Biały uwielbiam ,
Dla mnie skrzynie to bajka ,
I do tego biały domek


Ale drewno też mi się podoba
Miałabym dylemat


Najważniejsze ,żeby Tobie się podobało
I żebyś czuła się w nim dobrze ,( nawet jak pomalujesz na różowo ) hihihi


Aniu ja też biały lubię nawet myślałam o tym ,czy domek na biało malnać ale boję się ,że do niczego mi to nie będzie pasować mam elewację śmietankową ,okna złoty dąb i grafitowy dach ….ale w sumie może rózowy nie byłby taki zły hihi -a co -na pewno inny niż wszystkie

też mam dylemat a ,że powoli leń mi się włącza więc na razie będzie tak jak jest
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:05, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Monia81 napisał(a)
Madzia Ty nie rozwalaj rabaty, przeca ona śliczna... zastanów się na spokojnie, serby po trójkącie też dobre rozwiązanie, bo cały rok zielone i na pewno zasłonią sąsiadów... glediczja u dziewczyn przecudna...



Monia a jarząbki -te Twoje też śliczne hmmm ...cała zima do myslenia ,dziś już dość tej burzy mózgów ,trzeba warzywnik dokończyć

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:07, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Wiolka5_7 napisał(a)


Madziu u mnie też na tapecie drzewa...
Miałam już nic nie kupować ha ha

Też chcę posadzić brzozy doorenbos żeby cień dawały od południa...

Kurczę ,wiesz co jak co,ale nad drzewami.to zawsze długo się zastanawiam...bo to nie krzew czy trawka....i to dla mnie twardy orzech do zgryzienia....

Nie wiem co Ci doradzić... Madziu sadź najlepiej to co Ci się podoba....ja do buków i grabów kolumnowych chcę dosadzić rozczapirzone brzozy dla kontrastu,bo taką miałam wizję i myślę ,że się nie pogryzą



Wiola dla mnie najciężej takie długie rabaty wymyśleć ….to jednak w jednej długiej linii jest i dlatego mam dylemat przez zimę będę czytać i oglądac wizytówki i realizacje ,to może coś mnie urzeknie

u Ciebie z brzozami będzie fajnie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies