Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

inka74 08:09, 21 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Macierzanka takie poduchy u ciebie robi... A pamiętasz odmianę? Piękny ten twój busz kwitnący oglądam i zachwycam się za każdym razem
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Urszulla 10:12, 21 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Magleska napisał(a)




Tawułka ta już mi się podoba. Czy Ty może robisz zakupy w Kaniowie. Masz świetne odmiany.
Ja mam chyba tę samą odmianę ale też młoda i chyba przesadzę bo kiepsko rośnie. U mbie wkleję. Jaki ma kolor kwiatów bo ja ją dla koloru liści i łodyg kupiłam i nie widziałam jeszcze kwiecia.


A tymianek to Ci się rozrasta w niespotykanym tempie co za szaleniec.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 10:21, 21 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Magleska napisał(a)


Asiu jak na razie nie zauważyłam ,żeby u mnie się siały ….może skutecznie je plewię ? nie wiem …..
kto Cię dziś odwiedza ?....miłej inspekcji Ci życzę
Buziaki


A te przetaczniki sa świetne, wysokie u Ciebie? Bo tą odmianę pamiętam jako wysokie, tak do kolan.

U mnie przetaczniki na mojej skorupie rosną lepiej niż szałwia i się nie pokładają. Z wysokich mam jakieś NN jasno niebieskie. A z Bochni w zeszłym roku przywiozłam niskiego ale nie może się zebrać.
Kapryśne mam te roślinki.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
kaz742011 17:34, 21 cze 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Magleska napisał(a)


warzywnikowy busz zostawiam





Cudo, marzę o takim warzywniku. Już postanowione że w przyszłym roku bedą u mnie skrzynie. Nawet eM sam z siebie materiał przytargał, tylko realizacja kiedy nastąpi to kto wie
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
paniprzyroda 17:49, 21 cze 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Cofam, cofam, ale swojego wpisu nie widzę, a byłam, bo oczka w macierzance są odjazdowe Pewnie już nie zdążyłam śladu zostawić.
Piękny, zadbany ogród, warzywniczek wymiata. Na białą rabatę mogę polecić dzwonki brzoskwiniolistne, oczywiście białe, są nie do zdarcia i sieją się same - to plus albo minus, jak komu pasuje Mam jeszcze biały przetacznik, ten raczej inwazyjny nie jest, ale trwa u mnie mimo niesprzyjających warunków (busz). Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Kasiolaaa 19:32, 21 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziu cudowne zdjecia ja posadzilam 4 sadzonki krwawnika inna odmiane niz twoja zobaczymy na drugi rok czy bedzie pieknie rozrosnieta dziadek sie smial ze mnie ze wydaje na to kase ze za darmo mi z laki wykopie ehhhh
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Dorota123 21:55, 21 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
A ja lubię takie rozłożone stipy ślicznie w mokrym ogrodzie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Magleska 20:19, 22 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Johanka77 napisał(a)


Nigdy jej nie przeoczę! Przepiękna!
Macham porannie! Jaką Ty masz wenę z rana... wszędzie Ty


Asiu jedynie rankiem lub wieczorkiem mam czas ,żeby na spokojnie poczytać co u Was
dziś np. jestem po 12 godzinach w pracy
wszystko u mnie leży i zaczyna gnić od deszczu ,ale to i tak nic w porównaniu ze zniszczeniami u Sylwii ….ech ta pogoda w tym sezonie nie jest dla nas łaskawa ….
za pochwały skarpy dziękuję bardzo -też ją lubię

inka74 napisał(a)
Macierzanka takie poduchy u ciebie robi... A pamiętasz odmianę? Piękny ten twój busz kwitnący oglądam i zachwycam się za każdym razem


Iwonka oczywiście ,że nie znam nazwy odmiany -na początku miałam 2 małe kępki ,a teraz jest wszędzie -rozsadzam non stop i rośnie jak głupia
jak chcesz to Ci z chęcią odstąpię kawałek
dziękuję za zachwyty chociaż wiesz ,że na fotkach ogród zawsze lepiej wygląda ….bałagan się chowa i chwastów nie widać
Buziaki

kaz742011 napisał(a)



Cudo, marzę o takim warzywniku. Już postanowione że w przyszłym roku bedą u mnie skrzynie. Nawet eM sam z siebie materiał przytargał, tylko realizacja kiedy nastąpi to kto wie

Kasiu ja sobie chwalę takie rozwiązanie -pies mi nie włazi ,ślimaków też niewiele ….i rośnie wszystko szybciej niż w gruncie …..
a jak masz swój materiał ,to i koszty stworzenia nie takie wielkie
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:33, 22 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Urszulla napisał(a)


Tawułka ta już mi się podoba. Czy Ty może robisz zakupy w Kaniowie. Masz świetne odmiany.
Ja mam chyba tę samą odmianę ale też młoda i chyba przesadzę bo kiepsko rośnie. U mbie wkleję. Jaki ma kolor kwiatów bo ja ją dla koloru liści i łodyg kupiłam i nie widziałam jeszcze kwiecia.


A tymianek to Ci się rozrasta w niespotykanym tempie co za szaleniec.



Ula tą tawułkę dostałam od dziewczyn z warszawy -od Kasi ,Jolanki i Gosi
nie wiem ,gdzie kupowały ,ale chyba u Kapiasa ….ja większość zakupów robię u Koniora -tam lubię najbardziej
tymianek faktycznie rośnie jak głupi

Urszulla napisał(a)


A te przetaczniki sa świetne, wysokie u Ciebie? Bo tą odmianę pamiętam jako wysokie, tak do kolan.

U mnie przetaczniki na mojej skorupie rosną lepiej niż szałwia i się nie pokładają. Z wysokich mam jakieś NN jasno niebieskie. A z Bochni w zeszłym roku przywiozłam niskiego ale nie może się zebrać.
Kapryśne mam te roślinki.

te moje przetaczniki są niskie -niestety nie pamiętam odmiany
Twoje roślinki potrzebują czasu i na pewno niedługo się rozrosną i nie będą kaprysić
tu w tle widać te przetaczniki -widzisz ,że niziutkie ?

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:37, 22 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
paniprzyroda napisał(a)
Cofam, cofam, ale swojego wpisu nie widzę, a byłam, bo oczka w macierzance są odjazdowe Pewnie już nie zdążyłam śladu zostawić.
Piękny, zadbany ogród, warzywniczek wymiata. Na białą rabatę mogę polecić dzwonki brzoskwiniolistne, oczywiście białe, są nie do zdarcia i sieją się same - to plus albo minus, jak komu pasuje Mam jeszcze biały przetacznik, ten raczej inwazyjny nie jest, ale trwa u mnie mimo niesprzyjających warunków (busz). Pozdrawiam.


ja też do wielu wątków zaglądam bez śladu ….czasem nie mam weny do pisania ,czasem brak czasu ,a jak zaglądam na telefonie ,to już w ogóle nie piszę ….
dziękuję za wszystkie komplementy ,jeszcze mam wiele planów ,tylko jakoś z realizacją nie wychodzi -teraz np. pogoda mi nie sprzyja ….

te dzwonki fajne -mus zakupić ….biały przetacznik gdzieś mam -ale jeszcze go nie zauważyłam -więc nie wiem ,czy przeżył …..
Buziaki
ps .u Ciebie jest piękny busz ( zaglądałam z pracy po cichu )
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies