Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 06:44, 21 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
Makusia napisał(a)
Madzia świetnie wygląda biel na rabatach- bardzo dostojnie.

Marta dziękuję ....lubię biel na tej rabacie było jeszcze pełno ostróżek białych -przeżyła tylko jedna ….2 białe róże też padły ….czekam .czy biała monarda zakwitnie
Buziaki



beata_m napisał(a)


Madziu nic nie na bieżąco jestem ale zerkam sobie w przerwie w pracy z bułką w ręce ... patrzę na Twoje zdjęcia i myślę sobie ... kawał dobrej roboty Madzia!!! ogród wygląda z tygodnia na tydzień piękniej widać zaangażowanie i miłość


Beatka dziękuję .....powolutku doprowadzam ten mój kawałek świata do ładu
jeszcze wiele brakuje ,ale cieszy ,to co jest
ja też nie jestem w stanie być na bieżąco na forum ,chociaż bardzo bym chciała
Buziaki i Miłej Niedzieli


abiko napisał(a)


Oj coś mi się wydaje, że więcej niż kilka

Kwitnie ci już krwawnik czy ja źle widzę?

Aguś czekam na wypłatę wtedy poszaleję z różami -mam jeszcze wiele miejsca na nie
krwawnik kwitnie -jako pierwszy Paprica i żółte ,a teraz już pozostałe zaczynają -miały być białe ,a widze ,że niektóre różowieją
Buziaki

patrz jak penstemony od Ciebie urosły
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:52, 21 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
Iwonka napisał(a)


Kochana obejrzałam relację z twojego powrotu, ślicznie wszystko ci się rozrasta. Co to za róża? Jest taka ładna.
I na drugiej fotce - ta wyprostowana kępa z białymi kwiatuszkami (za białą szałwią)? Kombinuję moją białą rabatkę przy doorenbosach i takich wypełniaczy potrzebuję Długo kwitnie?
I jeszcze pytanie o ostróżki - one są wieloletnie czy tak jak naparstnice - wędrujące?
A tak w ogóle to widziałam twoją propozycję u mojej imienniczki - no rewelacja! Muszę i ja wykorzystać twój wypoczęty umysł i wenę Mam ochotę na demolkę pewnej rabaty i coś zupełnie nowego

Iwonka
różyczka -to chyba Eden rose -ale nie jestem pewna …..
na drugiej fotce ,to krwawnik kichawiec -jest tam jeszcze biała monarda ,naparstnica ,ostrózki,białe róże ,szałwia ,ice dance -były białe irysy ,ale nie przeżyły …
ostrózek miałam tam chyba z 10 sztuk-przeżyła 1 -coś u mnie nie bardzo chcą rosnąć …

którą rabatę chcesz demolować ?
nadrobię u siebie ,to lecę zobaczyć
Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:58, 21 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
AnnaMS napisał(a)
Ale pięknie Tak soczyście, czysto, równo ... i te zwiewne trawy, biała rabata, skalniak, oczka ...

Aniu dziękuję bardzo bardzo


malgorzata_szewczyk napisał(a)
Madzia cudnie jest. Tyle już kwitnie? Przetaczniki, krwawniki, róże. U mnie wszystko w pąkach jeszcze.Czekam


Gosiu dziękuję do ideału daleko ,ale cieszy ,to co jest uwielbiam kwiaty ,mogłabym mieć cały ogród nimi obsadzony ,tylko ,żeby tego czasu było więcej na chodzenie i doglądanie ich …..
Miłej Niedzieli



Kawa napisał(a)
o matko jak ładnie i jaki porządek no!!
u mnie to jedno na drugim chyba za gęsto mam
oczka pięknie zarastają a rośliny jak malowane!

Kamila dziękuję za komplementy

…..wiem ,że po czasie piszę i teraz pewnie masz jeszcze wk...a na ogród -ale nie znikaj -roślinki po tej nawałnicy powstaną na pewno i znowu będą cieszyć ….
Buziaki


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 07:05, 21 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Madziu te krwawniki odmianowe nie sieją Ci się? Pytam bo kiedyś dawno miałam różowe i strasznie się siały. Teraz kupiłam ten Paprika na różankę ale jak ma się siać to nie wiem.
U mnie też pada, leje, mokro. Ogród w chwastach a dzisiaj mam inspekcję
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Magleska 07:05, 21 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
gierczusia napisał(a)
Kobieto co Ty robisz tym stipom ,że one takie cudne ??? Tniesz , nawozisz, gadasz do nich ??? uchyl rabka tejemnicy

Elu w stanie obecnym stipy leżą rozkraczone -leje od tygodnia i chyba mają dość deszczu
a tak poważnie ,to nic z nimi nie robię -ziemia glina -pomieszana z korą ,piaskiem ,gnojówki w zeszłym sezonie lałam -w tym jeszcze nie -bo nie mam kiedy przez te ulewy


Buziaki


deszczowymaj napisał(a)
Madziu czy ja już pisałam ,że masz pięknie ?
Podziwiam niezmiennie za porządeczek
Jeżówki konkretne kępy będzie mrauuuu

Asiu dobrze ,że na fotkach nie widać bałaganu
jeśli ślimaki mi wszystkiego nie zeżrą ,to jeżówki powinny być ładne
na razie pięknie kwitnie lawenda


SlonecznyOgrod napisał(a)
Ja też nie wyrabiam , chyba jeszcze nawet bardziej niż Ty.
Nie ma się co martwić forum nie ucieknie, trudno jest być wszędzie na bieżąco.
Jak będziesz miała chwilkę to foć i później dawaj zdjęcia, bo fajnie Ci sie juz wszystko rozrosło.

Daria na pewno masz racje -forum nie ucieknie ,ale lubię oglądać moje ulubione ogrody ,jak się zmieniają ,dojrzewają itp.,itd. …..i chciałabym ,żeby właścicielki wiedziały ,że też do nich zaglądam mnie cieszy ,jak do mnie przychodzicie
Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:19, 21 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
Anusia napisał(a)
Większość z nas nie wyrabia. Ja jak wchodzę na forum wybieram max. trzy wątki do nadrobienia, kolejnym razem następne.
Pięknie wszytko wygląda. Ciężka praca przyniosła efekty.

Aniu
to chyba faktycznie dobry pomysł z tymi 3 wątkami ja otwieram wszystkie w nowych oknach i z reguły po kilku padam i na nastęny dzień mam jeszcze więcej do nadrabiania ….oprócz obrazków lubię też poczytać ….a na pisanie już mi brakuje czasu niestety ….
dziękuję za komplementy
warzywnikowy busz zostawiam


Urszulla napisał(a)
Masz fajną ziemię, że tak ładnie Ci wszystko rośnie i kwitnie

Ula u mnie glina wszędzie -rozluźniana piaskiem i korą ,trochę kompostu i tyle
na szczęście rośnie większość ,a to co nie rośnie ,to wylatuje
Miłej Niedzieli


Dorota123 napisał(a)
Piękna ta różyczka blado różowa przy ogrodzeniu. Takie maleństwo, a tyle kwiecia.

Dorotko mnie też ona zachwyca -tyle kwiatów na takim małym krzaczku
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:24, 21 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
Kasiolaaa napisał(a)
Madziu jaką masz odmiane przetacznikow i powiedz mi ile juz czasu u ciebie rosną ?
Roze masz cudowne
wszystko nabralo konkretnej masy
u mnie wszystko z opoznieniem okolice Białegostoku wiec wiadomo
ale deszcze teraz przechodzą i cieplutko wiec jestem zadowolona ❤

Kasiu
niestety nie wiem ,jakie to przetaczniki …..
różyczki dziękują ,ale te Twoje są jeszcze piękniejsze -widziałam


wiklasia napisał(a)


Ależ mi się podoba !

Wiklasiu dziękuję bardzo


kasiek napisał(a)
Na brak czasu narzeka sporo osób, ale mimo wszystko nie da się ograniczyć ogrodowiska Bardzo masz zadbane, świetnie sie ogląda

Kasiu nie da się być na bieżąco ,ale nie da się też zrezygnować z zaglądania do ulubionych
dziękuję za komplementy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:30, 21 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
basia3012 napisał(a)
Madziu, dawno nie byłam a u Ciebie już bujnie, że ho,ho. Pięknie, stonowanie, bardzo ładnie.
U nas codziennie trochę popada. Więc podlewanie chociaż odpada.
Pa


Basiu dziękuję za komplementy u mnie leje od tygodnia
Miłej Niedzieli


anabuko1 napisał(a)

Pięknie, perfekcyjnie, elegancko

Aniu do perfekcji daleko ,ale cieszy ,to co jest
Buziaki



Gosialuk napisał(a)
Madziu zestawienie białych ostróżek z białą szałwią na tle tej zieleni bardzo mi się podoba. Jak gdzieś spotkam białe ostróżki to sobie sprawię. Śliczne.

Gosiu dziękuję
w zeszłym sezonie posadziłam tam z 10 ostróżek -tylko jedna przeżyła -mam nadzieję ,że ta co została postanowi się rozsiać
Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:34, 21 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18692
Margerytka40 napisał(a)
Madziu te krwawniki odmianowe nie sieją Ci się? Pytam bo kiedyś dawno miałam różowe i strasznie się siały. Teraz kupiłam ten Paprika na różankę ale jak ma się siać to nie wiem.
U mnie też pada, leje, mokro. Ogród w chwastach a dzisiaj mam inspekcję


Asiu jak na razie nie zauważyłam ,żeby u mnie się siały ….może skutecznie je plewię ? nie wiem …..
kto Cię dziś odwiedza ?....miłej inspekcji Ci życzę
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Johanka77 07:57, 21 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)





Nigdy jej nie przeoczę! Przepiękna!
Macham porannie! Jaką Ty masz wenę z rana... wszędzie Ty
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies