Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Katkak 20:21, 18 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Hej Bloindyneczko . Ponieważ to była nasza rocznica nie mogło zabraknąć zdjęć . Ściskam kochana i dziękuję za cudowny dzień

i proszę, Sylwia i Agania się znalazły
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
nicol21 20:31, 18 mar 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
No to teraz masz jeszcze piekniej w jadalni. Efekt wow jest! i ta rama też cudniasta!! masz coś do zbierania szczeny z podłogi jak gościom opada ?

MIodzio jest!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Anitka 22:18, 18 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Gardenarium napisał(a)
ŚLiczny obraz w wyjątkowej ramie. Sylwia mnie przysłała


Dziękuje Danusiu. Ale mam menedżera
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:22, 18 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
BKosimkArt napisał(a)
Mogę tu? Usunę najwyżej później...

Przeważnie są na jakimś kawałku drewna lub w muszelce jak na zdjęciu jednym...
Z ziemią nie mają styczności... ta w muszelce ze storczykiem i mchem sidzi już tam z pół roku, jak nie więcej...


Basiu nie usuwaj. Świetne są te słoje.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:27, 18 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Agania napisał(a)
Anitko dzieło z pod Twojej ręki jest arcydziełem
Dostarczyłaś mi w niedzielę niezapomnianych wrażeń, miło spędziłam z Wami czas, podwójnie mnie uszczęśliwiłaś, za Elaty, nasionka pięknie dziękuję
i jeszcze podaj mi nr k...a na pw
Uściski zostawiam


To jest moje dzieło życia.

Niezapomnianych wrażeń - brzmi nieźle Czuję się jak dopalacz No chyba że jazda samochodem ze mną taka ekscytująca Albo te zapachy w samochodzie - połączenie kwitnących kalin z ciemiernikiem cuchnącym

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:41, 18 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Iwonka napisał(a)


Anitka patrzę sobie na tę twoją zieloną "ścianę" po prawej stronie, co to za choinki tam ci rosną? Od wczoraj dumam nad obsadzeniem tego zakątka przy mojej altanie. Przesunęłam dziś wiśnię w stronę ławki i wysadziłam uschniętego serba. Teraz dumam czy wsadzić coś iglastego czy liściastego. Tyle lat w temacie i nadal nic mądrego nie mogę wymyślić


To są świerki serbskie. Ja jestem za liściastym drzewem, bo jak te wysokie świerki wsadzisz to będzie po tym żywopłocie z tui co tam rośnie. Będą dużo wyższe od niego.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:51, 18 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
sylwia_slomczewska napisał(a)
Anitko dziękujemy za wszystko kochana Kobieto
Nie mam wiele, ale na pamiątkę zostawiam


Kochana Kobito dzięki za fotki. Ja nie mam ani jednego zdjęcia z niedzieli No w sumie to mam dwa z nazwą roślinki, którą sobie kupiłam

To jest moje jedyne zdjęcie z targów i spotkania Była podpisana skrzydlinka. Nie wiem z jakiego wątku ta "osoba" Jakaś taka nieśmiała, bo do reklamówki szybko wskoczyła
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:53, 18 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
BKosimkArt napisał(a)
Zazdroszczę ogromnie tego spotkania


Było przesympatycznie. Sporo nas się zebrało.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 22:56, 18 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Katkak napisał(a)
Hej Bloindyneczko . Ponieważ to była nasza rocznica nie mogło zabraknąć zdjęć . Ściskam kochana i dziękuję za cudowny dzień

i proszę, Sylwia i Agania się znalazły


Dzięki Kasiu za zdjęcia. Rocznica bez zdjęć nie może się obyć. Chyba masz racje, że chciałam z Agą rozpocząć zabawę w " jedzie pociąg z daleka"
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
agata19762 22:59, 18 mar 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
To spotkanie to był taki spontan cudownie naładowałam akumulatory
Potrzenowałam tego ...dzięki Kobietko, że byłaś
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies