Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Kasiolaaa 10:23, 11 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziu jak tam u was z deszczem popadal troche u mnie wczoraj wlalo konkretnie ach jak ja sie ciesze ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Gosialuk 19:50, 11 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5295
Madziu wszystko przemalowane i ładnie współgra że sobą. Obsadzenia skarpy koło basenu podobają mi się, wszystko inne też zachwyca. Nie sposób nadążyć za tobą.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
gierczusia 22:34, 11 cze 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Magleska napisał(a)


Elu mam nadzieję ,że latem mnie odwiedzisz ,bo masz niedaleko pewnie ok 70 km

przymrozki na szczęście nie zrobiły mi żadnych strat …..nie wiem ,może temu ,że u mnie non stop jest wygwizdów i może roślinki mam bardziej zahartowane na kiepskie warunki ...nie wiem ...tak sobie gdybam,ale jak widziałam poprzymarzane rośliny u innych dziewczyn ( smuteczek ) to też myślałam ,że u mnie będzie pogrom

próbowałam na początku ograniczać gatunki ,robić bardziej minimalistycznie ,ale to nie ja …...ja jednak lubię busz i dużoooo kwiatów -nie umiem i już nie chcę się ograniczać
jakbyś była w okolicy BB to daj znać -umówimy się

nie mów dwa razy Madziu , bo fieszzzz...wakacje wnet a 70 km to przeca bułka z masłem tak z drugiej strony, to jak Ty będziesz w okolicach Katowic , to też zajrzyj u mnie wprawdzie razpierducha, więc na walory estetyczne raczej liczyć nie można, ale przynajmniej sobie wargi obtrzaskamy
Ja nic nie rozumiem z tych przymrożonych paproci...u mnie zmarzły wszystkie..oczywiście odbiły, ale znów było wszystko od nowa może to dlatego, że były na świeżo posadzone i zaczęły intensywny wzrost...grunt,że wszystko dobrze się skończyło
Twoje podejście do kwestii nasadzeń powinnam sobie zdaje się wytatuować na pięcie .. Nieustannie się martwię , jak to wyjdzie a przecież najważniejsze ,żeby mi się podobało
Šciskam moocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Magleska 21:10, 16 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18719
Makusia napisał(a)
Magdo a skąd dokładnie z południa jesteś? Bo ja pochodzę z Małopolski. Wprawdzie póki co się nie wybieram, ale może się okaże, że to rzut beret, jak już będę


Marta przepraszam ,że z opóznieniem odpowiadam ….nie wyrabiam się ostatnio
ja ze śląska -niedaleko Bielska -nie masz daleko

Monia81 napisał(a)
Spotkanie na pewno nam nie ucieknie, chociaż nie wiem czy za 2 tygodnie się nie widzimy?


Monia mam nadzieję ,że się spotkamy jednak

SlonecznyOgrod napisał(a)
I bardzo dobrze, sadź rośliny bo po to jest ogród.

Ja dziś dostałam mnóstwo sadzonek lwich paszczy, cynii, astrów i jeszcze czegoś na podób jeżówek. Sadzę i się cieszę, nie ograniczam swojej radości, przeciez to dla mojego zdrowia psychicznego


Daria -nasze zdrowie psychiczne najważniejsze fajnie Ci -tyle dostałaś dobroci
nie wyrabiam się z forum ostatnio …….jakoś nie mogę być na bieżąco w ulubionych -przydałby mi się jakiś skrót -co u kogo się działo ,przez ten tydzień


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:16, 16 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18719
Iwonka napisał(a)


Super wyglądają te nasadzenia, jest kontynuacja góry, fajnie to wszystko razem gra
Córcia śliczne fotki zrobiła, będziesz miała pomocnicę w dokumentacji.
Zegar po przemalowaniu lepiej pasuje, ten tukus ma trudny odcień. U mnie zatopiłam wśród ziół, prawie wcale go nie widać. Często polewam wodą aby rdzewiał
Ściskam weekendowo


Iwonka ściskam powekendowo
nie wyrabiam się ostatnio-bo długi weekend miałam wyjazdowy -teraz praca ,a w ogrodzie chwasty się rozpanoszyły
przy oczkach wycięłam irysy i trochę poplewiłam przy domku ….i dokończyłam energetyczną jednoroczną przy skrzyniach -tyle z nowości ogrodowych ….
muszę ponadrabiać co u Ciebie i innych ulubionych ,bo wypadłam z obiegu
Buziaki

Kasiolaaa napisał(a)
Madziu jak tam u was z deszczem popadal troche u mnie wczoraj wlalo konkretnie ach jak ja sie ciesze ❤


Kasiu u mnie pogoda w kratkę ale dziś tylko chwilkę padało
jak tam Twoje róże ? moje zaczęły pięknie kwitnąć -nie mogę się na nie napatrzeć i chcę koniecznie dokupić kilka sztuk

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:21, 16 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18719
Gosialuk napisał(a)
Madziu wszystko przemalowane i ładnie współgra że sobą. Obsadzenia skarpy koło basenu podobają mi się, wszystko inne też zachwyca. Nie sposób nadążyć za tobą.


Gosiu ja też nie wyrabiam ….wystarczy ,że na kilka dni opuszczę forum ,to już nie mogę się odnaleźć -tyle mam zaległości

gierczusia napisał(a)

nie mów dwa razy Madziu , bo fieszzzz...wakacje wnet a 70 km to przeca bułka z masłem tak z drugiej strony, to jak Ty będziesz w okolicach Katowic , to też zajrzyj u mnie wprawdzie razpierducha, więc na walory estetyczne raczej liczyć nie można, ale przynajmniej sobie wargi obtrzaskamy
Ja nic nie rozumiem z tych przymrożonych paproci...u mnie zmarzły wszystkie..oczywiście odbiły, ale znów było wszystko od nowa może to dlatego, że były na świeżo posadzone i zaczęły intensywny wzrost...grunt,że wszystko dobrze się skończyło
Twoje podejście do kwestii nasadzeń powinnam sobie zdaje się wytatuować na pięcie .. Nieustannie się martwię , jak to wyjdzie a przecież najważniejsze ,żeby mi się podobało
Šciskam moocno


Ela
czekam na ten tatuaż na pięcie

a tak poważnie ,to jak będziesz w okolicach zapraszam ,a ja jak będę w Twoich ,to też na kawkę się wproszę
nie martw się jak to wyjdzie na pewno fajnie ,a jak nie ,to będziesz przesadzać jak ja do skutku
już widzę ,że znowu mnie przesadzanie czeka ,bo w niektórych miejscach busz ,a w innych puste dziury
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:35, 16 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18719
Kilka dni mnie nie było i wypadłam z rytmu nie wiem kiedy nadrobię zaległości forumowe
u mnie robi się busz -kwitną róże i wszystkie inne kwiatki -penstemony ,przetaczniki ,firletki ….piwonia zaszczyciła mnie ,aż jednym kwiatem
kilka fotek ku pamięci



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:35, 16 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18719


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:35, 16 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18719



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:36, 16 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18719



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies