Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

anbu 21:49, 23 mar 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Wyrodna matka, dziecko zajechała
____________________
Ania Ogród Ani :)
Kasia_CS 22:14, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Madzia, widziałam, że o dursban pytałaś - to jedna z najsilniejszych chemii jakie możesz zastosować - może ktoś coś innego Ci jeszcze by jednak doradził? bo to jest mega killer...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Magleska 22:26, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
AnkaK napisał(a)
Sama taką ławkę chciałam więc tak jakoś mi się przypomniało. Sylwia bardziej profesjonalnie w Pinterest poszła, a właśnie o taką dokładnie mi chodziło. Fajny rodzinny dzień - przyjemne z pożytecznym


bardzo mi się podoba ta ławka ….takie rodzinne dni w ogrodzie są naprawdę fajne


Aurelllia napisał(a)
Ale syna zatyrałaś hahahha Zmiany bardzo fajne i super, że jest więcej miejsca na sadzenie nowych roślinek. Doniczki świetne


Aurelia biedny ten mój pierworodny ….ciesze się ,ze moje zmiany Ci się podobają

effka napisał(a)
Madziu sekundę mnie u Ciebie nie było i muszę nadrabiać. Muszę koniecznie powiedzieć, ze JA bym tej ławki za chiny ludowe nie wyrzucała, tylko zmieniłabym siedzisko na grubą szeroką koniecznie postarzaną dechę. Bedzie wyglądać rasowo i super wpisywać się w sielski klimat rabat.
Ale oczywiście jak wolisz betonową to nie zmuszam
W ogóle dzięki bo właśnie wpadłam na pomysł na swoją ławkę którą od zeszłego roku planuję pod orzechem
Super widać teraz areał nowy, ten rok będzie sie u Ciebie działo (tak jak i w zeszłym zresztą )
Synuś superowy, widać że fajny wesoły i porzadny chłopak z niego. Musisz być dumna.
Doniczki ceramiczne też mnie ostatnio zachwyciły, lubię heszczevtakie w stylu angielskim takie danusiowe i widziałam takie w Casto i chyba kupię.

P.s. ale bym zjadła taką kiełbaskę a nie szpitalny prowiant...


Ewa to sa spróchniałe klocki ,które były przygotowane do spalenia w ognisku....ja jestem wzrokowcem i musiałam sobie na żywo wyobrazić ta ławeczkę w brozach ,więc temu taka prowizorka


Synus wydoroślał i już naprawdę jest fajny ,a wcześniej bywało różnie


doniczki w Casto kupiłam i była tez taka jedna co mnie zachwyciła -ale cena nie bardzo ….chodniczek musze skończyć i obrzeża najpierw -nie da się mieć wszystkiego naraz

a kiełbaska była pyszna dziewczyny zrobiły super sałatkę z rukoli i obiad na swieżym powietrzu zaliczony

współczuję szpitala ,ale cieszę się ,że z Twoją córcią już lepiej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:32, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
Kasia_CS napisał(a)
Ale u Ciebie się zawsze dzieje donice ceramiczne bardzo mi się podobają, ja niestety donice zawsze zaniedbuje i roślinki mają u mnie biednie


Kasia ...zachwycona jestem tymi donicami
i ja mam prawie stale rozwiniętego węża ogrodowego ...i podlewać lubię


Kasia_CS napisał(a)
Madzia, widziałam, że o dursban pytałaś - to jedna z najsilniejszych chemii jakie możesz zastosować - może ktoś coś innego Ci jeszcze by jednak doradził? bo to jest mega killer...


Kasiu na razie opryskałam jakimś ekologicznym -ale w trawniku było tego sporo ….

musze doczytać o tym dursbanie ,bo jakby nie było mam psa w ogrodzie i jej nie chce krzywdy zrobić .

..co nie zmienia faktu ,ze robali chce się pozbyć
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:32, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
anbu napisał(a)
Wyrodna matka, dziecko zajechała


haha nie myśl ,że za darmo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 22:34, 23 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Dobrze mieć takie silne, wyrośnięte dzieci, co???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magleska 22:43, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
Kasia ….już fajnie ,bo wcześniej różnie bywało
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 22:47, 23 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Magleska napisał(a)
Kasia ….już fajnie ,bo wcześniej różnie bywało


O kochana, coś wiem na ten temat...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 22:51, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Magleska napisał(a)


Kasia ...zachwycona jestem tymi donicami
i ja mam prawie stale rozwiniętego węża ogrodowego ...i podlewać lubię




Kasiu na razie opryskałam jakimś ekologicznym -ale w trawniku było tego sporo ….

musze doczytać o tym dursbanie ,bo jakby nie było mam psa w ogrodzie i jej nie chce krzywdy zrobić .

..co nie zmienia faktu ,ze robali chce się pozbyć


No bardzo urokliwe są... ja mam brzydkiego węża i nieporęcznego i nie może mi się walać po ogródku, tym bardziej, że przestrzeń taka mała

A tu masz Toszkowe info o dursbanie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 22:54, 23 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Aaaa, zapomniałam pochwalić donice. Ty w ogóle masz tak ładnie na tarasie, meble, ozdoby, donice. U mnie strasznie pusto, muszę pomyśleć co z tym zrobić .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies