Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Kasiolaaa 07:14, 04 lis 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
oj ja jeszcze mam sporo prac pomijajac ze mam dosc co 3 dzien sprzatania ogromnych ilosci lisci ktore leca z lasu no a tak to jeszcze czeka nas chodnik z kostki i obrzeza nowej rozanki tez z kostki wycinac bede przekwitke kwiatostany hortek i ogolne porzadki
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
DorKa 15:05, 04 lis 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Wiesz Madzia jak nie lubię zimy to ma jedną zaletę tj przymusowy odpoczynek od pracy w ogrodzie. Ja wiem, my wszystkie to kochamy i każdą wolną chwilę spędzamy w ogrodzie ale nie oszukujmy się to bardzo ciężka praca tym bardziej jeżeli wszystko się robi samemu .Ty Superwoman na pewno coś o tym wiesz
I o ile w sezonie nie potrafimy sobie odmówić tej harówki tak teraz przynajmniej bez wyrzutów sumienia można poleniuchować na kanapie.
Czego Tobie i wszystkim zapracowanym ogrodomaniakom niniejszym życzę na ten nadchodzący sezon zimowy
____________________
Dorka Zakręcony ogród
beata_m 12:33, 05 lis 2019


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
DorKa napisał(a)
Wiesz Madzia jak nie lubię zimy to ma jedną zaletę tj przymusowy odpoczynek od pracy w ogrodzie. Ja wiem, my wszystkie to kochamy i każdą wolną chwilę spędzamy w ogrodzie ale nie oszukujmy się to bardzo ciężka praca tym bardziej jeżeli wszystko się robi samemu .Ty Superwoman na pewno coś o tym wiesz
I o ile w sezonie nie potrafimy sobie odmówić tej harówki tak teraz przynajmniej bez wyrzutów sumienia można poleniuchować na kanapie.
Czego Tobie i wszystkim zapracowanym ogrodomaniakom niniejszym życzę na ten nadchodzący sezon zimowy


szczera prawda do życzeń się dołączam

nawet tak sobie mówiłam do męża, że chyba dobrze że idzie zima trzeba trochu odpocząć

Madziu, a z której strony Ty masz ten dodatkowy kawałek pod kolejne szaleństwa ogrodowe? nie mogę skojarzyć
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Magleska 15:25, 06 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
effka napisał(a)
Madziu, mi tylko cebulki jeszcze zostały do wsadzenia, ostatnia tura
Trawy może też powiożę, żeby mi się nie rozwały po ogrodzie. Jeszcze korę na różankę wysypię i finito. Jeszcze trawnik do skoszenia.


Ewa posadziłam w końcu cebulki -za wiele ich nie było ,więc efektu wow nie będzie i nawet jak je sadziłam ,to psoczyłam pod nosem ,że nie lubię ich sadzić ….
ale w końcu po ….wycięłam trochę straszących bylin i teraz jeszcze została mi walka z nową skarpą ….na razie wycinam na niej schody …...może w tym tygodniu uda mi się zamknąć ten sezon i zapadam w sen zimowy
listopadowy ogród


miejsce po skrzyniach uporządkowałam -nie wiem czy jest sens jeszcze siać trawę ?


tą skarpę jeszcze chciałabym w tym sezonie skończyć ….oczywiście bez nasadzeń
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:25, 06 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Gosiek33 napisał(a)
Nie dziwię się, że masz chwilowy przesyt ogrodowy. Tyle roboty machnęłąś i to w piorunującym tempie!

Pora na odpoczynek


Gosiu masz rację ….w tym sezonie sporo zrobione ….czas na książki i zaległe seriale czas zacząć
w miejscu palet powstaje wgłębnik ,a w nim będzie ukryty basen -taki zwykły stelażowy ,ten co stał wcześniej na placyku i mnie wnerwiał swym widokiem

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:25, 06 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Kasiolaaa napisał(a)
oj ja jeszcze mam sporo prac pomijajac ze mam dosc co 3 dzien sprzatania ogromnych ilosci lisci ktore leca z lasu no a tak to jeszcze czeka nas chodnik z kostki i obrzeza nowej rozanki tez z kostki wycinac bede przekwitke kwiatostany hortek i ogolne porzadki


Kasiu to jeszcze trochę robót macie w planie ….u mnie liście wywiewa sama nie wiem kiedy ...tak to jest jak na wygwizdowie się mieszka
u mnie taki bałaganik zostaje do przyszłego sezonu musi ziemia się uleżeć bo górą to świeży nasyp....lampa do przeniesienia ,dlatego kable są na wierzchu ...ale na wszystko przyjdzie czas ….mocy urzędowej nie nabrało
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:26, 06 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
DorKa napisał(a)
Wiesz Madzia jak nie lubię zimy to ma jedną zaletę tj przymusowy odpoczynek od pracy w ogrodzie. Ja wiem, my wszystkie to kochamy i każdą wolną chwilę spędzamy w ogrodzie ale nie oszukujmy się to bardzo ciężka praca tym bardziej jeżeli wszystko się robi samemu .Ty Superwoman na pewno coś o tym wiesz
I o ile w sezonie nie potrafimy sobie odmówić tej harówki tak teraz przynajmniej bez wyrzutów sumienia można poleniuchować na kanapie.
Czego Tobie i wszystkim zapracowanym ogrodomaniakom niniejszym życzę na ten nadchodzący sezon zimowy


Dorka masz rację ….w sumie to cieszę się ,że koniec sezonu ,bo zaczęłam odczuwać nadmiar pracy ale teraz zima nadchodzi ,będziemy grzać 4 litery w domowych pieleszach
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:26, 06 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
beata_m napisał(a)


szczera prawda do życzeń się dołączam

nawet tak sobie mówiłam do męża, że chyba dobrze że idzie zima trzeba trochu odpocząć

Madziu, a z której strony Ty masz ten dodatkowy kawałek pod kolejne szaleństwa ogrodowe? nie mogę skojarzyć


Beatko po lewej stronie od domu
domek ogrodowy już stoi na nowej części .paletowisko też na nowej ….tam jeszcze pełno pracy mnie czeka ,ale to po zimie teraz czas odpocząć


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Nowa12 15:53, 06 lis 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Zapytam z ciekawości co będziesz dalej robić z tymi wyciętymi schodami?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Ania111 15:59, 06 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Magleska napisał(a)


Beatko po lewej stronie od domu
domek ogrodowy już stoi na nowej części .paletowisko też na nowej ….tam jeszcze pełno pracy mnie czeka ,ale to po zimie teraz czas odpocząć





Fajny placyk z tym stołem
____________________
Ania Spelnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies