Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Anitka 07:16, 03 lip 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
margaretka3 napisał(a)
Doczytałam o szkółkach. Pracujesz w Krakowie?
Edit. Bo niedaleko mojej pracy są dwie, ale o trzeciej nie wiem


Już o trzeciej szkółce wiesz Pracujemy niedaleko, więc zapraszam do mnie jak będziesz chciał, ale dopiero od przyszłego tygodnia, bo rodzina dzisiaj przyjeżdża - 6 osób
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 07:18, 03 lip 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Agania napisał(a)
Anita Ty jesteś skarbnicą różnych talentów i szczęściarą bylinową...ja nie wiem gdzie takie byliny na żywo dokupić...gdzie te szkółki masz po drodze?

Chcę tą kociętkę bardzo, bardzo zapisałam...mam jedną nn, którą dostałam w prezencie, a sama kupiłam na allegro i wiesz na biało mi zakwitła

Cudowne wianki i lampa bardzo oryginalna
Odbierz pw


Odpisałam
Ja już te szkółki muszę omijać szerokim łukiem. Tu gdzie mieszkam mam 3.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 07:20, 03 lip 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Mari napisał(a)
puk puk....co tak cicho?


Cicho, bom teraz dla odmiany zamiast lawendy w łubinie buszowała Ale tonacja kolorystyczna ta sama, moja ulubiona
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 07:23, 03 lip 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Magleska napisał(a)
Anitka bardzo dziękuję za cudownie spędzony dzień

Ja też dziękuje i musimy zaplanować kolejny maraton mam nadzieje, że mój ogródek się załapie i chętni będą na oglądanie.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 07:25, 03 lip 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dzięki za dzisiejsze towarzystwo i za transport, już mi się za Tobą tęskniło

A mi za Wami
Dziękuje za śliczną relację z mojego ogródka. Jak zwykle wyłapujesz takie detale koło których ja przechdzę obojętnie. Dopiero po Waszej wizycie ponownie zwróciłam na nie uwagę
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 07:29, 03 lip 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
abiko napisał(a)
Anitka strasznie się cieszę, że padnięta, ale jednak dotarłaś. Za roślinki w butli baardzo dziękuję.. jesteś mistrzynią


I nawet jak dojechałam to się chmurki rozstąpiły i padać przestało I nawet tym razem bez latarek się obeszło.
Wróciłam do domu o 22. 30 i padłam
Dobrze, że mój eM najukochańszy dużą część rzeczy rozniósł, które wnieśliśmy do domu rano i nie zdążyliśmy ich wszystkich rozpakować i taki stos na podłodze leżał.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 07:34, 03 lip 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Gosialuk napisał(a)
O fajnie, że już dajesz znaki życia. A raczej koleżanki dają znać, że żyjesz.


Melduję, że już wróciłam do świata "zielono zakręconych" osób. I nawet z koleżankami i kolegami w niedzielę maraton spotkaniowy zaliczyłam Trzy cudne ogródki zobaczyłam. Teraz do swojego wracam, ale tu mniej będzie oglądania, tylko pracy więcej
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 07:36, 03 lip 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Monia81 napisał(a)
Anito cieszę się, że cię poznałam wątek sobie już zaznaczam i w wolnej chwili pooglądam sobie co u Ciebie w ogrodzie słychać, chociaż już na kilku zdjęciach zobaczyłam cudny ogród buziaczki wielkie


Też się ciesze, że się poznałyśmy. Mam nadzieje, że tak jak z Madzią ta adopcja do naszej grupy małopolskiej będzie na wieki
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 07:39, 03 lip 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Agania napisał(a)
Anitko dziękuję, za udaną niedzielę, że byłaś...podobno jesteś niezłym kierowcą, prawie rajdowym...więc nazwałam naszą grupę Teamem ogrodowiskowym

Zachwycam się zielonym ogródkiem zamkniętym w szklanym słoju i pamiątkową gałązką z Norwegii...dziękuję...już wiem ten zielony ogródek postawię w kuchni na parepecie, bardzo mi tam pasuje i ma sporo światła

Do następnego buziaczki


Ja też dziękuje za zaproszenie. Ja kierowca rajdowy? Muszę podumać kogo ja na rajd zabrałam
Ciesze się, że prezencik się spodobał. Do następnego, może u mnie uda się kiedyś spotkać
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 07:44, 03 lip 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Iwonka napisał(a)
Dziękuję kochana za to, byłaś wczoraj na spotkaniach, stęskniliśmy się za Tobą!!! Mimo zimna daliśmy radę, atmosfera był radosna i gorąca, znów mamy trochę inspiracji Czekam na wasze foto relacje, coś sobie skopiuję na pamiątkę O której wróciłaś? Bo Kondziowy ogród nie tak szybko się ogląda Piękny jest, prawda?!

Ja też się za Wami stęskniłam. Wróciła o 22. 30 i padałam. Ale od rana taką energię miałam, że w pracy a później w domu jak króliczek z reklamy baterii działałam.
W chłopaków ogrodzie można się zakochać. Ja u nich w ogrodzie stwierdziłam, że ja u siebie prawie roślin nie mam
A ty widzę, że spać nie możesz kochana
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies