Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pokażę nasz ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pokażę nasz ogród

asica 18:20, 26 sie 2018


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3836
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
asica 18:21, 26 sie 2018


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3836
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
epiwonia 21:55, 27 sie 2018


Dołączył: 15 maj 2013
Posty: 37
Witaj Asiu,u Ciebie jak zwykle pięknie.Widzę, że udało Ci się utrzymać trawnik w dobrej kondycji, mimo suszy. A te kwitnące trawy - bajka.Zrobiło się lekko jesiennie, ale każda pora roku ma swój urok.Nie wiem, czy mnie pamiętasz, kiedyś wymieniłyśmy się wiadomościami. Zaglądam teraz często na O.(zwłaszcza do Twojego ogrodu), bo zaczęłam znowu robić swój.(nowy)Pozdrawiam.
____________________
Ewa R.
asica 17:40, 28 sie 2018


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3836
Pamiętam Ewo, nawet ostatnio myślałam o Tobie, zastanawiałam się
czy zmiany ogrodowo mieszkaniowe doszły do skutku
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
epiwonia 20:45, 28 sie 2018


Dołączył: 15 maj 2013
Posty: 37
Doszły,doszły.Od prawie półtora roku przyzwyczajam się do nowego miejsca. Trochę ciężko mi to przychodzi,ale od wiosny,kiedy zaczęłam robić ogród poczułam się bardziej "u siebie".Do Żar (jeszcze bardziej okolic) mam duży sentyment. Pozostawiłam tam wielu znajomych,więc ciągle bardzo się interesuję tym co tam się dzieje.Zresztą mam tam ciągle różne interesy.
____________________
Ewa R.
asica 21:39, 28 sie 2018


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3836
Czyli wyprowadziłaś się również z naszych okolic? Szybko Wam poszła budowa domku . Zazdroszczę, że mniejszy. Mi niestety trochę za dużo powierzchni, przede wszystkim do grzania
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
epiwonia 21:53, 28 sie 2018


Dołączył: 15 maj 2013
Posty: 37
Dom wybudowaliśmy równo w rok, a sprzedaż poprzedniego domu była głównie spowodowana jego wielkością. Po wyprowadzce dzieci z domu uświadomiłam sobie, że do ogrzania będzie wiele metrów używanych sporadycznie. No niestety wyprowadziliśmy się z okolic Żar, mam do Żar teraz ok. 170 km, ale jak pisałam mam tam ciągle pewne interesy.
____________________
Ewa R.
asica 18:50, 01 wrz 2018


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3836
Chyba pierwsze zakupy w tym sezonie. Ale zachciało mi się koloru.

____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
asica 19:28, 01 wrz 2018


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3836
Jesienią będę przerabiać miejsce z anabelkami. Musimy posadzić żywopłot, który nas zasłoni, bo żywopłot za płotem zniknie prawdopodobnie z remontem drogi.


Ponieważ żywopłot za płotem dał nam nieźle w kość (wymagał cięcia 3-4 razy do roku, wciąż przyrastał jak szalony) chcielibyśmy posadzić coś niekłopotkiwego, W związku z tym pierwsza myśl oczywiście szmaragdy, ale obawiam się, że zbyt długo będą szły w masę (na szerokość)
Więc inne tuje? jakie? inne propozycje?
J najchętniej posadziłabym żywopłot z cisa. Ale koszt dużych cisów raczej nie do przyjęcia, a małe za długo trzeba czekać.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
AgataM 20:32, 01 wrz 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Witaj Asiu Jestem pod wielkim wrażeniem Twojego niezwykle zadbanego ogrodu Cudowne miskanty, dorodne hortensje, soczysta trawa i.... miejsce odpoczynku....... Czegoż można więcej?
Pozdrawiam gorąco
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies